[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1786
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 152 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Мнение от Scorpions95 » 18 Сеп 2018, 09:38

Добро утро!
Та, виждал съм форуми където потребителите виждат дадени раздели, но нямат достъп и се чудех как мога да го направя това? :huh:
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
antonstoqnovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 15 Окт 2017, 10:40
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Мнение от antonstoqnovv » 18 Сеп 2018, 13:07

В админ панела и после права на форума от там си правиш всичко кое кой да вижда
:dance: connect 88.99.12.243:27019 :dance:

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1786
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 152 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Мнение от Scorpions95 » 22 Сеп 2018, 09:26

antonstoqnovv написа: 18 Сеп 2018, 13:07 В админ панела и после права на форума от там си правиш всичко кое кой да вижда
Да,това го знам,но после как да направя така че потребителите да нямат прва за даден раздел??????? :huh:
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
suzuki
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Мар 2018, 15:39
Местоположение: Sevilla
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 1 път

[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Мнение от suzuki » 22 Сеп 2018, 12:53

Аз до колкото разбрах искаш потребителите да могат да разглеждат дадения раздел, но да не могат да пишата.
Ако е така влизаш в АКП ----> Права ----> Форумни права на групите (Там си избираш на коя група искаш да промениш правата), после избираш на кой раздел, правиш правата на ''Само четене'' и си готов.
Ако не е така дай повече информация какво точно искаш да направиш.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1786
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 152 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Мнение от Scorpions95 » 22 Сеп 2018, 14:00

suzuki написа: 22 Сеп 2018, 12:53 Аз до колкото разбрах искаш потребителите да могат да разглеждат дадения раздел, но да не могат да пишата.
Ако е така влизаш в АКП ----> Права ----> Форумни права на групите (Там си избираш на коя група искаш да промениш правата), после избираш на кой раздел, правиш правата на ''Само четене'' и си готов.
Ако не е така дай повече информация какво точно искаш да направиш.
Ами нещо подобно
за да ти го онагледя ето един пример
има си форуми имат си достъп до тях,но не могат да видят какво има Във тези форуми
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

[PHPBB] Как да направя така че потребителите да виждат даден раздел,но да нямат достъп до него?

Мнение от 1fRaNkkK » 22 Сеп 2018, 14:12

Може да използваш това: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... striction/
След като го активираш отиваш на ACP / Потребители и групи / Форумни права на групите / Избираш групата и след това форумите и след Advanced Permissions и след това от Misc таба 'Can view topics' го правиш на 'Не' или 'Никога'.
Тествано под 3.2.3 и работи.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта