[BG-Scripting] Набира свойте попълнения

Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

[BG-Scripting] Набира свойте попълнения

Мнение от Kasapin4 » 04 Юли 2019, 14:58

Изображение




BG-Scripting набира екип!
Нуждаем се от екип, от хора които да пишат смислени и полезни теми.
Моля хора, които смятат да пишат теми от рода на "да броим от 1 до 100" да не ми пишат.

Трябват ми хора, които да качват полезен материал във форума, като готови системи, темплейти, добавки и теми за wordpress, phpbb и тн. Общо взето хора, които имат някакви познания в дадена област, която я има във форума и ще могат да пишат теми в тази област.
По-принцип идеята на форума е всичко да е безплатно и всички да си помагаме един на друг, но това е ясно че няма как да стане, защото всеки гледа и само сваля, а не споделя. Затова търся хора, които са на моето мнение и ще ми помагат.
Относно това какъв пост ще получите, просто бъдете активни и качвайте теми, а аз след като видя че заслужавате ще ви дам заслужения пост.
Хора, които смятат да ми пишат да ги правя администратори или модератори, да не го правят, поради простата причина, че във форума няма голяма активност и няма толкова работа за модератори. Когато аз реша че има нужда от повече модератори ще направя и няма да е някой от тези хора, които искат само да получат даден пост и да не правят нищо, а ще е някой обикновен потребител, който виждам че е активен във форума и пише защото му е кеф, а не копира само теми от други форуми с цел да се издигне и да получи някакъв пост.





Свободни постове
Екип Развлечение
Екип Програмиране
Екип Технологии



Какво предлага BG-Scripting
Ние ви предлагаме точкова система

Какво представлява точковата система?

Чрез за точки или стотинки, левове, долари (по Ваше усмотрение) при всяко написано мнение или тема Вие получавате определен брой точки (стотинки, левове, долари :)). Като разбира се точките ще можете да ползвате за обръщането им в реална валута. Тоест - ако сте събрали 10.00 $ ще получите 10.00лв, като реалната валута бива изпратена по банков превод, еконт, epay, paypal, bitcoin или удобен за двете страни метод.


Как да печеля точки?

Точките се трупат по следните начини:
Публикуване на мнение - 0.02 точки
Публикуване на тема - 0.05 точки
Реферал (системата все още е в разработка) - от 0.15 точки до 2.00 точки
За този момент това са методите за трупане на точки. Ако Вие имате предложение за нов метод на трупане на точки, можете да публикувате нова тема в раздела за Предложения.


Как да обърна точките в реална валута?

Както споменах по-горе имате възможност да израсходвате натрупаните точки за реална валута. Тоест да печелите лесни пари.

За да можете да обърнете точките в реална валута трябва да имате минимум 25.00 точки в баланса си.

Всяка 1 точка е равна на 1лв., тоест след като съберете 25.00 точки получавате по удобен начин - 25лв.

Заявяването за момента става ръчно като пишете на лично съобщение на администратор. В момента работим по система за автоматично изплащане по epay и paypal.



Образец за кандидатстване няма да има, опишете няколко думи за себе си както и в кой проекти сте били! :clap: :clap:
Последно промяна от Kasapin4 на 27 Юли 2019, 11:25, променено общо 3 пъти.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

[BG-Scripting] Набира свойте попълнения

Мнение от Goddness » 04 Юли 2019, 15:05

Хубаво ще бъде да дадеш линк към сайта, не сме Ванги все пак, ако ме разбираш. :)

Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

[BG-Scripting] Набира свойте попълнения

Мнение от Kasapin4 » 04 Юли 2019, 15:07

nameless. написа: 04 Юли 2019, 15:05 Хубаво ще бъде да дадеш линк към сайта, не сме Ванги все пак, ако ме разбираш. :)
Готово, извинявам се за грешката. :beer:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта