Предлагам услугите си на Модератор/Дизайнер

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Предлагам услугите си на Модератор/Дизайнер

Мнение от Goddness » 06 Май 2019, 19:19

Здравейте,
Търся верига, в която да се присъединя като Гл.Модератор или Дизайнер.

Повече информация за мен:
Казвам се Марио на 19 съм с фотошоп така да кажем "боравя" от 2 години вече и опита ми е среден, разбира се, че не спирам да се уча по фотошоп как, що и т.н, но мога да се справя - накратко да го кажа. Дизайнер съм в проекта на summertime vibes, т.е в PSA-BG.INFO надявам се, че няма да ви е проблем, че съм във фотошоп проект. С модераторски панел работя от 3 години вече и знам основните неща, не са на 100%, но колкото да се справя знам. Мога да отделям за форума ви/заявките (според зависи поста, който ще ми дадете от 2-та, които аз си предлагам) по 5 часа, може и повече, не знам как стоят нещата. В такъв смисъл, че уча, ходя на тренировки и т.н и гледам да имам време за форуми/цс & etc.

Какво искам аз от вас:
Права в сървърите ви не желая, не съм нито за права на сървърите ви, нито нищо. Единственното, което искам е права във форума и ранг (според зависи кой ранг ще ми дадете от които предлагам), уважение и сериозност, тъй като в несериозни вериги не желая да ставам какъвто и да е било.

Като цяло е това, което мога да кажа. Както казах - в несериозни вериги не желая да бъда, т.е да пишат само сериозни хора.

За връзка с мен:
ЛС (тук) & Discord => not afraid#1055

Лека вечер. :)

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Предлагам услугите си на Модератор/Дизайнер

Мнение от Goddness » 19 Май 2019, 19:36

Намерих си верига. Моля да заключите темата, без да я местите в "Архива", благодаря.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта