Относно слагането на предупреждения

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Относно слагането на предупреждения

Мнение от wrath » 28 Мар 2018, 14:52

Не разбирам ,защо колегата ви WaLkZ си слага предупреждения както си иска. Вече слага второ и когато го помоля да ми покаже къде съм спамил ,той просто игнорира. Какво е това? Може ли такова нещо ,а? Пълна глупост. Във една тема нещо ми се заяде и това ме изнерви много.
Плаче за бан.
Точно това написа WaLkZ ,когато просто отговорих на @deadlylord ,че съм пробвал rHack не може да бъде засечен ,поне при мои опити. Тогава ,@Alex.Kukata попита
Ще спреш ли с тези твои детински мнения?
Какво му е детинското? Че казвам ,че не е бил засечен при мен rHack ли? Много невежо. Пък отдолу чак WaLkZ каза ,че плача за бан.. Дано поне Кром ме разбере ,той е последната ми надежда. :shok:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Относно слагането на предупреждения

Мнение от TheRedShoko » 28 Мар 2018, 15:08

С какво по-точно помагаш на форума, когато казваш, че даден вид хак не може да бъде засечен? Това е само и единствено вреда. Ако лапетата видят кой хак може да бъде засечен и кой не за какво тогава да се ползва anti-cheat? Напълно съгласен съм, че това е било спам и по-скоро във вреда на форума, а не в негова полза.

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Относно слагането на предупреждения

Мнение от WaLkZ » 28 Мар 2018, 15:13

Въпросният потребител е с деактивиран акаунт поради системните спамове по целия форум с цел увеличаване на мненията. Няколко пъти е предупреждаван, но не си взе бележка. А и с цялото си нахалство ми държи сметка. Подобни потребители не допринасят с нищо полезно за форума, а напротив цапат.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта