Странно крашване на ReHLDS + WaR3FT + CSDM

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS и допълненията.
Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Странно крашване на ReHLDS + WaR3FT + CSDM

Мнение от cgozzie » 06 Мар 2018, 00:07

Краша е само от карта или плъгин сигорен съм в това така че следи си нещата и утре пиши какво се случва.
Изображение

Аватар
x7s
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Яну 2018, 11:00
Местоположение: България
Се отблагодари: 19 пъти
Обратна връзка:

Странно крашване на ReHLDS + WaR3FT + CSDM

Мнение от x7s » 06 Мар 2018, 00:11

Утре сутринта ще се разбере, оставих 4-5 човека да играят в сървъра, и ако забие утре ще ми кажат, щото им харесва какво съм направил до момента, надявам се да е просто някои от плъгините който бях наблъскал

Аватар
EMOTO2.COM
На линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Странно крашване на ReHLDS + WaR3FT + CSDM

Мнение от EMOTO2.COM » 06 Мар 2018, 01:32

Аз ползвам 1.8.2 версия на мода, незнам какво точно си преправял но от написаното до тук си мисля, че си преправял уар крафт плугина да ти работи за 1.8.3 и да не ти дава грешки при компилация... но това което ти пиша аз е съвсем друго. Аз споделих моето мнение как си реших ЧАСТ от крашванията които имаше на точно същия сървър който имаш и ти. Щом мислиш, че неможе да ти крашва сървъра от това което съм ти написъл здраве да е ;)
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
x7s
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Яну 2018, 11:00
Местоположение: България
Се отблагодари: 19 пъти
Обратна връзка:

Странно крашване на ReHLDS + WaR3FT + CSDM

Мнение от x7s » 06 Мар 2018, 08:13

EMOTO2.COM написа: 06 Мар 2018, 01:32 Аз ползвам 1.8.2 версия на мода, незнам какво точно си преправял но от написаното до тук си мисля, че си преправял уар крафт плугина да ти работи за 1.8.3 и да не ти дава грешки при компилация... но това което ти пиша аз е съвсем друго. Аз споделих моето мнение как си реших ЧАСТ от крашванията които имаше на точно същия сървър който имаш и ти. Щом мислиш, че неможе да ти крашва сървъра от това което съм ти написъл здраве да е ;)
Правилно си разбрал плъгина вече бачка на 1.8.3, като цяло това беше идеята, и междувременно до като си работи, да пренапиша или намеря другите плъгини, които искам да ползвам за ReAPI, някой от тях вече ги намерих и замених, сега остана да пренапиша останалите, които премахнах, за да разбера от къде идва въпросната грешка, за сега все още не е крашнал сървъра(пу да не му уроки) :blush: , след като му намерих всичко което работи в момента на ReAPI.
Отново ще наблюдавам за това което говориш, защото въпросния проблем го бях оправил в 1.8.2 и сървъра си бачка идеално, за това казах че се съмнявам да е точно това проблема. :blush:
Тъй като не съм много добре запознат със ReAPI ще се радвам някой, ако даде малко информация по темата :blush:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта