Cs-NatioN.INFO

Архив на сървъри.
Аватар
Bai Ivan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Окт 2018, 20:43
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от Bai Ivan » 15 Окт 2018, 20:53

Кат цяло не препоръчвам да се играе в тая кочинка. Разцъквах от време на време в сървърчетата посетих днеска инферно респалн и някъв глупак заек кинг някъв траверс банва играчите от gt.rs викам си ебаси глупака дават пари за играчи от друга страна и ги банват :D(казах му че играчите са от др страна а наетите им сървърчета от gameservers са разположени в бг и затва са получана пинга Доиде някъв на име Nation*Exploit(комплексар в интернетчету) и се намеси в чата ми с заек траверса щото му казах на кингчету че машините на геймсървърс са разположени в бг но играчите им са от др държави и затва има лаг та Exploit вика маняк играй си играта и ми вика щи сприрам нета викам спри ми го и ко след няколко мин влязах пак и почнаха бановете щоту малката лилава нинджа разбра че не му върши ралта боотерчету за 10 лева
https://prnt.sc/l6erhs.png

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 15 Окт 2018, 21:33

Bai Ivan написа: 15 Окт 2018, 20:53 Кат цяло не препоръчвам да се играе в тая кочинка. Разцъквах от време на време в сървърчетата посетих днеска инферно респалн и някъв глупак заек кинг някъв траверс банва играчите от gt.rs викам си ебаси глупака дават пари за играчи от друга страна и ги банват :D(казах му че играчите са от др страна а наетите им сървърчета от gameservers са разположени в бг и затва са получана пинга Доиде някъв на име Nation*Exploit(комплексар в интернетчету) и се намеси в чата ми с заек траверса щото му казах на кингчету че машините на геймсървърс са разположени в бг но играчите им са от др държави и затва има лаг та Exploit вика маняк играй си играта и ми вика щи сприрам нета викам спри ми го и ко след няколко мин влязах пак и почнаха бановете щоту малката лилава нинджа разбра че не му върши ралта боотерчету за 10 лева
https://prnt.sc/l6erhs.png
Приятел доста се изхвърляш.
Разбрах за какво става дума това че показваш само това което ти е удобно обаче не е красиво.
Можеш да пускаш всякакъв вид хейтове но реално си оставаме веригата която ви предлага качествени сървъри на най добро ниво.
Разбрах че са те помолили да си играеш играта след което ти си почнал да отговаряш ако смяташ че твоето държание е на ниво има форум оплаквания и т.н .
Смятам че тая "кочинка" за тези няколко месеца показва напредък и не смятам че други хора имат твоя проблем обратното мога да гарантирам че при нас сте защитени защото най малкото доста малко хора от екипа могат да се доберът до вашите ЙП адреси .
Пожелавам ви приятна игра.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 15 Окт 2018, 22:50

csnationsupport написа: 15 Окт 2018, 21:33
Bai Ivan написа: 15 Окт 2018, 20:53 Кат цяло не препоръчвам да се играе в тая кочинка. Разцъквах от време на време в сървърчетата посетих днеска инферно респалн и някъв глупак заек кинг някъв траверс банва играчите от gt.rs викам си ебаси глупака дават пари за играчи от друга страна и ги банват :D(казах му че играчите са от др страна а наетите им сървърчета от gameservers са разположени в бг и затва са получана пинга Доиде някъв на име Nation*Exploit(комплексар в интернетчету) и се намеси в чата ми с заек траверса щото му казах на кингчету че машините на геймсървърс са разположени в бг но играчите им са от др държави и затва има лаг та Exploit вика маняк играй си играта и ми вика щи сприрам нета викам спри ми го и ко след няколко мин влязах пак и почнаха бановете щоту малката лилава нинджа разбра че не му върши ралта боотерчету за 10 лева
https://prnt.sc/l6erhs.png
Приятел доста се изхвърляш.
Разбрах за какво става дума това че показваш само това което ти е удобно обаче не е красиво.
Можеш да пускаш всякакъв вид хейтове но реално си оставаме веригата която ви предлага качествени сървъри на най добро ниво.
Разбрах че са те помолили да си играеш играта след което ти си почнал да отговаряш ако смяташ че твоето държание е на ниво има форум оплаквания и т.н .
Смятам че тая "кочинка" за тези няколко месеца показва напредък и не смятам че други хора имат твоя проблем обратното мога да гарантирам че при нас сте защитени защото най малкото доста малко хора от екипа могат да се доберът до вашите ЙП адреси .
Пожелавам ви приятна игра.
А редно ли е да се спира интернет? Мислиш ли, че доказвате качество с такива постъпки от ваша страна със спиране на интернет? И мислите ли, че някой ще Ви повярва (без да е влизал в сървърите Ви), че предлагате качество, след като спирате интернет-а на хората и заплашвате? Все риторични въпроси..

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от Goddness » 15 Окт 2018, 23:59

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от TheRedShoko на 16 Окт 2018, 07:46, променено общо 1 път.
Причина: Ти къде се обаждаш?

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 16 Окт 2018, 11:45

А редно ли е да се спира интернет? Мислиш ли, че доказвате качество с такива постъпки от ваша страна със спиране на интернет? И мислите ли, че някой ще Ви повярва (без да е влизал в сървърите Ви), че предлагате качество, след като спирате интернет-а на хората и заплашвате? Все риторични въпроси..

Мн сте смешни като цяло никои друг не му е бил спиран нета това че имам хора които се занимават със това е друг въпрос .
Влез и поиграй и ще видиш какви са сървърите.
Ето отговор на поредния Хейт, да паза ги поне за разлика от другите главни мога да си го позволя както и да не позволявам ето такива деца като теб да говорят и ги наказвам, мисля че можете да влезнете да попитате другите играчи дали е имало такива работи а ако мн ви знае устата дайте да ви спръ веригите и ще си говориме пак ?
Защото за разлика от доста други вериги аз се старая да я направя топ а ако искате да си мерите оная работа с мен и да ме предизвиквате наистина ще разберете на какво съм способен, неможе вс да са невежи като вас .

Все пак доста хора ме мразят и аз малко или мн имам възможност да се защитя който не му харесва има други вериги в които да играе .
Мисля че играчите са наблюдателни и си правят изводи къде да играят, който играе при мен не е останал разочарован.
Развивайте си жалките вериги и внимавайте къде хейтвате :)

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 16 Окт 2018, 15:37

https://i.imgur.com/3YajUK3.png - снимката пояснява всичко.

Като цяло не ми пука дали ще ми се правиш на хакер или не, давай смело, спирай на хората веригите само защото не понасяш хейт, такива измекяри като теб са ми напълно ясни. Трудно ли е да различиш какво е риторичен въпрос и хейт? Не всичко, което не ти харесва е хейт, живей си живота и недей казвай на хората къде да се бъркат и къде не, след като можем да изразим свободни по темата разбира се, когато се научиш да приемаш мнения, тогава си създавай темичките. Недей си мисли, че щом boost-ваш на куче сървърите си и си купил стилче от themeforest си нещо специално и то не е като да постигнеш нещо реално, а нещо свързано с игра, което даже не е постижение, а даване на пари. Общо взето се гордееш, че даваш пари, а не получаваш, а да те питам (отново риторичен въпрос, за теб хейт, ofc) даването на пари без получаване според теб за възхвала ли е, че си хвалиш тооолкова много веригата? Има много по-добри вериги от твоите, но аз не съм видял те някъде да заплашват да ти спрат интернета или да не коментирам примерно в темите им или ще стане еди какво си (в случая ме заплашваш). След като заплашваш толкова много, дай да те видя, айде спри ми интернета, знам, че ще го спреш ама реално погледнато аз имам живот извън компютъра и единственото, което правиш е просто да си хабиш времето. Дали ще съм с интернет или без дреме ми на шапката - интернет доставчика ми е на 1км от нас.. :D. Доста жалка постъпка, наистина, а иначе се мислиш за много велик. Давай като си много силен, спирай интернети и вериги, мислиш ли, че на мен реално ми пука за това? Не ми се прави на много важен кой си и какъв си, реално не ми пука к'ъв си, освен, че показваш детинското ти поведение. Акъла ти е по-зле от на дете в детската градина, за друго да не говоря. Ето ти пълното мнение, мойто момче за тебе като цяло, мен веригата ти не ме интересува. Жалък в случая си ти, защото ние не заплашваме по най-смешния начин, качество със спиране на интернет и заплахи не се постига - едно съветче от мен. Дадеш ли пари - ще имаш хора, не дадеш ли пари ще си останеш със същият разпад като другите както ти каза "жалки вериги". Очаквам да видя кой си всъщност, все пак ме заплашваш.. :(

Защо по дяволите пишеш за себе си в 3-то и първо число?

Peace.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от Goddness » 16 Окт 2018, 16:46

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD човек ставаш ми смешен честно ти казвам. А и ако мислиш, че нашите мнения са "хейт" се бъркаш, първо научи какво е "хейт" и къде се слагат запетаи, че не видях нито една и тогава говори. Ще ни спреш веригите, хмм? Всички от този форум знаем, че си едно филмарче и псевдо-хакерче, но поне не го показвай тук. Колкото до веригите ни да ти кажа честно твоята е жалка, не нашите. И се пише "спра", а не "спрЪ" моля някой да му даде буквар на пичагата, че ми става срам, че съм българин заради него.
csnationsupport написа: 16 Окт 2018, 11:45 ако мн ви знае устата дайте да ви спръ веригите и ще си говориме пак ?
Еми разбира се ти да не мислиш, че ще трая на (с извинение) келеш, който не знае колко е 2+2 ама знае да се прави на тъшкар пред монитора, айде като си такъв ела ми спри на мене, но от сега да знаеш, че това ще ти бъде най-голямата грешка. Айде крий се в дупката и не зяай много, смешко. ;)

П.С:
F33L Th3 P0W3R. написа: 16 Окт 2018, 15:37 Защо по дяволите пишеш за себе си в 3-то и първо число?
Защото капацитета му е нулев и е тъп като галош. ;>
Последно промяна от Goddness на 16 Окт 2018, 16:58, променено общо 1 път.

Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от botlike » 16 Окт 2018, 16:50

Първо се научете да пишете, после си спирайте интернета, тока, водата и каквото още ви хрумне (отнася се за всички дървени философи). :mad:
За веригата не мога да кажа много. Модовете не са кой знае какво, но пък някои от сървърите са доста посещавани. Точно това е важно през 2018 - да има редовни играчи.
Последно промяна от botlike на 16 Окт 2018, 17:01, променено общо 1 път.
Изображение

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 16 Окт 2018, 17:01

F33L Th3 P0W3R. написа: 16 Окт 2018, 15:37 https://i.imgur.com/3YajUK3.png - снимката пояснява всичко.

Като цяло не ми пука дали ще ми се правиш на хакер или не, давай смело, спирай на хората веригите само защото не понасяш хейт, такива измекяри като теб са ми напълно ясни. Трудно ли е да различиш какво е риторичен въпрос и хейт? Не всичко, което не ти харесва е хейт, живей си живота и недей казвай на хората къде да се бъркат и къде не, след като можем да изразим свободни по темата разбира се, когато се научиш да приемаш мнения, тогава си създавай темичките. Недей си мисли, че щом boost-ваш на куче сървърите си и си купил стилче от themeforest си нещо специално и то не е като да постигнеш нещо реално, а нещо свързано с игра, което даже не е постижение, а даване на пари. Общо взето се гордееш, че даваш пари, а не получаваш, а да те питам (отново риторичен въпрос, за теб хейт, ofc) даването на пари без получаване според теб за възхвала ли е, че си хвалиш тооолкова много веригата? Има много по-добри вериги от твоите, но аз не съм видял те някъде да заплашват да ти спрат интернета или да не коментирам примерно в темите им или ще стане еди какво си (в случая ме заплашваш). След като заплашваш толкова много, дай да те видя, айде спри ми интернета, знам, че ще го спреш ама реално погледнато аз имам живот извън компютъра и единственото, което правиш е просто да си хабиш времето. Дали ще съм с интернет или без дреме ми на шапката - интернет доставчика ми е на 1км от нас.. :D. Доста жалка постъпка, наистина, а иначе се мислиш за много велик. Давай като си много силен, спирай интернети и вериги, мислиш ли, че на мен реално ми пука за това? Не ми се прави на много важен кой си и какъв си, реално не ми пука к'ъв си, освен, че показваш детинското ти поведение. Акъла ти е по-зле от на дете в детската градина, за друго да не говоря. Ето ти пълното мнение, мойто момче за тебе като цяло, мен веригата ти не ме интересува. Жалък в случая си ти, защото ние не заплашваме по най-смешния начин, качество със спиране на интернет и заплахи не се постига - едно съветче от мен. Дадеш ли пари - ще имаш хора, не дадеш ли пари ще си останеш със същият разпад като другите както ти каза "жалки вериги". Очаквам да видя кой си всъщност, все пак ме заплашваш.. :(

Защо по дяволите пишеш за себе си в 3-то и първо число?

Peace.
Жалък си има ли смисъл да коментирам.
То се вижда по веригатата която имаш но няма значение.
Много от сървърите нямат реклами и имат хора докато вашите нямат за жалост сте доста на зад от истината за да се занимавам с вас.
такива злобари като вас как точно това правеха със мен от злоба и как те сами със техните действия направиха така че и аз да мога да се защитя.
Попитай Нова Хост днес колко време ти беше офлайн сайта първо със това искусително йп :
A => 79.98.108.160
MX => realserv.eu (79.98.108.160)
NS => ns2.novahost.bg (79.98.108.161)
NS => ns1.novahost.bg (79.98.108.160)
TXT => v=spf1 +a +mx +ip4:79.98.108.160 ~all

Колкото до парите за разлика от някои от вас аз не живея в България, парите за мен не са проблем и не ми пречи да си развивам сърварите това че вие повечето нямате тази възможност не е мой проблем.
Последно промяна от csnationsupport на 16 Окт 2018, 17:07, променено общо 2 пъти.

Аватар
honey bunny'
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 13 Мар 2018, 07:31
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от honey bunny' » 16 Окт 2018, 17:03

Еми разбира се ти да не мислиш, че ще трая на (с извинение) келеш, който не знае колко е 2+2 ама знае да се прави на тъшкар пред монитора, айде като си такъв ела ми спри на мене, но от сега да знаеш, че това ще ти бъде най-голямата грешка. Айде крий се в дупката и не зяай много, смешко. ;)
[/quote]
Ти пернишкият рейнджър не знам къде се обаждаш, след като искаше да си в тази верига, обаче след като нещо не се получи и взе да плюеш?
Като по-грамотен обясни на аудиторията какво означава "тъшкар". Ама то в спортното на какво да ви научат😂

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта