Become VIP Plus

Одобрените от нас плъгини. Моля, докладвайте ако забележите бъг с някой от плъгините в този раздел.
Аватар
csmegagaming
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 64
Регистриран на: 07 Ное 2016, 17:07
Местоположение: София
Се отблагодари: 20 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от csmegagaming » 25 Юни 2018, 16:32

Благодаря за бързите отговори.
Промених правата и вече ги запазва, добавих и този viewtopic.php?t=1384 плъгин само не знам какъв флаг да сложа за да сработят. По отделно си работят.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от OciXCrom » 25 Юни 2018, 16:58

Ами сложи същия флаг за двата плъгина, за първият да дава флаговете, а вторият да дава екстрите за въпросния флаг. Този в линка е сложен на флаг "b" (ADMIN_RESERVATION) - viewtopic.php?f=55&t=142

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Become VIP Plus

Мнение от iv69 » 13 Авг 2018, 11:29

Оцикс, искам да попитам, ще може ли плъгина да бъде дообработен, или добавени неща към него така, че:
1. С този плъгин, пак играчите да може да получат безплатни ВИП флагове при достигане на определен брой убийства, но с това "допълнение" - както е и при ранксистемата ти - някак си да има няколко 2, 3 или 4 нива за брой убийства и придобиване на 2, 3 или 4 различни флага(екстри, които ние да си добавяме). Примерно" при 2000 убийства - флаг "m", при 3000 - "mceiu" ; при 5000 - "bcdeiumt: ......???
2. И пак както е при твоята ранксистема - ако може, като стигнат някакъв предел за брой убийства - да им се "ресетват" флаговете ... ? (Това ресетване, собствениците на сървъри могат да го съчетаят със ресетване и на топ-а, и ще стане супер, мисля си ... ?)

Не зная колко е трудно и сложно това, но мисля , че ако се получи, ще стане доста интересно ?

Благодаря !?

Добавено преди 32 минути 25 секунди:
iv69 написа: 13 Авг 2018, 10:57 Оцикс, искам да попитам, ще може ли плъгина да бъде дообработен, или добавени неща към него така, че:
1. С този плъгин, пак играчите да може да получат безплатни ВИП флагове при достигане на определен брой убийства, но с това "допълнение" - както е и при ранксистемата ти - някак си да има няколко 2, 3 или 4 нива за брой убийства и придобиване на 2, 3 или 4 различни флага(екстри, които ние да си добавяме). Примерно" при 2000 убийства - флаг "m", при 3000 - "mceiu" ; при 5000 - "bcdeiumt: ......???
2. И пак както е при твоята ранксистема - ако може, като стигнат някакъв предел за брой убийства - да им се "ресетват" флаговете ... ? (Това ресетване, собствениците на сървъри могат да го съчетаят със ресетване и на топ-а, и ще стане супер, мисля си ... ?)

Не зная колко е трудно и сложно това, но мисля , че ако се получи, ще стане доста интересно ?

Благодаря !?
Май като се замисля идеята е безсмислена... То ако си сложим 1 кил да е едно XP става същото... само излишен труд....

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от OciXCrom » 13 Авг 2018, 21:17

Повече хора ми предложиха това нещо. Ще добавя опция да може да се добавят повече флагове, обаче не обещам кога ще стане това. В момента съм на почивка, тъй че няма да е в скоро време.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Become VIP Plus

Мнение от iv69 » 02 Яну 2019, 17:58

Честита Нова Година на Всички !!!
Оцикс - имам един въпрос: Може ли да се преработи малко кода на този плъгин така , че безплатните ВИП флагове които се получават след достигане на определеният брой убийства да се "помнят" само до рестартиране на сървъра ?! Без значение колко време и колко пъти влиза играча добил флагове в сървъра,но винаги след като се рестартира сървъра - "броенето" и добиването на флаговете да започва винаги отначалото...??? Досещаш се каква ми е идеята: така и така хостващите препоръчват поне един автоматичен рестарт дневно.... - та и екстрите да важат само за деня ?!
Благодаря, и Весела и Щастлива и много Успешна Нова Година на теб и всичките около теб !!!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от OciXCrom » 02 Яну 2019, 20:25

Няма как правилно да се засече дали сървърът е рестариран или картата се е сменила, дали е крашнало или пък някой админ е написал restart. По-скоро скриптът който рестартира сървъра автоматично да се направи да променя името на настройката VAULT_FILE което ще рестартира убийствата. Обаче не виждам много смисъл в тази идея.

Аватар
JackEyedJones
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 399
Регистриран на: 10 Сеп 2018, 17:26
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria, Europe, Entire World
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 69 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от JackEyedJones » 02 Яну 2019, 20:30

При plugin_end() да се изпълни nvault_prune(_, _, _) ?

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от OciXCrom » 02 Яну 2019, 20:31

JackEyedJones написа: 02 Яну 2019, 20:30 При plugin_end() да се изпълни nvault_prune(_, _, _) ?
Тази функция се извиква в края на мапа. Той иска при restart на сървъра който се прави веднъж в деня.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Become VIP Plus

Мнение от iv69 » 02 Яну 2019, 20:41

OciXCrom написа: 02 Яну 2019, 20:25 Няма как правилно да се засече дали сървърът е рестариран или картата се е сменила, дали е крашнало или пък някой админ е написал restart. По-скоро скриптът който рестартира сървъра автоматично да се направи да променя името на настройката VAULT_FILE което ще рестартира убийствата. Обаче не виждам много смисъл в тази идея.
Идеята ми бе, че при този случай, всеки играч достигнал VIP-статуса, през деня(или в началото на деня...) - ще е мотивиран да играе през оставащата част от деня ПОВЕЧЕ И ПО-ДЪЛГО В СЪРВЪРА, за да се "наслади" още повече на "заработените" с игра от него VIP-ФЛАГОВЕ(тоест екстри).... , като едновременно с това няма те(ЕКСТРИТЕ) да остават ВЕЧНИ, както е в случая сега... Не знам, може наистина да е трудно или невъзможно, но според мен идеята си струваше ???
А за рестарта -не знам изобщо на какъв принцип става- просто имам там такава опция (препоръчителна) , да мога във всеки един ден от седмицата и всеки един час от деня (то ми е оформено като табличка...) - да му "насрочвам" рестарт.... Хоста ми препоръчва минимум един рестарт дневно за добра работа на сървъра.... А иначе, това си е заложено в самите настройки на сървъра и не знам на какъв принцип и с каква команда става .... Те тука геймхостовете са доста доста напреднали... :) Но нищо , ако не става здраве да е :) !!!

Аватар
JackEyedJones
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 399
Регистриран на: 10 Сеп 2018, 17:26
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria, Europe, Entire World
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 69 пъти
Обратна връзка:

Become VIP Plus

Мнение от JackEyedJones » 02 Яну 2019, 20:48

При край на картата да се проверява часа и ако е след 23 ч. преди полунощ да изпълнява nvault_prune ?

Публикувай отговор

Обратно към “Одобрени плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта