DewilGaming.EU # D2Only

Архив на сървъри.
Аватар
Err0rcH0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 07 Май 2018, 11:56
Местоположение: Pyce
Се отблагодари: 27 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Err0rcH0 » 31 Авг 2018, 08:23

Според мен не е хак, момчето играе от доста време и е доста добър, гледам демото и не виждам нередности, имах 1 съмнение, но немога да определя на 100%.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от illusion » 31 Авг 2018, 13:04

Поредните копирачи. Малко, че ти казах в скайп как да си оправиш LGSL-то, ами и forabg ми копира на форума и на капак на това много ясно, че аз сложил и икона на LGSL-то и ти ще сложиш същата. Такива хора са ми противни просто, не можете ли да измислите нещо ваше, бе? Боже господи.. човек ви помага, а Вие вместо да сте благодарни правите обратното. За пореден път се обеждавам, че повечето на които им се помага са неблагодарници, които умеят единствено да дразнят и да копират. Поредната псевдо-верига, която ще умре след няколко месеца. Ебаси тарикатските номера 'дет прайте..

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от 1Life1Dead » 31 Авг 2018, 13:38

F33L Th3 P0W3R. написа: 31 Авг 2018, 13:04 Поредните копирачи. Малко, че ти казах в скайп как да си оправиш LGSL-то, ами и forabg ми копира на форума и на капак на това много ясно, че аз сложил и икона на LGSL-то и ти ще сложиш същата. Такива хора са ми противни просто, не можете ли да измислите нещо ваше, бе? Боже господи.. човек ви помага, а Вие вместо да сте благодарни правите обратното. За пореден път се обеждавам, че повечето на които им се помага са неблагодарници, които умеят единствено да дразнят и да копират. Поредната псевдо-верига, която ще умре след няколко месеца. Ебаси тарикатските номера 'дет прайте..
Дам обаче ти ми помогна да го сложа, а иконката аз я сложих пръв... Ти мен копираш, но аз не се оплаквам... Иначе ти благодарих, че ми оправи бъга на лгслто.

Аватар
User12
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: 25 Яну 2018, 22:39
Местоположение: Сливен
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 17 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от User12 » 31 Авг 2018, 13:50

Miracle написа: 31 Авг 2018, 00:47 Хич не играеш с хак..... https://ndox.abv.bg/download?id=591bda1b94
Само малките пубери,ще те намерят за чист.
Да изброявам ли какво видях :D (wall,aim,autobhop) навярно хака си има и други полезни страни но само това видях до тук . Межд. сървъра е с поредния готов мод , и после ми казват "аз съм правил това онова" пък влизаш мода готов изтеглен и сложен даже не е настроен :huh:
Каналът ми в YouTube : Георги Пламенов

Изображение

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от 1Life1Dead » 31 Авг 2018, 13:57

User12 написа: 31 Авг 2018, 13:50
Miracle написа: 31 Авг 2018, 00:47 Хич не играеш с хак..... https://ndox.abv.bg/download?id=591bda1b94
Само малките пубери,ще те намерят за чист.
Да изброявам ли какво видях :D (wall,aim,autobhop) навярно хака си има и други полезни страни но само това видях до тук . Межд. сървъра е с поредния готов мод , и после ми казват "аз съм правил това онова" пък влизаш мода готов изтеглен и сложен даже не е настроен :huh:
Братле мода не е с готов мод... Настройван е 2 дена... Има само най-новите плъгини на OciXCrom и тн... Това, че ти неможеш да направиш такъв... (Не казвам, че неможе да се направи, елементарно е!) + Мода е максимално олекотен и максимално натрупан според изискванията на играчите. Никъде из интернет няма същият мод готов, та до хака, щом виждаш - ок...

Аватар
Guardian Angel
Извън линия
VIP
VIP
Мнения: 186
Регистриран на: 18 Окт 2016, 02:00
Местоположение: Петрич
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 22 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Guardian Angel » 31 Авг 2018, 14:01

Ахаха тоз вярно играе с хак в собствената си верига.. Е такъв цирк не бях виждал до сега.Щом собственика си цъка с хак смятай къв хаос е.Колко ли още може да пропаднат нещата :D ? Горещо препоръчвам да НЕ посещавате въпросния сървър.

Аватар
Miracle
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 31 Авг 2018, 00:45
Получена благодарност: 1 път

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от Miracle » 31 Авг 2018, 14:05

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 01 Сеп 2018, 18:06, променено общо 1 път.
Причина: Нищо общо с темата, +1 предупреждение!

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от 1Life1Dead » 31 Авг 2018, 14:08

Miracle написа: 31 Авг 2018, 14:05
Err0rcH0 написа: 31 Авг 2018, 08:23 Според мен не е хак, момчето играе от доста време и е доста добър, гледам демото и не виждам нередности, имах 1 съмнение, но немога да определя на 100%.
Поредното мнение на другия администратор на смешната "еднодневка"....
Той просто изрази мнение... Не съм го карал... И сайтат няма да е за малко време ;)

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от illusion » 31 Авг 2018, 14:11

1Life1Dead написа: 31 Авг 2018, 13:38
F33L Th3 P0W3R. написа: 31 Авг 2018, 13:04 Поредните копирачи. Малко, че ти казах в скайп как да си оправиш LGSL-то, ами и forabg ми копира на форума и на капак на това много ясно, че аз сложил и икона на LGSL-то и ти ще сложиш същата. Такива хора са ми противни просто, не можете ли да измислите нещо ваше, бе? Боже господи.. човек ви помага, а Вие вместо да сте благодарни правите обратното. За пореден път се обеждавам, че повечето на които им се помага са неблагодарници, които умеят единствено да дразнят и да копират. Поредната псевдо-верига, която ще умре след няколко месеца. Ебаси тарикатските номера 'дет прайте..
Дам обаче ти ми помогна да го сложа, а иконката аз я сложих пръв... Ти мен копираш, но аз не се оплаквам... Иначе ти благодарих, че ми оправи бъга на лгслто.
Сигурно и fora-та ти си я сложил пръв от толкова много изображения в google? :D

http://prntscr.com/kp2lz9 rip

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

DewilGaming.EU # D2Only

Мнение от ElitePower » 31 Авг 2018, 16:05

До оня ден ретарда с хака превежда форума си(видяхме колко е превел), сам направил стила, а сега и ерорчо краднал малко инфо от друг сървър -> с1, с2.. :DDD

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта