BBOOTS V3.0.3 – HTML5/CSS3 FULLY RESPONSIVE PHPBB3.1 THEME

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

BBOOTS V3.0.3 – HTML5/CSS3 FULLY RESPONSIVE PHPBB3.1 THEME

Мнение от cgozzie » 27 Юни 2018, 17:32

Искам да попитам някой знае ли как да оправя и от каде този стил на форума си с 3.2.2 съм сложих този стил с който дори OciXcrom ползва в форума си но доста нещта ми излизат объркани каде с превод каде не не е както трябва та как се наглася сичко не съм ползвал сега друг стил малко ми е непознат на фона сички други стандартни..

Изображение

Изображение

Изображение

Добавено преди 41 минути 22 секунди:
Сега се поразрових в нета и видях че го има стила и за 3.2 а аз съм с 3.2 а стила който сложих го дават за 3.0 3.1 да не би за това така ми го дава не както трябва ако някой го има за 3.2 ще съм му благодарен да го сподели тук.

Добавено преди 2 часа 42 минути 33 секунди:
Закупих си го от envatomarket за 3.2 сега ще го тествам и ще пиша дали сичко ми е наред не затваряйте темата се още... :coffee:

Добавено преди 21 минути 2 секунди:
Пак същото ми излиза нещто не правя както трябва някой да е в час как се подкарва този стил.
Изображение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

BBOOTS V3.0.3 – HTML5/CSS3 FULLY RESPONSIVE PHPBB3.1 THEME

Мнение от 1fRaNkkK » 27 Юни 2018, 17:41

След като си го купил можеше да пишеш директно в официалният сайт, все пак имат support затова + ние(тези, които не са купували стила/нямат стила) не можем да знаем... Както и да е, явно не си търсил правилно, в тази дискусия има като твоите проблеми и support-а е писал как да ги оправиш - може да търсиш(CTRL + F) за думата brackets - https://themeforest.net/item/bboots-htm ... nts?page=1

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

BBOOTS V3.0.3 – HTML5/CSS3 FULLY RESPONSIVE PHPBB3.1 THEME

Мнение от cgozzie » 27 Юни 2018, 20:09

Ей то с тършуване сичко се постигало то и в тоя сайт трябва да се регистрираш и от там да си теглиш плащаш нещата за тоя стил стана ми ясно сичко кое от каде и как да боравя с него.ето и сайта за незнаещите ако решат да са пробват с този стил.
http://sitesplat.com/phpBB3/marketplace.php

Може да локвате от тук на сетне съм аз. :dance: :dance: :dance:
Изображение

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта