Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от iv69 » 18 Окт 2018, 13:50

Здравейте,
Харесва ми сайта, за много неща влизам тук там и се ровя, има забавни теми.. много инфо и интересни неща, но ми липсва тук едно все още едно "нещо"... , което лично аз мисля, че ще е от ползва на много хора и на което те биха се "зарадвали". Възможно ли е да се направи такъв раздел, че и тук да могат да се "добавят" сървъри, както и да могат да бъдат промотирани, или рекламирани също така със SMS.... , така както е примерно е ето тук: https:///// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] ///_16.php , тоест както са направили на сайта на /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// info ...(надявам се да не подразня много администратори и модераторите тука и да не ми цензурират или напълно изтрият темата... но пиша темата с добри чувства и добри пожелания не че посочения сайт кой знае колко ми харесва или може да се сравнява с този!)
Закачете ако искате темата и оставете за мнения и препоръки от останалите регистрирани потребители по тази идея, за да се уверите , че поне на 90% от тях тази идея ще се хареса много ! Предполагам , че единствената спънка да се направи би било много обем от работа ...или..нз...
Просто засега там влизам единствено за това, че мога да си видя както моя сървър в какво състояние е онлайн , така и на "конкуренцията", към която не изпитвам и не съм изпитвал никога лоши чувства! Ако го имате това и тук- всичко свързано със сървъра ми(или почти всичко) ще ми е на "едно място".

Добавено преди 1 минута 46 секунди:
iv69 написа: 18 Окт 2018, 13:48 Здравейте,
Харесва ми сайта, за много неща влизам тук там и се ровя, има забавни теми.. много инфо и интересни неща, но ми липсва тук едно все още едно "нещо"... , което лично аз мисля, че ще е от ползва на много хора и на което те биха се "зарадвали". Възможно ли е да се направи такъв раздел, че и тук да могат да се "добавят" сървъри, както и да могат да бъдат промотирани, или рекламирани също така със SMS.... , така както е примерно е ето тук: https:///// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] ///.info/servers_16.php , тоест както са направили на сайта на /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// info ...(надявам се да не подразня много администратори и модераторите тука и да не ми цензурират или напълно изтрият темата... но пиша темата с добри чувства и добри пожелания не че посочения сайт кой знае колко ми харесва или може да се сравнява с този!)
Закачете ако искате темата и оставете за мнения и препоръки от останалите регистрирани потребители по тази идея, за да се уверите , че поне на 90% от тях тази идея ще се хареса много ! Предполагам , че единствената спънка да се направи би било много обем от работа ...или..нз...
Просто засега там влизам единствено за това, че мога да си видя както моя сървър в какво състояние е онлайн , така и на "конкуренцията", към която не изпитвам и не съм изпитвал никога лоши чувства! Ако го имате това и тук- всичко свързано със сървъра ми(или почти всичко) ще ми е на "едно място".
виждам , че "темата" ще отиде по презумпция в коша, след като има цензура и почти никой няма да разбере за какво иде реч :) :mad:

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от WaLkZ » 18 Окт 2018, 16:37

Идеята отлежава откакто е пуснат форума. Скоро не сме говорили дали ще има някаква система за реклама на сървъри. Иначе има вече готови безплатни системи, които руснаците ползват.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от iv69 » 18 Окт 2018, 16:59

WaLkZ написа: 18 Окт 2018, 16:37 Идеята отлежава откакто е пуснат форума. Скоро не сме говорили дали ще има някаква система за реклама на сървъри. Иначе има вече готови безплатни системи, които руснаците ползват.
Отлежава ??? Това ще допринесе според мен , не само за по-висока популярност, но и някакви пари предполагам ??? ИЛИ според Вас популярност имате вече достаъчно , пари не Ви трябват.... Така ли да го разбираме ...
То за начало , дори да не е някаква кой знае каква система , стига да си виждаме сървърите , че са онлайн, и лека полека,... ще се развие... Не знам за Вас, но според мен има неща които са важни , а има и неща които са просто "НЕОБХОДИМИ"....

p.s. Знаете ли изобщо колко пъти аз и всички останали се "connect"-ваме там на ден... ?????? За да си видим сървъра , колко играчи има в моя в чуждите.. за да го "актуализираме".... Губите ама не с дни а с часове... заради неосъщесвяването на тази идея !!!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от OciXCrom » 19 Окт 2018, 14:39

Тази идея е отдавна обсъждана между екипа. Такова нещо със сигурност ще се добави, ама не мога да кажа кога точно.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от iv69 » 20 Окт 2018, 11:01

Благодаря за отговора. Ще чакаме с надежда да се осъществи то поне радва мисълта, че сте мислили по нея !!!
В такъв случай все някога ще стане !

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от iv69 » 09 Апр 2019, 19:30

Аз не искам да съм нахален, ама само да попитам движи ли се "нещо" по темата или е забравена и заровена дълбоко на рафта в прахта ? Ще се повторя, но пак ще кажа - според мен само с една такава малка благинка в сайта и популярността и интереса към сайта ще нарастне доста !?

p.s. Припомням за темичката, не за да се правя на интересен , а защото имам усещането, че има доста нова и свежа кръв работеща за сайта - може би има хора и възможности най-накрая да бъде реализирана мечтата ми...(а и мисля, че ще е мечта и за доста други като мене ...) :crazy:

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от OciXCrom » 09 Апр 2019, 20:16

Системата вече е в процес на разработка.

Аватар
hackera457
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от hackera457 » 10 Апр 2019, 12:41

Подобна система за реклама на сървъри ще има, в процес на разработка е, нещата стават по-бавно, защото все пак повечето сме на работа, но се работи над тази система
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Аватар
BaKuGan.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 191
Регистриран на: 27 Окт 2018, 20:11
Местоположение: New York
Се отблагодари: 50 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от BaKuGan. » 10 Май 2019, 10:47

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 12 Апр 2019, 21:44, променено общо 2 пъти.
Причина: Чети, мисли, разсъждавай.
nFL-Cs.InFo Ела и се забавлявай
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Предложение за "добавяне" на CS 1.6 › Сървъри ...

Мнение от iv69 » 10 Май 2019, 10:51

:mad: Какво стана, напредваме ли с осъществяването на идеята, или просто пак "няма време"....все пак, помислете, от там може да капва и някой лев за подръжка и развитие на сайта, с това ще се популяризира и сайта в по-голяма степен... поне аз така мисля, не знам за вас ? :beer:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта