Търся екип или набирам такъв.

Търсите си екип или човек/хора за вашия сайт/сървър? Предлагате услугите си или търсите верига към която да се присъедините? Пишете тук!
Аватар
Ruffneck
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Авг 2019, 17:00
Се отблагодари: 1 път

Търся екип или набирам такъв.

Мнение от Ruffneck » 19 Авг 2019, 11:17

Здрасти пичове, имам за идея да вдигнем един блог, тип радио-маркетинг с аксесоари свързани с жанр музика.
Търся идеи от къде да потърся/намеря хора в дадената област. Форуми, ваши приятели/познати, с които да се занимаваме по темата.
Хора , които биха искали да стриймват музика , най-общо казано. Да работят по блога, да въртим идеи и да ги реализираме като тип хоби с цел да се допринасят месечни доходи.
Всякакви личности - дизайнери, аналитици по пазара, влогъри, стриймъри и т.н,
Btw, Принципно търся нещо някое форумче, което да му възлагам справедливост и да цикля с потребители по теми и дебати.
Навит съм да съм строг , но справедлив и в някое сървърче хаха, но да не е от новия шит granades only , zombie mod и прочие. Deathrun, d2 , csdm, war3 нещо от сорта. Играя от 11-12 годишен по-стабилно , което ще рече около 15 годинки ми се струпват вече, но не ми се занимава професионално, щото там вече часовете, които почваме да си говориме са зверски много. Та, имам свободното време да отделям за нечия слава. Предпочитам също да има върху какво да се работи , празни сървъри и форуми не ми се пълнят, да подпомагам - да , но тепърва да градя нещо - не. Онлайн радио съм навит също, там обаче имам претенции само откъм музиката.

[email protected](24/7)
Steam: oneSTRO / Ruffneck или Speedcore Worldwide.
steamcommunity.com/id/onestroo (often)

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Търся екип или набирам такъв.

Мнение от OciXCrom » 19 Авг 2019, 15:17

Добави в заглавието на темата за какъв екип/сайт става дума.

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Търся екип или набирам такъв.

Мнение от Maverick » 19 Авг 2019, 22:28

Може да дойдеш да цъкаш при нас малко, сървър с коли е и си имаме малка общност от редовни играчи, ако ти хареса може да останеш и така. :dance:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Набиране на екипи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта