Хакерство

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
MF1
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: 12 Окт 2016, 21:15
Местоположение: гр.Варна
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Хакерство

Мнение от MF1 » 03 Мар 2018, 09:28

Всички модули ли си активни :?
(csdm няма да тръгне без модул-а)
Плъгините компилирани ли са според версията на amxx мод-а на сървъра ? Ако не са, прекомпилирай ги. --> най-често от тук е проблема.

Не виждам какъв може да е проблема. Работя с ReHLD, ReGameDLL и 1.8.3 повече от година и нямам проблеми.
на ReHLDS вървят почти всички плъгини, които и на HLDS биха тръгнали.. .
Join now.
www.MF1-CS.eu ---------------------------- 91.132.63.55:27015 91.132.63.56:27015 ---------------------------- :bg:

Аватар
x7s
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Яну 2018, 11:00
Местоположение: България
Се отблагодари: 19 пъти
Обратна връзка:

Хакерство

Мнение от x7s » 03 Мар 2018, 09:47

cgozzie написа: 03 Мар 2018, 01:51 Пич пишеш безмислени неща недей щи са смеят хората,CSDM на Rehlds си върви на 100% въобще всичко що е с 1.8.3 Rehlds и всичко останало към него за да ти върви на 100% сървър го има тук.Това че ти не знаеш какво правиш и как да го направиш в момента пишеш пълни безмислици.Аз нямам времето и нервичките да ти обеснявам кое каде как друг ако те изтърпи да ти помогне.
Колега не съм съгласен с теб!
CSDM за HLDS не тръгва нормално на ReHLDS, за това и аз смених всичко изцяло на ReCSDM и т.н. Пренаписах си и всичко нужно, което ми трябваше от стария HLDS-CSDM, за ReHLDS и нещата си бачкат в момента идиално, така както съм ги ползвал във стария HLDS, просто твърде много грешки и то все в разни остарели функции. Не ме разбирай погрешно, не се правя на интересен, нито се заяждам, само споделям, че и аз имах същия проблем, като колегата, които също тепърва се сблъсква с проблема.

По темата: Колега аз свалих всички последни ъпдейти на всичко свързано с ReHLDS, добавих си модулите, и плъгините който ми трябваха, преписах си от стария HLDS някой функции от CSDM и проблема ми се оправи в ReCSDM нещата са 1към1 с малки изключения, както са си били и преди да премина на ReHLDS.
Относно грешките които имаш предполагам, че просто си копирал всичко и си го преместил, вместо да си поиграеш да прехвърлиш правилно 1 по 1 нещата на ReHLDS, и за това ти дава много грешки въпросните грешки, които виждам поне аз, са остарели модули които искаш да ползваш, и ти го изписва, че някой дори ги няма в нужната директория или не са пуснати правилно в config/modules.ini файла, за да не разводняваме излишно темата, моя съвет е да преместиш нещата си от HLDS 1 по 1. Например хващаш всичко свързано с CSDM(модули, плъгини, езикови файлове и конфигурационните файлове) и ги местиш 1 по 1 на нужните им места определени в платформата да стоят за да работят правилно.
И вече ако има някакви неработещи плъгини, да търсиш алтернативи, как да ги замениш с нови такива, и да можеш да си ги настроиш да работят както си е било преди да преминеш на ReHLDS
Следващата стъпка е вече плъгините и езиковите им файлове или конфигурационни такива и накрая звуци карти и т.н. Все неща които ще ти ги изисква още при самия старт на сървъра ще ти излиза грешка постоянно, ако липсва даден файл в нужната папка, в която би трябвало да бъде даден файл от някой плъгин.

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Хакерство

Мнение от Marinovv » 03 Мар 2018, 14:58

А именно x7s. Точно така е. Всичко го копирах. Значи проблема с сигурно е, че трябва да ги прекомпилирам сигурно с новия компилатор на 1.8.3.

Много благодаря. Ето , че можело да се пише нормално по темата. Аз откъде мога да знам, че ще е така. Всички хвалят ReHLDS , но какво става с старите ви плъгини нищо по темата.

Благодаря ти много и ще видя да оправя всичко, както каза и ако стане ще е супер. :)
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Публикувай отговор

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта