Търся Екип [alfa-public]

Аватар
Косач
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Мар 2017, 18:58

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от Косач » 30 Мар 2018, 22:16

Здравейте търся сериозен екип.
Имам постоянна месечна реклама в /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// която ще бъде обновявана всеки месец. Пускат се понякога и boost реклама за по седмица на сървърите но ми липсва екип, които да наглежда сървърите и форумът.

Търся:

Модератори за форумът. Ще имат и права във всички сървъри. Свободни места 2/2

Сървър Отговорник Ще отговаря изцяло за сървърът и ще определя всичко за него. Свободни места 2/4
Ще имат права във дадения сървър раздел във форумът и всички сървъри.

Екип Банове Ще имат права във всички сървъри, ще има права и в раздела за оплаквания от бан и играчи във форумът. Свободни места 1/5

Сървър Администратор Ще има права само в 1 сървър по избор.


Дизайнер Да изработи всичко нужно за форумът и за реклами ( банери, логота, аватари, рангове, дизайн за форумът и др. ) Свободни места
0/2


Търся само сериозни хора на които да разчитам изцяло и да не са част от друга верига!

Как да кандидатствам за дадена позиция?
Моля пишете в темата или на лично съобщение. Просто ме впечатлете с нещо, за да ми привлечете вниманието към вас.
Искам имената Ви, годините, от къде сте, от кога се занимавате с дадената позиция, къде сте били с тази позиция и т.н.

Възрастова граница за всички постове : 17+
Не правете кратки съобщения защото няма да ми грабнете окото.

Сайт: http://alfa-publicbg.com/ (В процес на разработка.)
Форум: http://alfa-publicbg.com/forum/
След време ще имаме още сървъри!
Последно промяна от Косач на 31 Мар 2018, 20:29, променено общо 2 пъти.

Аватар
Leonardo Da Vinci
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2018, 20:55
Местоположение: #include <amxmodx>

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от Leonardo Da Vinci » 30 Мар 2018, 23:16

На 16 години съм ,от София ,бил съм сървър отговорник веднъж във неизвестна верига ,на много места сървър админ.. Занимавам се приблизително от 2-3 години ,но е на дупки ,защото повечето хора затварят веригите ,така ,че се надявам и ти да си сериозен. Име и такива неща ще уточним после. :dtm:
Betrayal stings like salt on a wound.

Аватар
reallything
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 27 Мар 2018, 22:47

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от reallything » 30 Мар 2018, 23:54

Пиши ми на скайп live:reallything

Аватар
Косач
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Мар 2017, 18:58

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от Косач » 31 Мар 2018, 19:45

Leonardo Da Vinci написа: 30 Мар 2018, 23:16 На 16 години съм ,от София ,бил съм сървър отговорник веднъж във неизвестна верига ,на много места сървър админ.. Занимавам се приблизително от 2-3 години ,но е на дупки ,защото повечето хора затварят веригите ,така ,че се надявам и ти да си сериозен. Име и такива неща ще уточним после. :dtm:
Съжалявам, но не. Благодаря за обърнатото внимание в/у темата ни.
reallything написа: 30 Мар 2018, 23:54 Пиши ми на скайп live:reallything
Описал съм начина по който да се кандидатирате и т.н. Скайп не ми трябва. Съжалявам, но не. Благодаря за обърнатото внимание в/у темата ни.

Аватар
NewBalance
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 31 Мар 2018, 18:35

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от NewBalance » 31 Мар 2018, 19:52

Искам имената Ви, годините, от къде сте, от кога се занимавате с дадената позиция, къде сте били с тази позиция и т.н.
Казвам се Наско, на 17 години съм от благоевград искам да бъда част от вашия екип като заемам позицията на Екип Банове бил съм с такъв ранг в други вериги и оплаквания от мен нямаше върша си работата добре играя всеки ден и следя почти по цял ден форума и сървърите имам познания по всички модеве в играта и ще бъде напълно сериозен с поста си ако разбира се ми дадете шанс. Знам всичко нужно за да си изпълнявам задачите от дадения пост бил съм и модератор и бих искал да съм такъв, но виждам че няма места. Това е всичко от мен приятен ден.

Аватар
Косач
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Мар 2017, 18:58

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от Косач » 31 Мар 2018, 20:02

NewBalance написа: 31 Мар 2018, 19:52 Искам имената Ви, годините, от къде сте, от кога се занимавате с дадената позиция, къде сте били с тази позиция и т.н.
Казвам се Наско, на 17 години съм от благоевград искам да бъда част от вашия екип като заемам позицията на Екип Банове бил съм с такъв ранг в други вериги и оплаквания от мен нямаше върша си работата добре играя всеки ден и следя почти по цял ден форума и сървърите имам познания по всички модеве в играта и ще бъде напълно сериозен с поста си ако разбира се ми дадете шанс. Знам всичко нужно за да си изпълнявам задачите от дадения пост бил съм и модератор и бих искал да съм такъв, но виждам че няма места. Това е всичко от мен приятен ден.
viewtopic.php?f=106&p=21651#p21651 -Не благодаря

Аватар
NewBalance
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 31 Мар 2018, 18:35

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от NewBalance » 31 Мар 2018, 20:03

Да търся верига в която да съм от екип банове.
Последно промяна от hackera457 на 31 Мар 2018, 20:17, променено общо 1 път.
Причина: Излишен отговор/СПАМ!

Аватар
My Life, My Rules
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Апр 2018, 18:22

Търся Екип [alfa-public]

Мнение от My Life, My Rules » 02 Апр 2018, 18:36

Здравей
Казвам се Алекс Асенов от Пловдив съм,от 2012 години занимавам като екип банове и имам много добра опит , Ако знаете старите вериги койта са (vidinserv,vracaserv,forceplay). За повече информация на лс

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта