Подходящ мод за 32/32 сървър?

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от TheRedShoko » 13 Фев 2018, 17:02

Детинските изпълнения другаде. По едно предупреждение и на 2мата и се въздържайте отнолигофренски приказки. Като искате да се псувате - скайп, емейл, discord, facebook, варианти бол. Никой не е длъжен да ви чете глупостите.

Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от wrath » 13 Фев 2018, 17:05

Smok3pot е до някъде прав.. Добре де ,прав е за всичко ,само ,че не съм съгласен с обидите. :))
Както баба ми казва - Езика кокали няма ,но кокали троши. Надявам се да го разбереш. Сървъра не е толкова важен ,остави го. :dtm: Гледай да си оправиш държанието! :))

А сървъра ,Zombie Escape? На никого не омръзва ,напълниш ли сървъра ,няма да мръдне от 28+ играча ,същата история е Zombie plague ,просто не трябва да има много VIP-oве / Админи ,защото те имат много привилегии и на другите играчи им е трудно ,те ще излизат от сървъра като се ядосат. :)) Най-добре е Free VIP за всички на определен час. War3FT сървър също е подходящ мод. COD:MW мод става също.. Целта е да са Respawn.

Относно това отгоре - не съм искал да те обидя.. Казвам го напълно приятелски и искам да ти помогна. ;))
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от Smok3Pot » 13 Фев 2018, 17:13

Разбирам,евала за поста ти. : ) Много добре знам,че обидите бяха излишни,но най-много мразя деца да ми се дървят където не са си мръднали пръста цял живот и си пращат sms-чета с парите от мама,докато аз на 15 години изкарах за 3 месеца $2000 само от social engineering познанията си.

Поздрави!Благодаря за мнението,мисля,че един zombie сървър няма да е зле.

Аватар
DEBIAN.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Фев 2018, 21:02

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от DEBIAN. » 13 Фев 2018, 17:15

Аз пък не съм съгласен с автора на темата, а може би с пича, с който погнаха скандала. Грозно. Ама много грозно за така добре оформен форум, но нищо ново сред българската аудитория. Сега по темата. Може и мен много да ме хулите, но след като си имате начин за реклама, защо го споменавате, а после не искате да кажете за начина си? Окей, не искаш - недей, но след като гарантираш за хората в сървъра си - пускаш един най-обикновен сървър и ни доказваш, че можеш. :) Винаги най-играните модове ще бъдат Respawn и ZP-то. В последните няколко години и JailBreak се е популяризирал доста. Тук може и да ме обидите, но имайте в предвид, че съм човек, който не е играл и не е следил CS-а от 3-4-5 години. Аз ти пожелавам успех. Аз лично съм навит за сървърите, които съм споменал. Дори мисля лятото това да бъдат сървърите, които да пусна. :) Успех ти пожелавам отново. Само не грозете форума, че ни остана един единствен. :)

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от Smok3Pot » 13 Фев 2018, 17:19

Николай,донг,ти ли си бе? За форума съм съгласен,една частица от мен се събуди като се регистрирах онзи ден,видях старият раздел на cs - b g . Казах относно метода единствено,защото искам да знаете,че сървъра ще се пълни с НОВИ играчи,а не стари или просто които знаят какъв е мода.Просто влизат МЕГА случайните хора,а аз искам нещо което да ги зариби достатъчно,че да останат,а дано и да се върнат.Пробвах с Surf deatmatch,имаше добър резултат,но ми трябва и друга идея.

Аватар
DEBIAN.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Фев 2018, 21:02

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от DEBIAN. » 13 Фев 2018, 17:28

Същият съм. Пробвай с Respawn или Плагун. Пак казвам, едни от най-търсените сървъри са. D2-то, има много, както и много празни. Не си представям Respawn FFA 32/32 :O

Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от wrath » 13 Фев 2018, 17:29

Опитай с нещо което не се играе всеки ден. COD:MW4 с 50 класи дето са модовете. Zombie Plague със всякакви оръжия ,knife menu ,възможно повече плъгини ,но не претъпкване. Късмет. :beer:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от Smok3Pot » 13 Фев 2018, 17:57

monk написа: 13 Фев 2018, 15:17 ....

Заповядай https://youtu.be/27CnqduXoJA
да не кажеш,че е фейк пък сега...виж датите да не кажеш,че са правени 1 година тия пари,само от септември и октомври.
Ако имаш акъл можеш да постигнеш доста неща,само трябва да мислиш различно. :)

btw докато ходиш из улиците да си купиш едно петичка,аз звъня на моя човек по телефона и си поръчвам 40-50 грама от хубавия коз на 8 лева. :) Не обичам да си меря ... като цяло,но защо пък не ти покажа,че мога нещо повече от теб и не говоря просто да се имам за голяма работа.

Ники,изобщо не очаквах да те мерна тук,имах те в стийм,но продадох акаунта и съм с друг в момента,пиши на лично да се чуем,може би ще ти е интересно кой съм 8)

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от deadlylord » 13 Фев 2018, 18:21

Значи, щом като имаш парички, ще можеш да си буустваш сървърче и без значение от мода му ще има хора :) Прави classic или respawn и си го бууствай сутрин и вечер :) :) :)
Последно промяна от deadlylord на 13 Фев 2018, 18:36, променено общо 1 път.

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Подходящ мод за 32/32 сървър?

Мнение от Smok3Pot » 13 Фев 2018, 18:29

С теб говорихме до скоро в скайп,приятно момче си,но не бууствай сървъра в чужди сайтове,че се пълни с нарушители и става хаос...все пак ти предложих помощ,ти отказа,но няма значение.
Става дума за нещо което няма да ми коства пари,а с бууста мога да го напълня какъвто и да е мода както ти каза,но така се губи смисъла на това което казах по-горе.

Благодаря за съветите момчета с изключение на ония папагал.
Заключвайте!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot] и 10 госта