[Търся] Реализация на JailBreak: Търся верига

Аватар
southdivision
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 279
Регистриран на: 14 Окт 2016, 23:17
Местоположение: София
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

[Търся] Реализация на JailBreak: Търся верига

Мнение от southdivision » 25 Ное 2018, 20:26

Здравейте, някой от вас вероятно знаят за моят проект който дълги години се опитах да реализирам сървър,а именно Jailbreak. След дългите години в опити да стане това почти винаги стигах до едно, а именно "краш на сървъра" и прочие .. както всеки "новобранец" опитал се да направи "мод" със плъгини от интернет :D.

Е, цялата "лична" история завършва тук.

Миналата година успях да бъда в екип във най-голямата и известна верига чрез моят Soccerjam мод който "изработих" като получих за това и FTP достъп до него. В последствие се издигнах по-нагоре и получих до някой други сървъри FTP достъп като във форума бях със ранк: Сървър поддръжка. Там също се опитах да реализирам Jailbreak по мой вкус,но хората не им харесваше,а в последствие разбрах и какво искат. Дълго време бях от типа: "Първо питам - после правя" и естествено ми се получаваше и играчите който играха този мод - бяха доволни , а след напускането от веригата ( за което съжалявам ) искаха "мойте промени" да бъдат оставени , но уви - не получиха това и мода ми беше премахнат, а аз вече сложен във черният списък на веригата което е със правото си. "Приказката" завърши, за съжаление със обиди към администраторите,закани поради "дечко" причини .. неосъзнавайки,че ще съжалявам някой ден и ето ме тук .. "насран" до уши :)
_____________________________________________________________________________________________________
♛ Нека бъде по същество ..
_____________________________________________________________________________________________________
Реално си търся верига която има желание да отвори Jailbreak със различаващ се мод от останалите в интернет. Като за това имам изисквания.

Да бъдете сериозни,а не поредната еднодневка.
Предоставен сървър от вас и FTP достъп в който само и единствено имам достъп до него.

За демо сървър и връзка с мен:

Изображение ➥ Лично съобщение
Изображение ➥ drift_powera
_____________________________________________________________________________________________________

Аватар
southdivision
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 279
Регистриран на: 14 Окт 2016, 23:17
Местоположение: София
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

[Търся] Реализация на JailBreak: Търся верига

Мнение от southdivision » 28 Ное 2018, 15:52

:lock:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта