Несправедливо предупреждение

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Несправедливо предупреждение

Мнение от wrath » 21 Яну 2018, 22:21

Беше ми наложено предупреждение за дето слагам .amxx във заявката на един пич. Според правило №2 на форума - Забранено е качването на компилирани плъгини, тоест .amxx файлове. Когато качвате плъгин във форума, предоставяйте само .sma файла/кода и нужните ресурси. Изключение се прави при заявките, поточно когато трябва да се даде линк към друг сайт, който може да съдържа .amxx файл.**

Аз взех темата от даденият "друг" сайт и просто преведох всичко. Не мисля ,че предупреждението е наложено правилно. :boo:

В случай ,че темата ми е на грешното място ,моля да бъде преместена. :o
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Несправедливо предупреждение

Мнение от OciXCrom » 21 Яну 2018, 23:01

Аз не виждам никакво предупреждение?

Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Несправедливо предупреждение

Мнение от wrath » 21 Яну 2018, 23:36

OciXCrom™ написа: 21 Яну 2018, 23:01 Аз не виждам никакво предупреждение?
Това не е ли предупреждение? :confused:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Несправедливо предупреждение

Мнение от 1fRaNkkK » 21 Яну 2018, 23:42

В случая не си дал линк към друг сайт, а директен линк за сваляне на .amxx файл, което е забранено.
Да не говорим, че предупреждение не съм ти слагал, но както и да е, мисля, че сега ясно разбра правилото.

Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Несправедливо предупреждение

Мнение от wrath » 21 Яну 2018, 23:47

1fRaNkkK написа: 21 Яну 2018, 23:42 В случая не си дал линк към друг сайт, а директен линк за сваляне на .amxx файл, което е забранено.
Да не говорим, че предупреждение не съм ти слагал, но както и да е, мисля, че сега ясно разбра правилото.
Знам ,какво е правилото ,но мисълта ми е ,че отдолу има ,даже с големи букви източника от където съм взел темата. ;))
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Несправедливо предупреждение

Мнение от 1fRaNkkK » 22 Яну 2018, 02:36

Прави разлика между даване на линк към сайт, откъдето да се изтегли даден файл и даване на директен линк за теглене. Темата е безмислена при положение, че няма поставено предупреждение, както и да е.. то стана ясно, че няма да се разбере с обяснение от мен. Администратор да си даде мнението (ако има за какво, защото темата е толкова безмислена, че няма накъде).

Аз спирам да пиша по темата.

Аватар
wrath
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 21 Яну 2018, 10:30
Местоположение: /changerace
Обратна връзка:

Несправедливо предупреждение

Мнение от wrath » 22 Яну 2018, 13:21

1fRaNkkK написа: 22 Яну 2018, 02:36 Прави разлика между даване на линк към сайт, откъдето да се изтегли даден файл и даване на директен линк за теглене. Темата е безмислена при положение, че няма поставено предупреждение, както и да е.. то стана ясно, че няма да се разбере с обяснение от мен. Администратор да си даде мнението (ако има за какво, защото темата е толкова безмислена, че няма накъде).

Аз спирам да пиша по темата.
Мисля ,че те разбрах. Просто не знам как изглежда предупреждението ,ако може да ми го напишеш на лс.. Локвайте. :lock:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Несправедливо предупреждение

Мнение от OciXCrom » 22 Яну 2018, 15:00

Просто цъкни на профила (аватара) си и ще видиш, че имаш 0 активни предупреждения. При издадено предупреждение ще получиш и автоматично известие чрез ЛС. Щеше да е хубаво да предоставиш поне линк към мнението за да не търся. Предполагам е това. Не е точно нарушение, понеже линкът е от компилатора на alliedmodders, обаче недей да даваш подобни линкове за напред. Също така, обърни внимание на точка 19 от Правилата на форума.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта