GAMERBG - Българският форум за игри

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - Българският форум за игри

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 14:00

Здравейте, искам да Ви представя един мой проект под името "GamerBG" който беше заплануват през 2019, но понеже работя всеки ден както всеки друг и все не намирах време да стартирам. Домейна и хостинга са закупени декември 2019 за една година и се надявам, че през тази една година ще успеем да развием този проект. В началото винаги е трудно защото не си сигурен дали ще успееш да получиш желания ефект, но наистина нямам как да разберем ако не опитаме.

Към момента форума е пресен пресен.

Целта на проекта и мое желание е да се опитам да събера всички любители на игрите на едно място. Да съзадем една общонст в която заедно да обсъждаме и да си помагаме с каквито и да било проблеми с гейминга И не само. Да улесним играчите като им предоставяме голям набор от ресурсни файлове към игрите, новини около гейминг индустрията, информация за ъпдейти на игрите, и т.н. За тази цел аз няма как да се правя сам и ще имам нужда от мотивирани и сериозни хора които да се присъединят към проекта. За момента нивото на форума е Любителски форум, но за вбъдеще се надявам да стане нещо повече от това - да речем "най-големият гейминг портал в България".

Искрено искам предварително да благодаря на всеки един който ще прояви интерес и ще допринесе с развитието на форума.

Искам да обърна внимание специално на Counter-Strike 1.6 раздела. В него има няколко подраздела които са свързани с заявка на плъгини, помощ и т.н., те са направени под формата на хиперлинкове към съответните раздели тук. Реших да ги направя така защото AMXX-BG е един успешен проект и има доста мотивирани личности които са наистина професионалисти в писането на кодове.

По-долу във снимката може да видите ранговата система и позициите които са свободни. Всеки който желае да се присъедини било то като част от екипа или просто потребител нека заповяда.
Свържете се с мен тук в темата или на лично съобщение. Още един път искрено искам предварително да благодаря на всеки един който ще прояви интерес и ще допринесе с развитието на форума.
Присъединете се сега

Изображение
Изображение
Извън темата
Ако администраторите или модераторите на форума преценят, че нарушавам някои от правилата на AMXX-BG нека да изтирят темата.
Последно промяна от d3ath2435 на 06 Юли 2020, 08:24, променено общо 1 път.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от illusion » 05 Апр 2020, 14:22

Доста добра идея, на мен лично ми харесва. Само оправи аватарите да могат да се качват и през компютъра, тъй като в момента е само чрез линк и е досадно. Успех с проекта!

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от JustyleR » 05 Апр 2020, 14:24

Подобен проект мислех да стартирам и аз, но така стана, че нямах време.
Идеята е доста добра, засега няма такъв развит проект и ако има развиване ще стане работата.

Регистрирах се във форума, видях, че има раздели за програмиране. Защо? Нали цялата идея е за гейминг, защо има и програмиране?
На места има леки дефекти по дизайна, но с времето ще ги оправиш (предполагам).
Другото което ми хвана окото е, че повечето неща са на български, други на английски. Според мен ще е добре да си поиграеш малко и всичко да е на български.
Също така на мен лично не ми харесва да има форум с толкова много категории за всяка една игра отделно. Може би може да се измисли някаква друга алтернатива за игрите?

Успех ти пожелавам и дано да не се откажеш.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 14:29

summertime vibes написа: 05 Апр 2020, 14:22 Доста добра идея, на мен лично ми харесва. Само оправи аватарите да могат да се качват и през компютъра, тъй като в момента е само чрез линк и е досадно. Успех с проекта!
Благодаря. Вече може да се качват аватари.
JustyleR написа: 05 Апр 2020, 14:24 Подобен проект мислех да стартирам и аз, но така стана, че нямах време.
Идеята е доста добра, засега няма такъв развит проект и ако има развиване ще стане работата.

Регистрирах се във форума, видях, че има раздели за програмиране. Защо? Нали цялата идея е за гейминг, защо има и програмиране?
На места има леки дефекти по дизайна, но с времето ще ги оправиш (предполагам).
Другото което ми хвана окото е, че повечето неща са на български, други на английски. Според мен ще е добре да си поиграеш малко и всичко да е на български.
Също така на мен лично не ми харесва да има форум с толкова много категории за всяка една игра отделно. Може би може да се измисли някаква друга алтернатива за игрите?

Успех ти пожелавам и дано да не се откажеш.
Благодаря. Идеята на раздела с програмирането е за хора примерно които имат подобни проекти и имат нужда от помощ. Просто доста са нещата и има още какво да се допълва и да се изчиства, но това най-вероятно ще е стане с времето.
П.С. - Може ли да ме насочиш къде точно са дефектите.
Последно промяна от d3ath2435 на 05 Апр 2020, 14:32, променено общо 1 път.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от illusion » 05 Апр 2020, 14:32

Имам още 1 въпрос. Цитирам написано от теб в правилата на форума:
9.4. Забранява се поставянето на заблуждаващи препратки в подписите. За такива се считат връзки с текст или ГРАФИЧНО ИЗОБРАЖЕНИЕ, чието съдържание не отговаря на страницата, към която сочат.

Код за потвърждение: Избери целия код

[img]
тагът е спрян във форума ти при подписите, защо си написал "или графично изображение" ? Ако нещо бъркам, поправи ме.

Edit: Вече работи. :o

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 14:34

summertime vibes написа: 05 Апр 2020, 14:32 Имам още 1 въпрос. Цитирам написано от теб в правилата на форума:
9.4. Забранява се поставянето на заблуждаващи препратки в подписите. За такива се считат връзки с текст или ГРАФИЧНО ИЗОБРАЖЕНИЕ, чието съдържание не отговаря на страницата, към която сочат.

Код за потвърждение: Избери целия код

[img]
тагът е спрян във форума ти при подписите, защо си написал "или графично изображение" ? Ако нещо бъркам, поправи ме.
Може ли да провериш сега дали тага работи? Явно съм го изключил

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от JustyleR » 05 Апр 2020, 14:43

Долу където излизат кой е на линия, ще е добре да се оставиш малко място след аватара и преди името на потребителя.
Иконката за влизане в акунта не мисля, че е най-удачната.
Навбара мисля, че ще е по-добре ако е статичен.
Поне това забелязах от пръв поглед.

Edit:
Отделно, промени размерите за youtube видеотата. Виж как излизат: https://forum.gamerbg.info/viewtopic.php?f=66&t=26#p64
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 14:50

JustyleR написа: 05 Апр 2020, 14:43 Долу където излизат кой е на линия, ще е добре да се оставиш малко място след аватара и преди името на потребителя.
Иконката за влизане в акунта не мисля, че е най-удачната.
Навбара мисля, че ще е по-добре ако е статичен.
Поне това забелязах от пръв поглед.

Edit:
Отделно, промени размерите за youtube видеотата. Виж как излизат: https://forum.gamerbg.info/viewtopic.php?f=66&t=26#p64

Ще видя какво мога да направя с нещата които посочи от към страна на визията, а видеата се показват така понеже са responsible, но ще намеря начин да ги оправя и тях

Аватар
TheScale
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Фев 2020, 15:09
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от TheScale » 05 Апр 2020, 16:56

Добре е като визия, но като контент не е нищо особено. Слогана е леко подвеждащ - пише портал, а е само форум. Щом е гейминг портал може да сложите форума като отделна страница, както е калдатата примерно, гейминг новини за турнири, уроци, стриймове, минимални изисквания за игрите, къде има най-евтини ключове и т.н. Идеята е добра, но с годините съм виждал доста подобни сайтове, които я са изкарали година, я не.
И все пак, ако намеренията ти са сериозни и имаш реален план как да се развият нещата - действай.
Успех!

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

GAMERBG - най-големият гейминг портал в България

Мнение от d3ath2435 » 05 Апр 2020, 18:04

TheScale написа: 05 Апр 2020, 16:56 Добре е като визия, но като контент не е нищо особено. Слогана е леко подвеждащ - пише портал, а е само форум. Щом е гейминг портал може да сложите форума като отделна страница, както е калдатата примерно, гейминг новини за турнири, уроци, стриймове, минимални изисквания за игрите, къде има най-евтини ключове и т.н. Идеята е добра, но с годините съм виждал доста подобни сайтове, които я са изкарали година, я не.
И все пак, ако намеренията ти са сериозни и имаш реален план как да се развият нещата - действай.
Успех!
Както казах по-горе за момента е форум. Целта е точно такава - да е портал с форум. Все още се чудя как да формулирам нещата относно портала, а форума да остане за потребителите да изказват мнения и т.н. Изисква се доста време, труд и планиране. Благодаря за изказването и наистина се надявам и аз нещата да се развият :o

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта