DewilGaming.EU # D2Only

Архив на сървъри.
Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от illusion » 31 Авг 2018, 16:06

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 01 Сеп 2018, 18:07, променено общо 1 път.
Причина: Безмислен коментар / Спам

Аватар
User12
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: 25 Яну 2018, 22:39
Местоположение: Сливен
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 17 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от User12 » 31 Авг 2018, 16:10

1Life1Dead написа: 31 Авг 2018, 13:57
User12 написа: 31 Авг 2018, 13:50
Miracle написа: 31 Авг 2018, 00:47 Хич не играеш с хак..... https://ndox.abv.bg/download?id=591bda1b94
Само малките пубери,ще те намерят за чист.
Да изброявам ли какво видях :D (wall,aim,autobhop) навярно хака си има и други полезни страни но само това видях до тук . Межд. сървъра е с поредния готов мод , и после ми казват "аз съм правил това онова" пък влизаш мода готов изтеглен и сложен даже не е настроен :huh:
Братле мода не е с готов мод... Настройван е 2 дена... Има само най-новите плъгини на OciXCrom и тн... Това, че ти неможеш да направиш такъв... (Не казвам, че неможе да се направи, елементарно е!) + Мода е максимално олекотен и максимално натрупан според изискванията на играчите. Никъде из интернет няма същият мод готов, та до хака, щом виждаш - ок...
Настройван бил "2 дена" xD най-много да си си играл да слагаш 10-20 мин плъгини нищо друго , чух , че си сглобявал модове кат гледам колко е сглобен тоя мод ми иде да забравя за цс-а :D имай напредвид , че веригата която държа в момента е online от 2009-та година , администратор съм от 2011-та в нея , отскоро и собственик ! Така , че не смей да ми казваш , че не мога нещо или не го разбирам без да ме познаваш :shok: . Ако ще държиш сървър , и да играеш с хак в него само и само за да си над другите ТОВА НЕ Е НАЧИНА !!! Самият ти трябва да даваш пример , държиш сървър това е отговорност .
Каналът ми в YouTube : Георги Пламенов

Изображение

Аватар
Miracle
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 31 Авг 2018, 00:45
Получена благодарност: 1 път

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Miracle » 31 Авг 2018, 18:44

Той вече не е 1Life1Dead,баннал си този ник направил си нов uBaH KuBuTo(за да заблуди хлапетата,че има нов owner).Обаче умника си оставил мненията от стария ник.. xD xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Направо умник от класа.... :shok:

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от 1Life1Dead » 31 Авг 2018, 18:48

Miracle написа: 31 Авг 2018, 18:44 Той вече не е 1Life1Dead,баннал си този ник направил си нов uBaH KuBuTo(за да заблуди хлапетата,че има нов owner).Обаче умника си оставил мненията от стария ник.. xD xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Направо умник от класа.... :shok:
Хмм не, изгониха ме и новият „собственик” си прехвърли половината ми мнения... Баннат съм завинаги с причина „Е*и си майката.”, който иска да вярва. Не ме интересува за тази верига.

Аватар
Miracle
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 31 Авг 2018, 00:45
Получена благодарност: 1 път

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Miracle » 31 Авг 2018, 19:02

1Life1Dead написа: 31 Авг 2018, 18:48
Miracle написа: 31 Авг 2018, 18:44 Той вече не е 1Life1Dead,баннал си този ник направил си нов uBaH KuBuTo(за да заблуди хлапетата,че има нов owner).Обаче умника си оставил мненията от стария ник.. xD xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Направо умник от класа.... :shok:
Хмм не, изгониха ме и новият „собственик” си прехвърли половината ми мнения... Баннат съм завинаги с причина „Е*и си майката.”, който иска да вярва. Не ме интересува за тази верига.
Да така е убеден съм че е така,може би ако беше излъгал че брат или сестра са влезнали с хак да видят дали работи,щях да повярвам xD :rofl: :rofl:

http://prikachi.com/images/519/9394519z.png / http://prikachi.com/images/520/9394520o.png

Ще си "пичина доста" xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Все пак в еднодневки не съм играл,няма и да играя!Но просто е адски смешно да пуснеш верига,да търсиш екип и спонсори(защото тия админи които имате,не различават хакерите,то е на лице...),да търсиш играчи при положение че самия собственик играе с айм хак..Да си баннеш акаунт и да си направиш нов,като си си преместил мненията и да лъжеш че е друг/нов собственик.. xD
А в крайна сметка собственици са 1Life1Dead (с нов профил uBaH KuBuTo) и Err0rcH0 (MuHaBaM/ MuHaBaM u PoDMuHaBaM)
Макар че е това си е реклама за хакерите,ако си търсят къде да cheat-ват могат да заповядат при вас! :hooray: x) x)

Аватар
Err0rcH0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 07 Май 2018, 11:56
Местоположение: Pyce
Се отблагодари: 27 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Err0rcH0 » 01 Сеп 2018, 16:29

Miracle написа: 31 Авг 2018, 19:02
1Life1Dead написа: 31 Авг 2018, 18:48
Miracle написа: 31 Авг 2018, 18:44 Той вече не е 1Life1Dead,баннал си този ник направил си нов uBaH KuBuTo(за да заблуди хлапетата,че има нов owner).Обаче умника си оставил мненията от стария ник.. xD xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Направо умник от класа.... :shok:
Хмм не, изгониха ме и новият „собственик” си прехвърли половината ми мнения... Баннат съм завинаги с причина „Е*и си майката.”, който иска да вярва. Не ме интересува за тази верига.
Да така е убеден съм че е така,може би ако беше излъгал че брат или сестра са влезнали с хак да видят дали работи,щях да повярвам xD :rofl: :rofl:

http://prikachi.com/images/519/9394519z.png / http://prikachi.com/images/520/9394520o.png

Ще си "пичина доста" xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Все пак в еднодневки не съм играл,няма и да играя!Но просто е адски смешно да пуснеш верига,да търсиш екип и спонсори(защото тия админи които имате,не различават хакерите,то е на лице...),да търсиш играчи при положение че самия собственик играе с айм хак..Да си баннеш акаунт и да си направиш нов,като си си преместил мненията и да лъжеш че е друг/нов собственик.. xD
А в крайна сметка собственици са 1Life1Dead (с нов профил uBaH KuBuTo) и Err0rcH0 (MuHaBaM/ MuHaBaM u PoDMuHaBaM)
Макар че е това си е реклама за хакерите,ако си търсят къде да cheat-ват могат да заповядат при вас! :hooray: x) x)
Аз лично изгоних "1Life1Dead"... Защо се правиш на интересен... :grrr: "uBaH KuBuTo" е новият Администратор. Заради "1Life1Dead" веригата се пре**а... Ако искаш вярвай, ще помоля Админите да преместят темата в архив, защото искам да отворя нова. В сайта всички права на авторите на интеграциите и первода са върнати. "Иван" ми помага с поправянето/редактирането на грешките на миналият админстратор. Дори "1Life" пусна темата без мое разрешение, но тъй като я беше пуснал нямаше какво да кажа аз...

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от The Beast » 01 Сеп 2018, 16:35

Err0rcH0 написа: 01 Сеп 2018, 16:29
Miracle написа: 31 Авг 2018, 19:02
1Life1Dead написа: 31 Авг 2018, 18:48

Хмм не, изгониха ме и новият „собственик” си прехвърли половината ми мнения... Баннат съм завинаги с причина „Е*и си майката.”, който иска да вярва. Не ме интересува за тази верига.
Да така е убеден съм че е така,може би ако беше излъгал че брат или сестра са влезнали с хак да видят дали работи,щях да повярвам xD :rofl: :rofl:

http://prikachi.com/images/519/9394519z.png / http://prikachi.com/images/520/9394520o.png

Ще си "пичина доста" xD xD :rofl: :rofl: :rofl: .Все пак в еднодневки не съм играл,няма и да играя!Но просто е адски смешно да пуснеш верига,да търсиш екип и спонсори(защото тия админи които имате,не различават хакерите,то е на лице...),да търсиш играчи при положение че самия собственик играе с айм хак..Да си баннеш акаунт и да си направиш нов,като си си преместил мненията и да лъжеш че е друг/нов собственик.. xD
А в крайна сметка собственици са 1Life1Dead (с нов профил uBaH KuBuTo) и Err0rcH0 (MuHaBaM/ MuHaBaM u PoDMuHaBaM)
Макар че е това си е реклама за хакерите,ако си търсят къде да cheat-ват могат да заповядат при вас! :hooray: x) x)
Аз лично изгоних "1Life1Dead"... Защо се правиш на интересен... :grrr: "uBaH KuBuTo" е новият Администратор. Заради "1Life1Dead" веригата се пре**а... Ако искаш вярвай, ще помоля Админите да преместят темата в архив, защото искам да отворя нова. В сайта всички права на авторите на интеграциите и первода са върнати. "Иван" ми помага с поправянето/редактирането на грешките на миналият админстратор. Дори "1Life" пусна темата без мое разрешение, но тъй като я беше пуснал нямаше какво да кажа аз...
По принцип ми е все тая, но не знам защо се прави този цирк тук. Банвате си "собственика", стига човече спрете с излагацията. Едва ли някой пасе трева?

http://prntscr.com/kpf739

Само виж многоточията и веднага ще разбереш кой, кой е. :huh:
Предполага се, че форума трябва да е на ново ниво от cs-ХЛАПЕ, но се превръща просто в пубер арена.

Аватар
Err0rcH0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 07 Май 2018, 11:56
Местоположение: Pyce
Се отблагодари: 27 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Err0rcH0 » 01 Сеп 2018, 16:39

И аз пиша многоточия, това нищо незначи? Какъв Ви е проблема на всички - той е баннат, надявам се да няма повече проблеми

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от The Beast » 01 Сеп 2018, 16:43

Err0rcH0 написа: 01 Сеп 2018, 16:39 И аз пиша многоточия, това нищо незначи? Какъв Ви е проблема на всички - той е баннат, надявам се да няма повече проблеми
Дано да е така и да си прав, защото ми писна. Тоя влиза с айм хака и направо ни изтрепа като кучета на циганско погребение. Намерете малко админи, че не се играе спокойно...

Аватар
Err0rcH0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 07 Май 2018, 11:56
Местоположение: Pyce
Се отблагодари: 27 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Err0rcH0 » 01 Сеп 2018, 16:46

Заел съм се с новия колега да търсим читави админи, принципно има античийт система която банва, можеш да видиш банлиста, просто онзи бун*к имаше имунитет

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта