Counter-Strike Shop System

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от HarveyWNvm » 07 Дек 2019, 19:24

terrorsecurity.tech написа: 03 Дек 2019, 02:01
HarveyWNvm написа: 28 Ное 2019, 11:14
JustyleR написа: 27 Ное 2019, 19:52

Ако AMXBans ти тръгне, то и системата ще ти тръгне.
Ясно ми стана. Но обаче исках да попитам да ли върви на безплатен хостинг за да добавя и аз. Има ли така система дето може да тръгне в безплатен период? Само това искам да знам. Защото много хора ми казват че нямало да тръгне и реших да питам.
Не съм сигурен, че ще проработи на безплатен хостинг, просто защото повечето не поддържат remote mysql връзки.
Може обаче да пробваш - https://www.heliohost.org , това е може би най-добрият безплатен хостинг, като той поддържа remote контрол.
Охоооо вече знам от къде да ползвам щом има remote my sql :) Уникален си и мерси :)

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от HarveyWNvm » 13 Дек 2019, 13:40

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от JustyleR на 16 Дек 2019, 23:02, променено общо 1 път.
Причина: Това може да го попиташ и на лично..

Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от Dachoni » 28 Дек 2019, 18:19

Здравейте, при инсталацията на системата е нужно да въведа email за PayPal акаунт. Предполагам на него акаунт ще се прехвърли сумата, която ще трябва да заплатят.?
В следващите ъпдейте, ще е доста добре да се направи да може да се спират, опциите за плащане на SMS и за PayPal или цялостна забрана за плащане. Всичко се случва, така че ще е хубаво да се добави изключването на плащане или добавяне на баланс.

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от JustyleR » 30 Дек 2019, 13:40

Има опция която ти позволява да спираш/пускаш функцията за плащане чрез Paypal, но няма за спиране на смс-ите.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от Dachoni » 30 Дек 2019, 21:59

Да опцията е в config папката, живот и здраве дано се направи и за смс-ите. Благодаря ви че сте помисли за Paypal.
Още нещо, при поставен бан при премахване на бана, не взема зададената стойност от конфиг файла - от баланса на премахващия 3 пъти пробвах.

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от JustyleR » 01 Яну 2020, 16:27

В новата версия на системата която в момента разработвам (бавно, но славно), днес добавих функцията която искаше. В страницата на настройките в админ панела вече са добавени 2 опции за пускане/спиране на функцията за зареждане на баланс чрез Paypal или SMS.

Демо

Ако имате някакви идеи относно системата, то сега е момента, защото след тази версия ще направя една последна която ще е 1.0 и няма да има повече драстични промени от моя страна.

Едит:
Пуснах и още един малък ъпдейт който добавя доста опции в страницата с логовете в админ панела. Вече ще е по-лесно да се разлистват множеството логове или когато трябва да се търси само от един човек.

Ще тествам днеска и утре за бъгове и ще пусна новата (0.0.9) версия в главния бранч.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от Dachoni » 01 Яну 2020, 19:07

Благодаря страхотна работа.
В админ настройките, в раздел потребители освен инфото за потребителя има зелен бутон Логове, когато се натисне се показва страница:
http://127.0.0.1/sms/!admin/logs/cPage/1/имейл адрес/id/desc Може би защото промених 1 цифра от ип с което се регистрирах за админ панела, а след това направих още една регистрация като потребител. Иначе не ми дава с същ имейл или ип, което е супер.
Относно спирането на смс-ите е хубаво да няма и страница с инфо за добавяне на смс и номер на който ще добавят баланс за да не пращат смс-и.
Иначе като се спре опцията за смс-и ако има изпратен смс и въведен код изписва: Невалиден код .
Може и ръчно да се промени страницата на инфото за смс-ите ама, щеше да е добре да показва друга с инфо за спирането за добавяне с смс.
Но опцията е добра и благодаря за нея ще я въвеждам ръчно, ако реша по някаква причина да не използвам смс опцията за период.
Благодаря отново.

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от JustyleR » 01 Яну 2020, 19:19

Разбирам за какво говориш със страницата, но щом дадения човек не иска да ползва смс услуги, то ще си промени страницата според неговите нужди.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

SMS Система за Counter-Strike (ЪПДЕЙТ)

Мнение от JustyleR » 02 Яну 2020, 13:52

* Темата е пренаписана с по-подробно съдържание *
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

SMS Система за Counter-Strike

Мнение от Dachoni » 20 Яну 2020, 21:38

Използвам системата за получаване на повече от един флаг за едно закупуване, променил съм да записва повече флагове в базата данни, но когато потребител закупи права с повече от един флаг, не показва в профилът му какви права си е закупил в момента, а ги показва само в страницата на логовете му. Пиша само за профила на потребителя.
Иначе дава правата, записва в базата показва лога, всичко друго е коректно, ама в страницата където трябва да види купените в момента активни права ги няма, само тези с по един флаг ги има.

Дано ме разбрахте.
Надявам се отново да помогнете да се покзават, ако са повече от един флаг.

Това съм направил иначе в БД:
Относно броя на флаговете, влизате в базата данни и таблицата flags, намирате полето flag и му задавате по-висока стойност (по подразбиране е 5, тоест 5 флага максимум).
--------
Може ли да се направи някаква отметка при страницата на добавяне на баланс. Отметката да е нещо като общи условия за ползване.
Благодаря отново.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Готови системи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост