CS1.BG | DUST2 NOSHTA GARMI [RANKED PLAY] #1
45.144.155.113:27015
de_dust2
Играчи: 30/32
de_dust2
Cs-PlovdiV.com - Aim Attack 93.123.16.4:27022 aim_aztec Играчи: 0/16

[SELL] Discord бот изработки

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
amizlz
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Мар 2024, 16:35
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 1 път

[SELL] Discord бот изработки

Мнение от amizlz » 20 Мар 2024, 20:38

Здравейте,
Предлагам изработка на персонализирани Discord ботове, създадени специално за нуждите и изискванията на вашия проект. Подходът ми е да създам бот, който точно отговаря на вашите нужди и представя функции, които ще подобрят вашият Discord сървър. :hooray:

Ето някои от ключовите характеристики и функции на Discord ботовете, които изработвам:

Персонализиран бот: Ботът ще бъде изграден според вашите изисквания и нужди.
Разнообразни функционалности: Ботът разполага с широка гама от функции, включително тикет система, управление на роли, верификация, административни команди, embed builder и много други.
Лесен интерфейс: Ботът е лесен за използване, както за администраторите, така и за потребителите
Интеграция с други системи: По ваше желание мога да интегрирам бота с други системи или услуги, които използвате. Това включва външни API (ако разрешават използването им), бази данни и други.
Техническа поддръжка: Осигурявам техническа поддръжка и съдействие, за да се уверя, че ботът работи гладко и безпроблемно.

Към портфолиото си включвам изработка на многофункционални дискорд ботове за хостинг компания и CS 1.6 вериги, които се използват от няколко години всекидневно. Не се колебайте да се свържете с мен с допълнителни въпроси или да ми предоставите повече информация за вашите нужди и изисквания. Discord: rawwz_

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Re: [SELL] Discord бот изработки

Мнение от Goddness » 20 Мар 2024, 20:45

Преди няколко месеца ползвах неговите услуги и мога да кажа, че доста ги разбира и ми вършеше доста неща за които дори и ЕДИН ЛЕВ не ми е искал, за което евала. Препоръчвам го! 🙂

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1825
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: [SELL] Discord бот изработки

Мнение от illusion » 21 Мар 2024, 01:50

Той ми беше правил бота за старият проект - останах доволен. Препоръчвам също.
Изработки на поръчкови уеб системи, уеб дизайни и графични изображения
Discord Server

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта