Най-добрата CS верига в България - 2018

Коя е най-добрата верига?

SECTOR.BG - Сървър лист
7
11%
iPlay.bg - Сървър лист
8
13%
Danger-cs.eu - Сървър лист
14
23%
CS Mega Gaming - Сървър лист
1
2%
cs1.BG - Сървър лист
2
3%
SlackServ - Сървър лист
3
5%
CS-BULGARIA - Сървър лист
1
2%
CS-ULTRAGAMING - Сървър лист
4
6%
CS-NATION - Сървър лист
14
23%
CS-CROSSFIRE - Сървър лист
5
8%
CS-PARADISE - Сървър лист
1
2%
REAL SERV - Сървър лист
2
3%
CS OPTILAN - Сървър лист
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 62

Аватар
Nine Finger's
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Фев 2018, 20:45
Местоположение: Майна town
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Nine Finger's » 11 Авг 2018, 23:10

Сектор - доказалата се верига през годините.
Make everything simple as possible but not simpler.
Albert Einstein

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от EMOTO2.COM » 11 Авг 2018, 23:27

Според мен в дадената анкета трябва да има ясно описани и важни правила. Като отговори да се избират вериги с минимум по 5 активни сървъра защото ако са с по-малко, някак си думата "верига" не е точна... Много от гласовете са пуснати според личен интерес което до някъде пак не е хубаво. Другото което повечето хора обръщат внимание е дали в дадените сървъри има играчи, тоест ако са празни това е критерий според тях за лоша верига. Мисля ще е добре всеки гласувал в анкетата да напише своя коментар за коя верига е гласувал и защо е избрал точно нея. Моят глас съм дал за crossfire понеже до колкото знам сървърите са много добре измислени с различен геймплей който да не се дублира фрапиращо, има доста интересни плугини които ти правят кефа и не те отвръщават. И не на последно място всичките сървъри са добре поддържани със защити и без лагвания.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Just » 11 Авг 2018, 23:28

Не ми е ясно защо cs-paradise и cs-nation Защо са тук като те имат хора само с week boost спрат ли рекламите в гт.рс умират и двете вериги не мисля че мястото им е тук
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
Oliver Queen
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Авг 2018, 02:23

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Oliver Queen » 12 Авг 2018, 02:30

Играл съм в доста от посочените вериги преди време.И смея да твърдя че CS-CROSSFIRE е доста добър избор и веднага ще се аргументирам.Веригата има доста добър и изчистен екип,няма лаг и няма slowhack... в сървърите.Ако има нарушители те биват наказвани на момента от админ/и или самата им система,с това веригата и екипа ти доставят удоволствие да играеш при тях!

Аватар
asdasd
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Авг 2018, 20:21
Се отблагодари: 1 път

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от asdasd » 12 Авг 2018, 12:21

Just написа: 11 Авг 2018, 23:28 Не ми е ясно защо cs-paradise и cs-nation Защо са тук като те имат хора само с week boost спрат ли рекламите в гт.рс умират и двете вериги не мисля че мястото им е тук
Бе не съм много съгласен с теб защото по твоята логика и верига CS-ULTRAGAMING трябва да я няма поради простата причина, че я хранят само с реклами и някакви си week boosts или просто някакви си boosts защото няма ли тая верига някаква реклама или боост е умряла на момента.
ПП: Също така там сече все едно цъкам в сървър пълен с хора по 500 ping което е жалко и смешно но няма значение.

Аватар
kris_grudov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Апр 2018, 17:44
Се отблагодари: 4 пъти

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от kris_grudov » 12 Авг 2018, 13:38

Just написа: 11 Авг 2018, 23:28 Не ми е ясно защо cs-paradise и cs-nation Защо са тук като те имат хора само с week boost спрат ли рекламите в гт.рс умират и двете вериги не мисля че мястото им е тук
Радо много добре знаеш,как преди "Сашо-Cs-NatioN" да дойде,ти за тези 9 години от които го има сървъра едва постигаше стотния ранк и не мърдаше от него,а когато дойде започна да ти пуска реклами за цс бг инфо,отделно седмични буустове,единични и вип реклами(и после да не кажеш,че Заека не ти е пуснал 2500 реклами в цс бг инфо,защото той като дойде ти имаше почти 2300 пуснати реклами и сървъра ти беше на същото ниво) и да ти прави плугини за сървъра заедно със Смирноф и изведнъж сървъра стана топ.Много от хората знаят,че ти не можеш да направиш/редактираш даже и един плугин сам и пускаш постоянно заявки тук.За разлика от теб ние имаме много повече качествени сървъри и постоянни играчи.Също така си откраднал ипто и името на 2 вериги,защото не можеш да почнеш отначало както всеки друг е направил.Даже и "Hummer" зомбито е при нас,имаме и много повече постоянни играчи,за разлика от теб.Не смятам дори,че някои от старите добри вериги-сървъри,никога няма да те попитат да дойдат при теб.И защо като казваш,че сме умряла верига,ти даваш сумати пари на хората да ни флуудят сайта(дори и нас),даже и сървърите(да ги експойтват),мисля че сам си противоречиш на думите и ето ти пресен пример,когато банна заека преди няколко дена: " Ban Information
Name: BABATI
SteamID: STEAM_0:0:442477730
Reason: lapai pedal sled 1 mesec padate
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: asdasd
Admin SteamID: STEAM_0:1:440083105"
Познаваш ли си ИД адреса?
Послепис не е хубаво да завижаш а трябваше,когато Заека напусна,да го приемеш като голям,зрял човек а не да пращаш пуберите си да убиждат приятелката му.Ако не беше постъпил така,до ден днешен щеше да ти помага така,както помага на много други вериги,както така да им плаща сървърите,така и да им оправя плугините.

Аватар
honey bunny'
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 13 Мар 2018, 07:31
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от honey bunny' » 12 Авг 2018, 14:15

Радо, Радоооо, твоята завист край няма. Преди да коментираш оправи своята верига и тогава ела да казваш коя верига няма място тук. Едва ли си сменил плъгините, които Заека и Смирноф сложиха и направиха, защото ти дори не можеш да ги редактираш, че дори когато нещо не ти работи обвиняваш Заека (разбира се той слага плъгините, ама и те дават грешка я заради друг, я заради нещо, което ти не можеш да откриеш). Седмичните буустове няма да ги коментираме, защото докато бяхме в твоя екип Заека пускаше седмичните, единичните, а рекламитв за цс бг ги просеше от нас - сървър админите или по-издигналите се в сайта, защото ти пращат направо пари. Когато се осмелиш да сложиш hpk (силно се надявам да разбереш какво означава), както афк кикер и слот за админите си, че ти се молехме, но ти винаги опираше до смс-и тогава можеш да претендираш, че си добра верига. А и да ти кажа махни си slowhacking-а от д2 класика, че нон стийма ми редиректва при теб ;) . Glhf

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от Just » 12 Авг 2018, 14:21

[quote=kris_grudov Радо много добре знаеш,как преди "Сашо-Cs-NatioN" да дойде,ти за тези 9 години от които го има сървъра едва постигаше стотния ранк и не мърдаше от него,а когато дойде започна да ти пуска реклами за цс бг инфо,отделно седмични буустове,единични и вип реклами(и после да не кажеш,че Заека не ти е пуснал 2500 реклами в цс бг инфо,защото той като дойде ти имаше почти 2300 пуснати реклами и сървъра ти беше на същото ниво) и да ти прави плугини за сървъра заедно със Смирноф и изведнъж сървъра стана топ.Много от хората знаят,че ти не можеш да направиш/редактираш даже и един плугин сам и пускаш постоянно заявки тук.За разлика от теб ние имаме много повече качествени сървъри и постоянни играчи.Също така си откраднал ипто и името на 2 вериги,защото не можеш да почнеш отначало както всеки друг е направил.Даже и "Hummer" зомбито е при нас,имаме и много повече постоянни играчи,за разлика от теб.Не смятам дори,че някои от старите добри вериги-сървъри,никога няма да те попитат да дойдат при теб.И защо като казваш,че сме умряла верига,ти даваш сумати пари на хората да ни флуудят сайта(дори и нас),даже и сървърите(да ги експойтват),мисля че сам си противоречиш на думите и ето ти пресен пример,когато банна заека преди няколко дена: " Ban Information
Name: BABATI
SteamID: STEAM_0:0:442477730
Reason: lapai pedal sled 1 mesec padate
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: asdasd
Admin SteamID: STEAM_0:1:440083105"
Познаваш ли си ИД адреса?
Послепис не е хубаво да завижаш а трябваше,когато Заека напусна,да го приемеш като голям,зрял човек а не да пращаш пуберите си да убиждат приятелката му.Ако не беше постъпил така,до ден днешен щеше да ти помага така,както помага на много други вериги,както така да им плаща сървърите,така и да им оправя плугините.
[/quote]

Бе не съм много съгласен с теб защото по твоята логика и верига CS-ULTRAGAMING трябва да я няма поради простата причина, че я хранят само с реклами и някакви си week boosts или просто някакви си boosts защото няма ли тая верига някаква реклама или боост е умряла на момента.
ПП: Също така там сече все едно цъкам в сървър пълен с хора по 500 ping което е жалко и смешно но няма значение.
[/quote]
4 МЕСЕЦА съм в топ5 в гт.ком https://imgur.com/a/vmpOsa0 и няма начин да нямам пингери и 2-ри в гт.рс https://imgur.com/a/P1RBlfG А този ако ми е пуснал Всеки е играч дори с 1ка пинг разлика не се прави при мен и за това съм 4 месеца в топа нито 1 БГ сървър не е държал толкова дълго ранка дори и bgtrewa не съм като вас само с век бустовете да имам хора ако не са бустовете ви умирате Dust2only Сървъра https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... EC725B2FD/ На него може само да завиждате вече Имам 2 сървъра с 2-та наи играни мода в БГ и всички ще сте след мен както казах и преди време на Petrow не мисли че ти имаш най добрия дъст ще направя по добър от твоя и се вижда вече и без реклами съм по добър от вс в БГ за 10 ГОДИНИ ЦС В БГ аз съм постигнал най добрите резултати 4-месеца в топ5 няма мърдане от там много скоро ще държа челната позиция и то за доста дълго време но няма да съм като вас само с век бустове за да имам хора и рекламите не са 2300 а са https://imgur.com/a/zoQuTpF Ако нямате БГ играчи да ви пратя малко че при мен няма място в класика и респауна. и така да преминем към пългините ако не е смирнов да ви прави пългините тука да имате 1000 мнения за търся пългин направете ми такъв пългин "НЕ Е ВАЖНО ДА ИМАШ 20 СЪРВЪРА И ДА СА ПЪЛНИ 3 А ДА ИМА 2-СЪРВЪРА АМА И ДВАТА ДА СА ПЪЛНИ ВИНАГИ"
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
asdasd
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Авг 2018, 20:21
Се отблагодари: 1 път

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от asdasd » 12 Авг 2018, 14:30

Какви БГ играчи е филм влизам и виждам играчи с пинг по 300 , че и сече яко и в двата сървъра точно на тая верига a.k.a CS-ULTRAGAMING и точно, че има яко боостове в тази верига и най жалкото е че без това сървъра пълен не може и да седи а за капак ти ми пишеш, че си постигнал нещо????? WTF как пред компа нещо си постигнал??? особено във една замираща игра?
ПП: Ако това е постижение в живота значи си бая назаде с материала в живота прEятел.
ПП2: Повече нямам какво да напиша за тези твои филми или за твоя собствен и измислен живот/свят във виртуалното пространство.
ПП3: Забравих да добавя махни си 12-те afk-та във сървърите, че така ако се поддържа сървър на топ място значи смятай колко по жалко става и изглежда.
Последно промяна от asdasd на 12 Авг 2018, 14:36, променено общо 2 пъти.

Аватар
honey bunny'
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 13 Мар 2018, 07:31
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Най-добрата CS верига в България - 2018

Мнение от honey bunny' » 12 Авг 2018, 14:35

Нали знаеш, че не само смирноф прави плъгини ;) . Моля, дефинирай на всички нас ''век буустове'' какво означава и какво има да завиждаме на д2 класик със слоухакинг? Едва ли хората цъкат при теб, защото сървъра е много хубав, а цъкат, защото много от онлитата в момента са празни, понеже е лято и повечето разумни хора не киснат цял ден в цс. Храниш го с реклами, проблем няма, ама има пингове и в него по 100+. Другото, което е в топа си, защото хората, които бяха в екипа ти пълнеха гушата със смс-и , буустове и прочие. Спомняш ли си NRG-GAMING преди Заека колко човека имаше? Аз да, в 5 часа следобяд през зимата - 16 ;) . ''НЕ Е ВАЖНО ДА ИМАШ 20 СЪРВЪРА И ДА СА ПЪЛНИ 3 А ДА ИМА 2-СЪРВЪРА АМА И ДВАТА ДА СА ПЪЛНИ ВИНАГИ" - факт, добре че си заучил някоя друга фраза. С ИП-то на 9 години добре го добута до тук, много реклами изпроси :D. Колко главни на други вериги се радват, че сме се отделили от теб и сме самостоятелни ти е бедна фантазията, защото си прост / с риск да получа предупреждение, но това е самата истина/ Както казах по-горе - оправи своите сървъри, махни пингарите, слоухакинга и спонсорите си, пък да видим тогава до къде ще стигнеш. Стига злоба, ще се сбръчкаш на 20 :) .

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта