Форума нараства

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Потребителски аватар

Nixe ss
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 07 дек 2017, 03:57

Форума нараства

Мнение от Nixe ss » 12 фев 2018, 18:02

Аз съм против амхх да дават награди нещо си, достатачни награди правят всеки ден ;)
Изображение

Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2016, 07:42
Години: 18

Форума нараства

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 12 фев 2018, 19:59

Не е проблем за сървър, където да се организира турнира. Възможности бол. Идеята е, че ако се прави нещо подобно ще трябват награди. Или някой да даде от себе си (в случая OciXCrom предложи да даде кодове за игри в steam) или пари спечелени от форума. Второто няма как да стане, защото форума няма приходи. Тоест единствения вариант е някой да даде от себе си, за да може да се състои томбола/турнир или нещо подобно с награди. Както вече казах - има време и ще се реши.

И ще помоля да се въздържате от нападки в темата и форума като цяло. Благодаря.
Програмистът е творец и инженер. Той измисля решения, генерира идеи, пише код, тества го, поправя грешките, тества пак - всичко това, докато тръгне или докато не усети, че е в грешна посока и трябва да промени нещо кардинално. Програмистът постоянно развива и използва своето логическо мислене. Той е обречен на учене всеки ден, цял живот. Добрият програмист постоянно учи, променя се, адаптира се.
Светлин Наков

Потребителски аватар

terrorsecurity.tech antiwar
VIP
VIP
Регистриран: 15 фев 2017, 21:53

Форума нараства

Мнение от terrorsecurity.tech antiwar » 16 фев 2018, 10:58

Желая ви успех умножен по 1000 пъти (поне). :)

Потребителски аватар

Автор на темата
wrath .sma
Потребител
Потребител
Регистриран: 21 яну 2018, 10:30
Години: 15
Контакти:

Форума нараства

Мнение от wrath .sma » 17 фев 2018, 16:34

Мога да осигуря Outlast ,нямам я като код ,но я имам в акаунт който не ползвам. :rolle:
I am not big on sermons ,broken bones teach better lessons. Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”