Cs-NatioN.INFO

Архив на сървъри.
Аватар
ЕлианКата
Извън линия
Баннат
Баннат
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Окт 2018, 00:20
Получена благодарност: 1 път

Cs-NatioN.INFO/ НАЙ-ТЪПАТА ВЕРИГА КОПЕЛЕТА

Мнение от ЕлианКата » 18 Окт 2018, 00:23

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 19 Окт 2018, 21:39, променено общо 2 пъти.
Причина: Получаваш директен бан за 2 седмици. / Променено на перманентен бан.

Аватар
SmirnoffBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: 27 Ное 2016, 19:43
Местоположение: nz
Се отблагодари: 77 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от SmirnoffBG » 18 Окт 2018, 12:49

Здравейте.
Искам да обясня малко какво представлява CS-NATION.
Тази верига започна след като собственикът й не можа да се спогоди с различни други вериги, поради причини който са маловажни за споменаване.
След вече окончателното решение да се направи верига, ние започнахме с пълен административен състав(като голяма част от тях са с нас все още) и няколко сървъра.
След което отдаденият човек след като се помъчи малко с някакви евтини версии на форумът, просто купи по качествена.
Започнахме да пускаме и правим съответните модове.(Само да допълня, че макар и аз да отговарям за плъгините, на всички сървъри освен "SuperHero" мода и "Super Respawn" са сглобени от Него(собственика))
Ако си мислите че админите ни лигави, мога да кажа че грешите. Аз лично съм бил свидетел как "Заек"-а влиза в сървъра си и почва овиква админите, защото не си гледат работата. Да не говорим че за разлика от други вериги, където ги следят изкъсо тук всеки админ бива културно предупреден преди да се пристъпи към по-груби мерки.
От гледната ми точка като играч с лекота се унасям, най-вече в Deathmatch сървърът. Наскоро там направих някой "custom" предмети за "shop"-а, на които хората се зарадваха доста.
В "AWP" сървърът, лично съм преправил менюто с оръжията за да е със скинове.
Доста от сървърите вече си имат постоянна база от играчи и точно на "AWP"-то и "gungame" няма, нито реклама, нито се пренасочват играчи натам.
Мога да се похваля с факта, че Slowhack-ът не се е допирал до тази верига и тя се движи с играчи, които доброволно са влезли в сървъра.
Като собственик на един от сървърите, мога да кажа, че не е било изискано от моя сървър нищо друго освен да сменя едно име отгоре и да добавя меню за пренасочване(xredirect), което само по себе си докарва играчи в сървърът ми.
Като цяло мога да кажа, че това е една верига, която иска да предостави добра игра на потребителите, макар и в миналото да са се случвали недоразумения с играчи и админи, където грешката е била в админите.
El-Super Respawn = 87.121.54.85:27016
BG Trewa Respawn = 91.92.137.205:27015

Аватар
Niklaus
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Авг 2018, 10:08
Местоположение: http://cs-ultragaming.info/forum/
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от Niklaus » 18 Окт 2018, 14:17

Играя предимно вечер ако може някакъв контакт за връзка с някой от екипа ви защото изпитвам затруднения с влизането в сървърите ви вечер благодаря предварително :)

http://prikachi.com/images.php?images/417/9421417f.png

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 14:57

Приятел мн си забавен само ще допълня ние не развиваме два сървъра като вас а вс реклами се разпределят има ли смисъл да обеснявам на бавняр като тебе знаеме колко си на ти, колкото и твоя добър приятел Радо . за разлика от вас не аз нямам Фейк пинг не аз толерирам ботове в сървърите и не аз се карам и наказвам админите които играят добре защото "гонели играчите вечер", да седят в спектатор и да не цъкат.
За разлика от вас не се моля на играчите да остават афк че да имам 11 спектатора в сървъра за да не пада под 20 човека.
Мн сте ми смешни говорите за сайта ми а това че заради мен ви го направиха е др въпрос и защо в момента е в форумите за безплатно теглене а добавките са с пари, защото аз накарах да го качът за да се види колко сте жалки, със фрии темата която е правена и преправяна 100 пъти за да стане нещо.

Да не говориме че ако не бях аз нямаше да има начин да се похвалиш първо попитай хората да не показвам аз снимки .
http://prntscr.com/l7iebv
http://prntscr.com/l7ieos
Ето да видят колко сте жалки.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 18 Окт 2018, 15:05

Тъй като честно казано коментирах само собственикът на проекта, а не самата верига ще коментирам и веригата, като изключа ненужните заплахи за спиране на интернет от някои хора. В сървърите не съм влизал, няма и да вляза, тъй като и CS-a го отварям 1 път в седмицата, та както и да е, важното тук е, че имате хора и дано така и да продължава, както казах аз нещо против веригата Ви нямам. Единственият минус във веригата са заплахите и употребяванията на изрази, които не са много окей спрямо факта, че искате да сте на "топ ниво". Но сега ще коментирам и за сайта -> безплатна система (AmazingPlay) но с малки редакции, според мен можете още да се постараете със сайта, да е нещо ваше, щом собственикът разполага с пари.. Също и според мен е ненужно този Greyfish във форума Ви, тъй като имате доста сървъри и излишно трябва да се scroll-ва, може просто да се добави едно lgsl..
Последно промяна от illusion на 18 Окт 2018, 15:08, променено общо 1 път.

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 15:07

F33L Th3 P0W3R. написа: 18 Окт 2018, 15:05 Тъй като честно казано коментирах само собственикът на проекта, а не самата верига ще коментирам и веригата, като изключа ненужните заплахи за спиране на интернет от някои хора. В сървърите не съм влизал, няма и да вляза, тъй като и CS-a го отварям 1 път в седмицата, та както и да е, важното тук е, че имате хора и дано така и да продължава, както казах аз нещо против веригата Ви нямам. Единственият минус във веригата са заплахите и употребяванията на изрази, които не са много окей спрямо факта, че искате да сте на "топ ниво". Но сега ще коментирам и за сайта -> безплатна система (AmazingPlay) но с малки редакции, според мен можете още да се постараете със сайта, да е нещо ваше, щом собственикът разполага с пари..
хаха погледни малко по хубаво дали е същата система аз не съм като теб приятел и като другите началната е сглобявана !!
В момента се прави нова по поръчка грозното е че незнаете какво коментирате, системата е руска и е преработена, пари да искаш аз не пасъ овците като въпоросния "" и да плащам на хората да спират моя сайт
вместо да купи нещо на децата си за това и те бягат ли нз кво правят просто изчезват пожелавам му да стъпи на земята и да си гледа семейството и козите а не моята верига защото явно всичките му деца ще изчерзнат поради факта че той дори няма време от хейтове да си ги гледа.
Последно промяна от csnationsupport на 18 Окт 2018, 15:12, променено общо 1 път.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 18 Окт 2018, 15:10

То е ясно, че не си като мен, няма и да бъдеш като мен с тия заплахи. К'во да гледам? Функциите са 1:1, lgsl зоната, login-a, единственото което е променено - добавената опция за избиране на цвета на сайта, поразместени са менютата и са по-различни.

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 15:13

F33L Th3 P0W3R. написа: 18 Окт 2018, 15:10 То е ясно, че не си като мен, няма и да бъдеш като мен с тия заплахи. К'во да гледам? Функциите са 1:1, lgsl зоната, login-a, единственото което е променено - добавената опция за избиране на цвета на сайта, поразместени са менютата и са по-различни.
Да като цяло не си ми нито на образованието нито на парите нито на знанията за сървъри и сайтове погледни си смешния сайт и замълчи просто.
Като цяло смешната ти верига !!
http://prntscr.com/l7imlj
Дори иконите на форума не можеш да си смениш явно и говориш на мен :)
http://prntscr.com/l7imsb

Ще те помоля да спреш да спамиш тук, а направи нещо за веригата ти защото е пълна 0 .
Последно промяна от csnationsupport на 18 Окт 2018, 15:18, променено общо 4 пъти.

Аватар
Err0rcH0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 07 Май 2018, 11:56
Местоположение: Pyce
Се отблагодари: 27 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от Err0rcH0 » 18 Окт 2018, 15:14

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 18 Окт 2018, 18:10, променено общо 1 път.
Причина: Нищо общо с темата +1 предупреждение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 18 Окт 2018, 15:20

csnationsupport написа: 18 Окт 2018, 15:13
F33L Th3 P0W3R. написа: 18 Окт 2018, 15:10 То е ясно, че не си като мен, няма и да бъдеш като мен с тия заплахи. К'во да гледам? Функциите са 1:1, lgsl зоната, login-a, единственото което е променено - добавената опция за избиране на цвета на сайта, поразместени са менютата и са по-различни.
Да като цяло не си ми нито на образованието нито на парите нито на знанията за сървъри и сайтове погледни си смешния сайт и замълчи просто.
Като цяло смешната ти верига !!
Такива хора най-много обичам да ми говорят за образования и глупости - добре, не съм ти на образованието, нищо, че още уча де, но това е друг въпрос, светът е пълен с фукльовци, нищо ново. На парите няма как да съм, защото пак казвам - уча още... За знанията по сървърите и сайта бих поспорил. Занимавам се със сървъри от 2012 година, така че за сървърите не можеш да ми стъпиш и на малкият пръст, а за сайта виждам - ще платиш за да ти направят нещо, а не ти сам да го направиш. Реално погледнато ако имаше някъв опит със сайтовете нямаше да купуваш, i guess? И аз като цяло ти коментирам веригата и ти пак палиш бързо, научи се да приемаш хейта и да не се фукаш постоянно к'во имаш, не знам реално на 25 години ли си, но акъла ти е на 5 годишен, че и по-зле. Иначе споко - след 2 години ще съм ти на образованието, не се тревожи. :lol:

Стига се засрамвай, защото по този начин не засрамваш само себе си, ами и веригата ти.

Само веригата не ми коментирай, защото твоята е пълен разпад и само да ти кажа, че цялата интерграция на форума съм си я правил аз, за разлика от теб. :)

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта