Предложение за езиковия пакет да бъде качен в раздела на PHPBB и съответно закачена тема

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Предложение за езиковия пакет да бъде качен в раздела на PHPBB и съответно закачена тема

Мнение от Scorpions95 » 12 Яну 2019, 17:16

Здравейте
Както (можеби) от заглавието разбирате предлагам езика за phpbb (или тази тема viewtopic.php?p=36238#p36238 ) (последното мнение) да бъде качен от някого и съответно темата да бъде закачена,тъй като предишните теми да махнати поради това че автора махна превода,мисля че така ще бъде лесно и по добре за всеки които търси превод.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Destro
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Регистриран на: 06 Яну 2019, 21:37
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Предложение за езиковия пакет да бъде качен в раздела на PHPBB и съответно закачена тема

Мнение от Destro » 12 Яну 2019, 17:28

Твърдо против , има гугъл аз намерих същият превод превод като написах phpbb3 3.2 bulgarian language

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Предложение за езиковия пакет да бъде качен в раздела на PHPBB и съответно закачена тема

Мнение от OciXCrom » 13 Яну 2019, 01:12

Преводът е пълен с грешки и е излишно да бъде закачен като такъв. "Официалният" (недовършен) превод се намира тук - https://github.com/ivanovd/phpBB-3.2-BG-Language

Който иска може да помогне с превода директно в Github страницата. Под помагане, нямам предвид неграмотни потребители да си правят труда.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта