QuadGS.COM

Архив на сървъри.
Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

QuadGS.COM

Мнение от SkandaU » 12 Юли 2019, 19:02

mBFF-TheFucKBG написа: 12 Юли 2019, 18:46
SkandaU написа: 12 Юли 2019, 18:37
mBFF-TheFucKBG написа: 12 Юли 2019, 18:22 Единственият сървър, който ми хареса е Zombie BaseBuilder-a.Главно заради това, че не можете да подбирате добре плъгини.Дизайна е безплатен, но леко красив.С Модератори, които крадят теми няма да стигнете далеч и не се правете на остроумни да отговаряте.Лек и спокоен ден.
Каза 15 годишния и се разсърди, защото му смъкнаха правата :/ То от яд можеш да напишеш много неща..дори твоя колега се отказа от тебе... уили...
Аз предлагам да го попиташ пак или трябва да давам чат.
Нека модераторите почистят темата от ненужния спам.
А на вас Ви желая късмет и успехи :)
Изображение

Аватар
Simple03
Извън линия

QuadGS.COM

Мнение от Simple03 » 23 Юли 2019, 11:05

Мислех да не пиша мнение относно веригата Ви, но хората трябва да знаят какво представлявате.Регистрирах се преди една или повече седмици и видях същност какво сте.Подлъгвате хората да се регистрират, не знам защо но явно има причина.Лъжете ги, че ще имат пълен достъп до форума, а мен ми забранявахте да пиша в чата.Това не съм сигурен, че е нормално за верига, която се смята за №1.Явно тази верига толерира Сървър Администраторите да заплашват потребители с бан, макар да нямат такива права.Ще поставя отдолу снимка как Вие забранявате на потребители да пишат в така наречения "чат".Не знам дали това ще се толерира от WalkZ, OciXCrom и Модераторите тук.Доколкото знам от скоро сте копирали от CS-NATION, което е нереално.Толкова нямате ли акъл да си измислите нещо свое без да копирате от други вериги, които са по-развити от вас.

Ето снимките:
https://prnt.sc/oitan6 - това е снимката, в която ми забранявате да пиша в съответния чат.

Снимка от бана.
Изображение

Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

QuadGS.COM

Мнение от SkandaU » 23 Юли 2019, 12:36

Здравей, mBFF-TheFucKBG

Радваме се, че споделяте вашето мнение тук - то е важно за нас.
Банът е резултат от наличието на повече от един акаунт.
Много жалко, че не сте хванали целия чат - а именно оплюването на проекта QuadGS.COM.
Искаме само да Ви уведомим, че нищо не сме копирали от CS-Nation.

Единствено съжалявам, че си мислете, че можете да заблудите екипа на Amxx-bg.info и излъжете, че не сте били в нашия екип и, че не сме Ви изгонили поради несериозност.

ПС: Мисля, че никой от екипа на Amxx-bg не го интересува даден проект каква политика води - кое е нормално и кое е ненормално.
Единственото, което мисля, че е ненормално е да позволяват на 15 годишни достъп до интернет.

Поздрави,
Vulevv & QuadGS.COM
Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1786
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 152 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

QuadGS.COM

Мнение от Scorpions95 » 23 Юли 2019, 13:56

Да,по между другото и аз съм баннат ей така без никаква причина,плюс това в темата съм обеснил как можете да ми видите никнейма и IP-то,след като аз също съм ви показал във темата по каква причина съм баннат от форума ви,не разбирам защо не ми махнете бана,всякаш е много трудно да ми махнете бана или да ми видите никнейма/IP-то
Изображение
Извън темата
Ако не знаете как мога да ви дам някой друг урок за това? :huh:
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

QuadGS.COM

Мнение от SkandaU » 23 Юли 2019, 14:08

Scorpions95 написа: 23 Юли 2019, 13:56 Да,по между другото и аз съм баннат ей така без никаква причина,плюс това в темата съм обеснил как можете да ми видите никнейма и IP-то,след като аз също съм ви показал във темата по каква причина съм баннат от форума ви,не разбирам защо не ми махнете бана,всякаш е много трудно да ми махнете бана или да ми видите никнейма/IP-то
Изображение
Извън темата
Ако не знаете как мога да ви дам някой друг урок за това? :huh:
Здравей,
Няма причина за банът ти.
Премахнат е.
Последно промяна от SkandaU на 23 Юли 2019, 15:36, променено общо 1 път.
Изображение

Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

QuadGS.COM

Мнение от SkandaU » 23 Юли 2019, 16:14

Може ли темата да бъде почистена?
Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

QuadGS.COM

Мнение от illusion » 23 Юли 2019, 20:48

Темата е изчистена по пожелание на автора от огромният спам.
mBFF-TheFucKBG написа: 12 Юли 2019, 18:22 Единственият сървър, който ми хареса е Zombie BaseBuilder-a.Главно заради това, че не можете да подбирате добре плъгини.Дизайна е безплатен, но леко красив.С Модератори, които крадят теми няма да стигнете далеч и не се правете на остроумни да отговаряте.Лек и спокоен ден.
Ако говориш за стилът им на форума - мой е. Ако също го видиш някъде в интернет БЕЗПЛАТНО, както каза ти лично ще напусна от тук, защото ми е много интересно къде го видя безплатно този стил (ако говориш за него) съответно. Ако ще отговаряш - отговаряй на ЛС, а не тук да спамиш темата на момчето. Стилът им съм го дал защото няма да го използвам, но съм казал на @Vulevv да не го споделя с никой, не е кой знае какво, но мразя да говорите глупости без да знаете защо изобщо ги казвате. :pepo_wew:

Мнение без покритие.

Аватар
SkR1LL3X
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Окт 2016, 18:34
Се отблагодари: 10 пъти

QuadGS.COM

Мнение от SkR1LL3X » 11 Авг 2019, 14:14

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 11 Авг 2019, 15:18, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам. +1 предупреждение.

Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

QuadGS.COM

Мнение от botlike » 11 Авг 2019, 14:19

SkR1LL3X написа: 11 Авг 2019, 14:14 http://prntscr.com/or703e
Има ли девелопъриииии?

https://cs-amba.ru/news/shablon_sajta_d ... 01-07-4314
Аз не виждам шаблон, а само вирус. Клик 2.
Иначе успех с проекта, радвам се, че някой се е заел да възстанови QuadGS. Виждам, че се опитвате да пресъздадете и част от модовете, надявам се и успешно.
Изображение

Аватар
SkR1LL3X
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Окт 2016, 18:34
Се отблагодари: 10 пъти

QuadGS.COM

Мнение от SkR1LL3X » 11 Авг 2019, 14:22

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 11 Авг 2019, 15:19, променено общо 2 пъти.
Причина: Безсмислен коментар, имаш лично съобщение.

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта