[Набирам] екип за CS-Queen

Аватар
SkittleBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 08 Авг 2018, 15:30
Се отблагодари: 3 пъти

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от SkittleBG » 03 Ное 2018, 15:44

Изображение

Здравейте, Търся сериозен екип за CS-Queen
Cървър хостери, Дизайнер-и, и със сигурност и 2-ри Администратор който да ми помага с форума!
- Ако мислите че форума е безплатен, не е безплатен

Линк към форума: http://CS-Queen.extremeplay.eu
Свържете се със мен на Skype: live:tixomir_5
Последно промяна от SkittleBG на 05 Ное 2018, 17:49, променено общо 3 пъти.

Аватар
sonnemesis
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Ное 2018, 19:19
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

[Набирам] екип на CS-Queen

Мнение от sonnemesis » 03 Ное 2018, 16:03

Форума не е безплатен, просто главния на ExtremePlay.EU ти е направил поддомейн. А и не се пише набирам екип "на" пише се набирам екип "за" CS-Queen..
Reality is wrong, dreams are for real

Аватар
SkittleBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 08 Авг 2018, 15:30
Се отблагодари: 3 пъти

[Набирам] екип на CS-Queen

Мнение от SkittleBG » 03 Ное 2018, 16:06

sonnemesis написа: 03 Ное 2018, 16:03 Форума не е безплатен, просто главния на ExtremePlay.EU ти е направил поддомейн. А и не се пише набирам екип "на" пише се набирам екип "за" CS-Queen..
Аха, ще се присъединяваш ли или не?
Skype: live:tixomir_5

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 371 пъти
Обратна връзка:

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от illusion » 04 Ное 2018, 19:47

К'ъв екип набираш ти? Единият сървър (Deathrun-a) не е твой, а главният ме помоли в стийм да се свържа с главните да се махне и разбрахте за това и така и не го махнахте. Пълна несериозност, същото като измисленият ти "гейм хостинг". Ако мислиш да правиш нещо сериозно дай едни айде минималните пари за сайта ти са около 10 лева от novahost.. JailBreak-a ти 8253 място в GT, успех на хората, които ще идват към екипа ти. :D

Аватар
SkittleBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 08 Авг 2018, 15:30
Се отблагодари: 3 пъти

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от SkittleBG » 04 Ное 2018, 20:05

F33L Th3 P0W3R. написа: 04 Ное 2018, 19:47 К'ъв екип набираш ти? Единият сървър (Deathrun-a) не е твой, а главният ме помоли в стийм да се свържа с главните да се махне и разбрахте за това и така и не го махнахте. Пълна несериозност, същото като измисленият ти "гейм хостинг". Ако мислиш да правиш нещо сериозно дай едни айде минималните пари за сайта ти са около 10 лева от novahost.. JailBreak-a ти 8253 място в GT, успех на хората, които ще идват към екипа ти. :D
Казах му че ще му купя сървъра, той забравил ли е незнам.. Hяма да повтарям - да ми пише на Skype: live:tixomir_5

Аватар
sonnemesis
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Ное 2018, 19:19
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от sonnemesis » 04 Ное 2018, 20:08

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 04 Ное 2018, 21:25, променено общо 1 път.
Причина: Поредният безсмислен коментар. Следващият път ще получиш предупреждение!
Reality is wrong, dreams are for real

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от ElitePower » 04 Ное 2018, 23:50

SkittleBG написа: 04 Ное 2018, 20:05
F33L Th3 P0W3R. написа: 04 Ное 2018, 19:47 К'ъв екип набираш ти? Единият сървър (Deathrun-a) не е твой, а главният ме помоли в стийм да се свържа с главните да се махне и разбрахте за това и така и не го махнахте. Пълна несериозност, същото като измисленият ти "гейм хостинг".
Казах му че ще му купя сървъра, той забравил ли е незнам.. Hяма да повтарям - да ми пише на Skype: live:tixomir_5
Спри с лъжите, в скайп не съм влизал от няколко дни, а и имам спомен, че съм те блокирал. Сървъра ми беше добавен като ваш без да ме е питал някой, държа да бъде премахнат и нямам намерение да го продавам.

Аватар
MersY
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 14 Окт 2016, 21:29
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 7 пъти

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от MersY » 05 Ное 2018, 15:59

SkittleBG написа: 04 Ное 2018, 20:05
F33L Th3 P0W3R. написа: 04 Ное 2018, 19:47 К'ъв екип набираш ти? Единият сървър (Deathrun-a) не е твой, а главният ме помоли в стийм да се свържа с главните да се махне и разбрахте за това и така и не го махнахте. Пълна несериозност, същото като измисленият ти "гейм хостинг". Ако мислиш да правиш нещо сериозно дай едни айде минималните пари за сайта ти са около 10 лева от novahost.. JailBreak-a ти 8253 място в GT, успех на хората, които ще идват към екипа ти. :D
Казах му че ще му купя сървъра, той забравил ли е незнам.. Hяма да повтарям - да ми пише на Skype: live:tixomir_5
Няма как да е забравил тъй като не си му писал на мен писа казах ти да му махнеш сървъра ти и така не го махна след това искаш да му купуваш сървъра... Видял си че в сървъра му има хора и решил да добави сървъра мислейки че някой ще тръгне да развива с него верига а така като пишеш на всеки 2-ри дали иска да се присъединява няма да ти се получи номера ;))

Аватар
SkittleBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 08 Авг 2018, 15:30
Се отблагодари: 3 пъти

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от SkittleBG » 05 Ное 2018, 17:45

ElitePower написа: 04 Ное 2018, 23:50
SkittleBG написа: 04 Ное 2018, 20:05
F33L Th3 P0W3R. написа: 04 Ное 2018, 19:47 К'ъв екип набираш ти? Единият сървър (Deathrun-a) не е твой, а главният ме помоли в стийм да се свържа с главните да се махне и разбрахте за това и така и не го махнахте. Пълна несериозност, същото като измисленият ти "гейм хостинг".
Казах му че ще му купя сървъра, той забравил ли е незнам.. Hяма да повтарям - да ми пише на Skype: live:tixomir_5
Спри с лъжите, в скайп не съм влизал от няколко дни, а и имам спомен, че съм те блокирал. Сървъра ми беше добавен като ваш без да ме е питал някой, държа да бъде премахнат и нямам намерение да го продавам.
Виж сега, сървъра ти отдавна е бил премахнат и ем си ме блокирал и ем не влизаш в скайп - ДА!
И ако може влез си в скайпа и ми пиши - live:tixomir_5 - защото искам да ти купя сървъра :huh:

Аватар
ratchet
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Окт 2018, 19:40
Получена благодарност: 4 пъти

[Набирам] екип за CS-Queen

Мнение от ratchet » 05 Ное 2018, 17:51

Собственика на сървъра те е блокирал в скайп и е нямал намерение да го продаде. Следователно може да спреш.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта