Най-добрата CS верига в България - 2018

Коя е най-добрата верига?

SECTOR.BG - Сървър лист
7
11%
iPlay.bg - Сървър лист
8
13%
Danger-cs.eu - Сървър лист
14
23%
CS Mega Gaming - Сървър лист
1
2%
cs1.BG - Сървър лист
2
3%
SlackServ - Сървър лист
3
5%
CS-BULGARIA - Сървър лист
1
2%
CS-ULTRAGAMING - Сървър лист
4
6%
CS-NATION - Сървър лист
14
23%
CS-CROSSFIRE - Сървър лист
5
8%
CS-PARADISE - Сървър лист
1
2%
REAL SERV - Сървър лист
2
3%
CS OPTILAN - Сървър лист
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 62

Аватар
kris_grudov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Апр 2018, 17:44
Се отблагодари: 4 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от kris_grudov » 12 Авг 2018, 14:39

Много завиждаш Радко,не ние откраднахме ипто на сървъра и името на вече развила се верига.Можеш да се кефиш,че за 9 години стигна топа едвам едвам и сега да се радваш,а ние за 4 месеца с ново Ип стигнахме топ 7 и го държим ;).Преди да дойде Заека,сървъра ти падаше до 16 човека през деня,камоли през вечерта.Ние няма за какво да ти завиждаме,защото ние не се ограничаваме с модове,които всеки един може да си направи сам и лесно да развие.
Последно промяна от kris_grudov на 12 Авг 2018, 14:44, променено общо 1 път.

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Just » 12 Авг 2018, 14:43

honey bunny' написа: 12 Авг 2018, 14:35 Нали знаеш, че не само смирноф прави плъгини ;) . Моля, дефинирай на всички нас ''век буустове'' какво означава и какво има да завиждаме на д2 класик със слоухакинг? Едва ли хората цъкат при теб, защото сървъра е много хубав, а цъкат, защото много от онлитата в момента са празни, понеже е лято и повечето разумни хора не киснат цял ден в цс. Храниш го с реклами, проблем няма, ама има пингове и в него по 100+. Другото, което е в топа си, защото хората, които бяха в екипа ти пълнеха гушата със смс-и , буустове и прочие. Спомняш ли си NRG-GAMING преди Заека колко човека имаше? Аз да, в 5 часа следобяд през зимата - 16 ;) . ''НЕ Е ВАЖНО ДА ИМАШ 20 СЪРВЪРА И ДА СА ПЪЛНИ 3 А ДА ИМА 2-СЪРВЪРА АМА И ДВАТА ДА СА ПЪЛНИ ВИНАГИ" - факт, добре че си заучил някоя друга фраза. С ИП-то на 9 години добре го добута до тук, много реклами изпроси :D. Колко главни на други вериги се радват, че сме се отделили от теб и сме самостоятелни ти е бедна фантазията, защото си прост / с риск да получа предупреждение, но това е самата истина/ Както казах по-горе - оправи своите сървъри, махни пингарите, слоухакинга и спонсорите си, пък да видим тогава до къде ще стигнеш. Стига злоба, ще се сбръчкаш на 20 :) .
Преди 9 години Гс не са били онлайн мимиченце Викаи цялата верига да наспами темата поне че вие само това межете да спамите и нищо друго и като сте толкова развити дай да спрем вс реклами на вс сървъри да видим кой ще има хора като сте толкова отворени
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
honey bunny'
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 13 Мар 2018, 07:31
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от honey bunny' » 12 Авг 2018, 14:52

Защо все с нас си го мериш не те разбирам, деадбрейнче :D Пак се сдухваш, никой не съм викала да спами, едва ли се налага да пишем 5 човека по твоите глупости, само че вече си страшно изнервящ, защото каквато и тема да се отвори и ние да присъстваме почваш да се правиш на по-голям от другите :D Ако можеш да смяташ , сметни си колко са 3к дни.
Ето:
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... DCF2156D3/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... 2D5FF3D76/

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от ElitePower » 12 Авг 2018, 15:09

Тей, тей са. Мръснищини се правят още от 2007 година, поне според това, което съм чел в цеесбеге за uctt.info - lanservers тей, че и до ден днешен се правят. Относно сървърчето на Радко, нищо особено, влизал съм там преди да направите ОБЩ проект нито преди беше нещо особено нито сега. Помагали сте му с плъгини ок, рекламирали сте му сървъра също окей(аз не бих рекламирал чужд сървър). До колкото знам 2-3 пъти смени иптата на сървърчето му, защото го флудвали и все пак сървъра му е в топ 5 на геймтракера. Радко, твоя сървър също ще бъде празен ако не го буустваш в геймтракер.рс, не само техния.

Аватар
Jellyspy666
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Авг 2018, 15:13
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Jellyspy666 » 12 Авг 2018, 15:18

+1 за “Cs-Nation” приятно е да се играе при тях, няма ЛАГ и сървърите са на доста високо ниво.

Не съм съгласен че без бууст няма да има хора, както аз така и доста други хора са им постоянни играчи и до колкото виждам два от сървърите са със бууст (седмичен) а доста от другите са пълни и предимно със постоянни играчи. Аргументирай това?

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Nikolow » 12 Авг 2018, 16:14

Не смятате ли, че за да се гласува за такова нещо, би трябвало да оставим годината да мине или поне Декември месец да се пусне въпросната тема. Едва средата на Август сме, а остават още 4 месеца, в които могат да се случат много неща (както добри, така и лоши). Едва ли сега е времето за гласуване за най-добра CS верига за 2018, след като сме малко след средата на годината :D
Tired and retired...

Аватар
Jellyspy666
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Авг 2018, 15:13
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Jellyspy666 » 12 Авг 2018, 16:21

Дали сега или след няколко месеца мисля че е едно и сщо, колкото до това че могат да се случат много неща , та то постоянно нещо става със много вериги но само най сериозните се борят до край, мисля че е доста добра идея създаването на тази тема!

Аватар
Huehue
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 352
Регистриран на: 16 Яну 2017, 23:42
Местоположение: София
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 171 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Huehue » 12 Авг 2018, 16:28

Идеята не е въобще добре, след като са добавени сървъри които човека създал темата само за тях е чувал, без да прегледа даже най малко темата с рекламите за сървърите. Другото което Николов е напълно прав за това че сме малко след изминаването на маркера за половин година. А до това изказване на потребителя над мен, то ясно се вижда от къде идвате, да подкрепяте определена "верига", която може и да я има, може и да я няма до края на 2018.. а за сериозни вериги могат само определени в БГ да се борят за това име, тъй като повечето от тук са със старт 2018 година..
LOYAL TO THE OATH OF OMERTА̀

Зад монитора мъжкари, това не го разбирам..
На живо сте мишкари, това го гарантирам!
Седиш на 30 метра от мен като препариран!
Ако има нещо брат, номерът ми е блокиран..

My GitHub Profile
GitHub

My AMXX Includes Collection
AMXX Include Libraries

My Steam Profile (from SteamDB)
  • Value: 4179€
  • Games owned: 1855
  • Games played: 754 (40%)
  • Hours on record: 4,994.9h

Аватар
Jellyspy666
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Авг 2018, 15:13
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Jellyspy666 » 12 Авг 2018, 16:47

Само да поясня да знаете че сървърите на ЦС натион са били във две вериги и не са спирали ?

Познавам главния и е доста сериозен и е казал и го потвърждава че веригата ще стане топ, а вашите прости коментарчета просто няма край.
Разбира се нали трябва да подкрепим веригата която смятаме за най добра?


ППС:След като не познаваш екипът им си замълчи.

Аватар
7331
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Регистриран на: 06 Авг 2018, 13:23
Местоположение: nextmap
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 5 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от 7331 » 12 Авг 2018, 16:54

Jellyspy666 написа: 12 Авг 2018, 16:47 Само да поясня да знаете че сървърите на ЦС натион са били във две вериги и не са спирали ?

Познавам главния и е доста сериозен и е казал и го потвърждава че веригата ще стане топ, а вашите прости коментарчета просто няма край.
Разбира се нали трябва да подкрепим веригата която смятаме за най добра?


ППС:След като не познаваш екипът им си замълчи.
В момента кой говори за "CS-NatioN"? И кой го интересува ти кой познаваш...
Huehue написа: 12 Авг 2018, 16:28 Идеята не е въобще добре, след като са добавени сървъри които човека създал темата само за тях е чувал, без да прегледа даже най малко темата с рекламите за сървърите. Другото което Николов е напълно прав за това че сме малко след изминаването на маркера за половин година. А до това изказване на потребителя над мен, то ясно се вижда от къде идвате, да подкрепяте определена "верига", която може и да я има, може и да я няма до края на 2018.. а за сериозни вериги могат само определени в БГ да се борят за това име, тъй като повечето от тук са със старт 2018 година..
Напълно съм съгласен с твоето изказване, така и с на Николов.
:pepo_christ2:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта