Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS и допълненията.
Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от Marinovv » 19 Апр 2018, 20:53

Хей всички. Как сте?>.. Днес както си почивам и се замислих, че искам на ReHLDS платформа. За съжаление днес си изтеглих тази платформа с защити с всички обновени защити. Дори си преместих всички мои стари плъгини т.е. не са мой, не съм ги писал аз, но аз съм си ги слагал, затова използвам фразата ,,мои" да не си помислите, че си преписвам чужди привилегии. Та проблемът е, че аз в тази сфера съм малко закъсал и не разбирам кой знае какво.


Въпроса е, че ми трябва някой доброволец с програма Team Viewer да ми настрои ReHLDS да върви перфектно без крашове и грешки. До момента, когато пусна ReHLDS и влезе някой освен мен и крашва сървърът. Също CSDM обикновения мод не върви на ReHLDS, което буквално ме забива в земята. Без него няма смисъл.. Също ми изкарва гледам някой друга забележчица, което не мисля, че е фатално, но едно око да погледне няма да навреди.

Ще се радвам, ако някой има желание и е познат в сферата с сглобяване на перфектни цс платформи, за Counter - Strike. :beer:
Последно промяна от OciXCrom на 19 Апр 2018, 20:56, променено общо 1 път.
Причина: Научи се къде се пускат темите вече.
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от EMOTO2.COM » 20 Апр 2018, 00:31

Ако наистина искаш да имаш уникално изработен сървър без крашове, без лаг/пинг на играчите, със защити от атаки (експлойти или флудове) и с гарантирани оптимизации където никой друг в България не ги е правил някога намери ме в скайп за да обсъдим цена и подробностите около сървъра.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от thoughtz » 20 Апр 2018, 00:34

EMOTO2.COM написа: 20 Апр 2018, 00:31 Ако наистина искаш да имаш уникално изработен сървър без крашове, без лаг/пинг на играчите, със защити от атаки (експлойти или флудове) и с гарантирани оптимизации където никой друг в България не ги е правил някога намери ме в скайп за да обсъдим цена и подробностите около сървъра.
Това да триеш файлове и да премахваш редове започващи с // от файловете се счита за оптимизация ли? Много ми е чудно, как искаш пари за нещо което е абсолютно безплатно. :clap:

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от Marinovv » 20 Апр 2018, 15:14

Хей всички. Благодаря Ви, за отговорите макар и да не съвпаднаха с очакванията ми и леко коментара дори на EMOTO2.com беше хумористичен. :D

Искам да отправя специални благодарности на ,,*******************", който ми писа на лично съобщение и ми помогна с програма ,,TeamViewer". Няма да казвам името на човека, с което се е кръстил в този сайт, защото да няма сърдити хора и да няма разправии от сорта ,,тоя са прай на голямата работа, че ти е помогнал с работа, за 1 минута" и такива подобни. Ако самия човек, който ми помогна иска да се разкрие тук нека пише в темата, за да знаят хората. Аз просто се съобразявам с ситуацията.

Сега всичко е наред Крашове няма, защото вече съм с нова изчистена ReHLDS платформа.
Може да заключвате :)
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от EMOTO2.COM » 20 Апр 2018, 21:28

В заключение на темата искам само да добавя:
Mariela написа: 20 Апр 2018, 00:34
EMOTO2.COM написа: 20 Апр 2018, 00:31 Ако наистина искаш да имаш уникално изработен сървър без крашове, без лаг/пинг на играчите, със защити от атаки (експлойти или флудове) и с гарантирани оптимизации където никой друг в България не ги е правил някога намери ме в скайп за да обсъдим цена и подробностите около сървъра.
Това да триеш файлове и да премахваш редове започващи с // от файловете се счита за оптимизация ли? Много ми е чудно, как искаш пари за нещо което е абсолютно безплатно. :clap:
Това е само част от оптимизациите но има други който изобщо си нямаш наидея може би. Мога да дам примери: rehlds последна версия (дори с по-нов билд от последната) с до 250kb по-малка големина на файла, csdm плугини с до 150kb по-малки...
А относно коментара на Marinovv: Разбирам напълно защо смяташ моят коментар за смешен. Явно ме вземаш за „случаен“ или пък ме мислиш, че съм от лапетата на по 15 години който са те наобкръжили и по цял ден се чудят кого да излъжат. :bg:
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от deadlylord » 21 Апр 2018, 01:03

EMOTO2.COM написа: 20 Апр 2018, 21:28 Това е само част от оптимизациите но има други който изобщо си нямаш наидея може би. Мога да дам примери: rehlds последна версия (дори с по-нов билд от последната) с до 250kb по-малка големина на файла, csdm плугини с до 150kb по-малки...
А относно коментара на Marinovv: Разбирам напълно защо смяташ моят коментар за смешен. Явно ме вземаш за „случаен“ или пък ме мислиш, че съм от лапетата на по 15 години който са те наобкръжили и по цял ден се чудят кого да излъжат. :bg:
С какво помага по-малкия размер на плъгинте? По принцип в уеб средата плъигните се минифицират, за да се теглят/зареждат по-бързо, но ЦС-а е напълно различна среда .sma се компилира в .amxx и обема на плъгина спада дразнично.
За размерите ми е чудно пък как си ги измисли тези числа, като плъгините са по 10-60 kb, тоест ти ги правиш с негативно заемане на място ... WOW !?!?

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Търся опитен човек, който може да слоби ReHLDS с защити

Мнение от EMOTO2.COM » 21 Апр 2018, 01:53

Тук доста се отклонявам от темата макар, че още в първото ми мнение си предложих услугите на Marinovv който търсеше човек.
Ще се опитам да обясня максимално най-кратко. Мойте начини на оптимизиране на сървър не се отнасят само до смаляване на големини или премахване на файлове... Плугини, модули и други неща - всичко е само код. За да се прочете този код от процесора трябва време. И доста логично е колкото по-малко код има за четене процесорът да си свърши работата по-бързо. Много си заблуден щом смяташ, че цс-ът е „от друга планета“. А относно „негативното заемане на място“ което пишеш, сега проверих recsdm с всички нужни файлове за deathmatch сървър излиза ~300kb който се слагат на сървър от обикновен човек. Докато с мойте оптимизации всичко стъпва на ~30-40kb, което си е една доста огромна разлика. :crazy:
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта