Набирам екип за Respawn сървър!

Аватар
JBBM~ The House123
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 41
Регистриран на: 24 Мар 2018, 23:31

Набирам екип за Respawn сървър!

Мнение от JBBM~ The House123 » 15 Юни 2018, 07:17

Трябват ми сървър администратор за Respawn сървър само сериозни хора да пишат в темата сървърът е отворен след няколко часа тъй като нямам много време Трябват ми 5 сървър администраторa! пишете тук в темата или на Skype zilhan82

Аватар
JBBM~ The House123
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 41
Регистриран на: 24 Мар 2018, 23:31

Набирам екип за Respawn сървър!

Мнение от JBBM~ The House123 » 15 Юни 2018, 23:21

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 16 Юни 2018, 15:01, променено общо 1 път.
Причина: ???????????????

Аватар
Sierra Haschak
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Апр 2018, 16:03
Местоположение: Пловдив
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Набирам екип за Respawn сървър!

Мнение от Sierra Haschak » 20 Юни 2018, 18:26

Преди от 2 години беше с нас. А на следните месеци беше при една верига не помня как се казваше, както и да е . Така а сега те махнаха от веригата и си на таб, след като вече ти е омръзнало само ти да им пращаш смс та на хората и да просиш, както си мамил хората по едно смс и правата се запазва без да се три. Но както гледам че вече никой не иска да бъде от твоя част заради измамата. Хората все на мен се оплакват че си ги мамил предзаимно. Но това вече ще се спре, и намя да имате шансове все да ги лъжите за някакви глупости права и така нататък. Както гледаш аз мога да съм с безплатен хостинг и домейн но имам умения не да лъжа хората и +това при мен всичко не работи с смс нито никакви ваучери нито пайпал. Бъди човек като нас добрите не да лъжете хората .

Успех от мен! By HarveyWNvmVEVO

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Набирам екип за Respawn сървър!

Мнение от Goddness » 20 Юни 2018, 20:08

Sierra Haschak написа: 20 Юни 2018, 18:26 Преди от 2 години беше с нас. А на следните месеци беше при една верига не помня как се казваше, както и да е.
Мисля, че говориш за WysternCS.INFO?


П.Т: Търсиш ли верига, в която да се присъединиш? Кандидатствай в нашият сайт като сървър отговорник/хостър. Тема, в която можеш да се кандидатираш за сървър отговорник/хостър.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта