Преработка на BaseBuilder 7.2 относно строенето [Заплащане]

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Avexcas
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Фев 2017, 12:23
Местоположение: Няк'де

Преработка на BaseBuilder 7.2 относно строенето [Заплащане]

Мнение от Avexcas » 07 Фев 2017, 12:59

Здравейте,
като цяло видях, че има правило, че големи плъгини едва ли ще бъдат преработени, затова реших да предложа заплащане от моя страна за това.
Преработката става на въпрос относно така познатия Zombie BaseBuilder 7.2 Mod by Tirant, който преди беше private плъгин, а сега е free, даже го има в официалния му сайт.
Това, което искам да се редактира е относно строенето.
1) При захващането на предмет и оставянето му, не пише кой го е хващал последно. Искам да си остане възможен да се хваща от всички, но да пише кой го е захващал последен.
2) При "локването" на предмет не пише кой го е локвал. Молбата ми е вече да изписва от кой е локнат
Пример: This object is locked by "Avexcas" ,но без кавичките, просто прякора на играча.
3) Максималния брой локвания на играч да бъдат 12, ако може да има cvar, но default-а му да е 12[/b]
4) Когато предмет е локнат и се хване от админ (защото те имат правата да ги местят) да остане в палитрата на неговото строене след пускане.
Пример: Player има зелен цвят на строене. Той има необходимите права и lock-ва предмет (цвета на лока е тъмно червено). След като захване локнатия предмет със зеления си цвят на строене, предмета да остане локнат в зелено, тоест в цвета на строене на играча.



Спрямо правилата не пише, че не мога да си поискам плъгина да стане като private, защото аз заплащам за изработката му реално и ще желая sma-то и amxx файла да бъдат предоставени лично и само на мен.

Предлагам заплащане 4 euro по Paypal като съм съгласен да съм пръв при положение, че ще го изработи някой от екипа. Също предлагам и заплащане в CS:GO скинове, но за него ще се договорим, защото пазарувам от странични сайтове за скинове и съм съгласен ако скина е до 5/5,50 euro В ОФИЦИАЛНИЯ МАРКЕТ НА VAVLE.
Прикачени файлове
basebuilder72_custom_name.sma
sma file
(193.04 KiB) Свалено 115 пъти
basebuilder72_custom_name.sma
sma file
(193.04 KiB) Свалено 115 пъти
Последно промяна от Avexcas на 07 Фев 2017, 16:40, променено общо 4 пъти.

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Re: Преработка на BaseBuilder 7.2 относно строенето [Заплащане]

Мнение от TheRedShoko » 07 Фев 2017, 13:15

Би ли прикачил .sma файла. Също правилото е, че няма да се изработват/преработват неща, които изискват много труд, а не голям код. Т.е. нещата, за които си помолил не изискват много труд, въпреки че кодът е голям, той изисква малка редакция.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 21 госта