Проблем с ReHlds платформата.

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS.
Отговори
Потребителски аватар

Автор на темата
SkandaU BG-s.com
Потребител
Потребител
Регистриран: 09 яну 2017, 12:37

Мнение от SkandaU BG-s.com » 11 юли 2018, 10:55

През няколко дена съм забелязъл, че даден сървър "забива" без да дава никакви грешки дали в конзолата, дали да запише някой лог. Гледах си плъгините, разглеждах с какви грешки се компилират и прочие. Просто сървъра забива, от какво може да е? Мога да дам примерно дъст2 - има едно demo, rs, rank system, stats shell и вип...като отбележа, че 90% от плъгините са на крома.

Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2016, 07:42
Години: 18

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 11 юли 2018, 11:12

Дай списък с плъгините да ги прегледаме. Надали ще е от ReHLDS, защото е stable.
Програмистът е творец и инженер. Той измисля решения, генерира идеи, пише код, тества го, поправя грешките, тества пак - всичко това, докато тръгне или докато не усети, че е в грешна посока и трябва да промени нещо кардинално. Програмистът постоянно развива и използва своето логическо мислене. Той е обречен на учене всеки ден, цял живот. Добрият програмист постоянно учи, променя се, адаптира се.
Светлин Наков

Потребителски аватар

Mariela Google
Потребител
Потребител
Регистриран: 13 окт 2016, 00:32
Години: 26
Контакти:

Мнение от Mariela Google » 11 юли 2018, 14:46

SkandaU написа:
11 юли 2018, 10:55
През няколко дена съм забелязъл, че даден сървър "забива" без да дава никакви грешки дали в конзолата, дали да запише някой лог. Гледах си плъгините, разглеждах с какви грешки се компилират и прочие. Просто сървъра забива, от какво може да е? Мога да дам примерно дъст2 - има едно demo, rs, rank system, stats shell и вип...като отбележа, че 90% от плъгините са на крома.
Дай да видим плъгина за вип-а, защото ако не ме лъже паметта, имаше проблем със stripweapons-a.
И имайте предвид, че никой след време няма да дойде и да ви каже "Благодаря ти, че пренебрегна себе си, за да ми е добре на мен. :)

Потребителски аватар

OciXCrom™ MKD
Администратор
Администратор
Регистриран: 06 окт 2016, 19:20
Години: 20
Контакти:

Мнение от OciXCrom™ MKD » 11 юли 2018, 15:00

Имаше подобен проблем в iPlay на същата платфомра и се оказа, че е от stats shell плъгина.

Отговори

Върни се в “Поддръжка / Помощ”