[ZP] Regeneration Zombie

В този раздел се качват всякакви съб-плъгини, тоест добавки за такива плъгини, които имат собствено API и позволяват изработката на съб-плъгини работещи с тях.
Аватар
kapitana
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Ное 2016, 11:43
Получена благодарност: 1 път

[ZP] Regeneration Zombie

Мнение от kapitana » 29 Юли 2017, 20:33

Още от самото заглавие предполагам се разбира че това е зомби клас за zombie plague мод .... та сега за плъгина - това представлява зомби клас който се лекува или с други думи регенерира кръв .... класът възстановява Х кръв (Х - това е CVAR който може да бъде променен) на всеки Х секунди като се има предвид, че регенерацията спира докато го стрелят .... но след като спрат да го стрелят тя отново продължава. Също така съм добавил функция за така наречен cooldown (време през което способността за регенерация не работи) ... като този cooldown се активира когато зомбито възстанови Х по Х кръв (примерно след като възстанови 35х160, а това е равно на 5600) се активира този cooldown. Разбира се, след като изтече cooldown-a регенерацията продължава.

Добавил съм някои ... така "екстра" функции да ги наречем, като: след като регенерира кръвта на макс .... ти показва колко кръв си регенерирал както и звук ... звука е .. предполагам "пищящо" или по-скоро викащо зомби .... има и звук всеки път когато регенерира кръв ... също така и спрайт или sprite (на английски) се появява всеки път когато възстановява кръв ... Отдавна съм го правил, но мисля че е добре изграден плъгина .... естествено ако има проблеми пишете в коментарите ... и ще се постарая да ги разреша.

CVARs:
cvar_regen_time = register_cvar("zp_regen_time", "1.5"); // After how much time the zombie will heal
cvar_regen_times = register_cvar("zp_regen_times", "35"); // How many times it can heal before cooldown
cvar_regen_amount = register_cvar("zp_regen_amount", "57.3"); // How much HP the zombie recovers from every heal
cvar_regen_cooldown = register_cvar("zp_regen_cooldown", "15.0"); // How long is the cooldown

За инсталацията .... мии поставяте файловета както са ... като ще се наложи да компилирате .sma-то ... не съм ъплоадвал .amxx
Списък с промени .... ддз ... направих го .... и това е ... не съм го редактирал
И сега снимки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Линк за сваляне:
[ZP] Regeneration Zombie.rar
(688.89 KiB) Свалено 238 пъти
[ZP] Regeneration Zombie.rar
(688.89 KiB) Свалено 238 пъти
.... Надявам се линка за сваляне да работи ... не съм запознат с качването на файлове ... и със сайтове ...... и с живота .... но за всеки случай ... ако тези линкове не работят можете да свалите плъгина от тук:
[ZP] Regeneration Zombie
или тук:
[ZP] Regeneration Zombie
Хуй тебе сука!!! Ёбанный в рот .... пидорас гандон

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Съб-плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта