cl_minmodels fixator

В този раздел можете да публикувате нови плъгини, като същите ще бъдат одобрени или неодобрени от страна на екипа.
Правила на форума
ИНФОРМАЦИЯ: В този раздел най-вероятно няма да намерите много теми (възможно е и да е напълно празен), тъй като новите теми се местят в https://amxx-bg.info/viewforum.php?f=21 или https://amxx-bg.info/viewforum.php?f=22, зависимо от качеството им.
Аватар
DaRk_StyLe
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 264
Регистриран на: 26 Окт 2016, 12:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 33 пъти

cl_minmodels fixator

Мнение от DaRk_StyLe » 30 Окт 2017, 10:09

cl_minmodels fixator
Автор: DaRk_StyLe
Версия: 1.0
Идея: LoShIaA

Описание:

Прост плъгин, който проверява и задава стойността на cl_minmodels на всеки X секунди (времето се задава от cvar). Плъгинът е подходяща добавка за сървъри, използващи custom модели, тъй като cl_minmodels 1 означава, че играчът, използващ custom модел, ще бъде виждан единствено с leet и gign модел.


Как работи плъгинът:


Плъгинът извършва проверка на всеки X секунди (check_time). При въпросната проверка играчите със Steam биват киквани от сървъра, докато използват стойност на cl_minmodels != 0, а на играчите с безплатна игра им се задава cl_minmodels 0 автоматично. Да, може да се класифицира като "slowhacking", но е с цел fair play!

Cvars:
  • check_time - през колко секунди да се извършва проверка (default: 30 секунди)
Благодарности:
clmmf.sma
(1.05 KiB) Свалено 288 пъти
clmmf.sma
(1.05 KiB) Свалено 288 пъти

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

cl_minmodels fixator

Мнение от Marinovv » 04 Юни 2021, 09:39

Приятелю, що не си написал в описанието, че на ReHLDS плъгинът не работи коректно.
В конзолата на играта веднага блокира командата cl_minmodels на всеки клиент в сървъра използващ плагина.
Може би мнението би ще се счете за спам, ама не приказвам празни приказки. Наскоро гледах и в друг сървър същия плъгин. Предупредих един от админите, че веднъж разчуе ли се за SlowHacking ще им излзезе солено. Всъщност втори път не стъпих в същия този сървър.

SlowHacking-а макар и с добронамерени цели не се одобрява от хората. Не казвам, че не трябва да се използва SlowHacking за добри цели, казвам, че не трябва да бъде видимо за клиентите.
Извън темата
На ReHLDS + защити cl_minmodels fixator не функционира по предназначение.
На HLDS ще работи вероятно!
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

cl_minmodels fixator

Мнение от Siska » 04 Юни 2021, 10:35

Тя стара темата Ванко !!!
Но въпроса е дали преборва протектора. Аз досега не знам някой да е успял с плъгин...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Публикувай отговор

Обратно към “Нови попълнения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта