Защо когато си ъпдейтна форума към 3.2.3 (поне при мен) ми се ъпдейтнаха и няколко разширения..а при други форуми не се?

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Защо когато си ъпдейтна форума към 3.2.3 (поне при мен) ми се ъпдейтнаха и няколко разширения..а при други форуми не се?

Мнение от Scorpions95 » 16 Сеп 2018, 16:12

Та ъпдейтнах си (даа сам ;д) форума към 3.2.3 и заедно с това ми се ъпдейтнаха няколко разширения а при други 2-3 форума (който също ъпдейтнах) не им се ъпдейтнаха разширенията а само това
Anonymous написа:Обнови базата данни от версия 3.2.1 до версия 3.2.3

при мен и в тест форума ми се ъпдейтнаха няколко разширения а в други два се изпизва само това в цитата и не се ъпдейтнаха разширения
защо така?
във моя форум използвах автоматичния ъпдейт от viewtopic.php?f=13&t=5185 тази тема от мнението на франк което той даде и при, а при тест форума там малко пообърках ситуацийката ,само че успях успешно да го ъпдейтна (въпреки заобиколките) а при другите също с автоматичния пакет, само че там цъкнах (нали от update tab) на update via direct access (нещо такова) дали това е причината или друго? ако може да ми обясните.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Защо когато си ъпдейтна форума към 3.2.3 (поне при мен) ми се ъпдейтнаха и няколко разширения..а при други форуми не се?

Мнение от illusion » 16 Сеп 2018, 17:22

Ами явно се правят автоматични ъпдейти, не знам защо го питаш този въпрос. Като цяло не знам и защо веднагически щом пуснат нов ъпдейт на PHPBB започвате да ъпдейтвате, според мен по-добрият вариант е да изчакате известно време и тогава..

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Защо когато си ъпдейтна форума към 3.2.3 (поне при мен) ми се ъпдейтнаха и няколко разширения..а при други форуми не се?

Мнение от cgozzie » 16 Сеп 2018, 18:58

Точно снощи си ъпдейтнах версията на 3.2.3 и съм си правил тест поне 1 час на най-важните неща,защото също си помислих да не би нещо да ни ми работи,но при мен всичко е добре.Не забелязах нещо да не ми работи или да има бъг.Но всеки да си реши сам дали сега да премине към последния ъпдейт или да изчака известно време.Всичките ми разширения си работят на 100% казвам за мен при друг незнам как ще се получат нещата.Изказвам моето виждане ако това не е проблем към тази тема.
Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Защо когато си ъпдейтна форума към 3.2.3 (поне при мен) ми се ъпдейтнаха и няколко разширения..а при други форуми не се?

Мнение от Scorpions95 » 03 Окт 2018, 19:48

За сега и при мен си вървят добре разширения промение и прочие всичко както си е си върви добре не съм заблязъл да има някакви грешки и тн. а иначе обикновено и аз чакам известно време преди да обновя форума, но този път незнам защо така избързах.


Последно издигане Scorpions95 от 03 Окт 2018, 19:48
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта