Как да махна звуците от Knife Server?

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Как да махна звуците от Knife Server?

Мнение от OciXCrom » 11 Сеп 2018, 19:55

Решението е в плъгина който са ти дали по-горе (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=117782). Това, че ти не знаеш да подкараш един плъгин, наистина не е наш проблем. Личи си, че нямаш никакви умения за да поддържаш сървър, тъй че моят съвет е да спреш преди да си започнал.

Аватар
To.oT
Извън линия
Баннат
Баннат
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Сеп 2018, 02:49

Как да махна звуците от Knife Server?

Мнение от To.oT » 11 Сеп 2018, 22:25

OciXCrom™ написа: 11 Сеп 2018, 19:55 Решението е в плъгина който са ти дали по-горе (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=117782). Това, че ти не знаеш да подкараш един плъгин, наистина не е наш проблем. Личи си, че нямаш никакви умения за да поддържаш сървър, тъй че моят съвет е да спреш преди да си започнал.
Виж сега какво ще ти кажа по добре се изказвай, че не искаш да ми помагаш ако имаш очи да опрочетеш това което съм написал може и, да си редактираш мнението ти не може да, ми кажеш дали да спра с сървъра това е мое решение. ясно е, че не искаш да ми помагаш ;)

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Как да махна звуците от Knife Server?

Мнение от OciXCrom » 11 Сеп 2018, 22:29

Единственото ясно нещо в тази тема е това, че ти НЕ ЗНАЕШ да добавиш плъгина и съответно НЕ МОЖЕШ да си оправиш проблема. Решението ти е дадено вече няколко пъти, ако не можеш да прочетеш няколко думи и да добавиш плъгина, проблемът си е изцяло твой. Тук не толерираме несериозници като теб. Като не разбираш, вземи и слушай, вместо да се правиш на интересен. Ти още не знаеш да пишеш грамотно, камо ли да направиш и да поддържаш цял сървър. Разбери, че успехът ти ще е НУЛЕВ. Никой нормален няма да тръгне да играе в сървър който се поддържа от човек който не знае да добави един плъгин в сървъра.

Темата се заключва, тъй като си получил максимално изчерпателни отговори за нещата за които може да ти се отговори, тъй като все още не предостави плъгина, който ползваш.

За несериозни въпроси/дискусии и хлапешки неща съществува цс-хлапе.инфо. Тук предпочитаме да се държим сериозно и отговорно и да помагаме на сериозни и отговорни хора.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта