Препоръчайте ми хостинг компания

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Препоръчайте ми хостинг компания

Мнение от Goddness » 15 Юли 2022, 14:19

HostingCS.eu не ги препоръчвам, тъй като нито са се доказали, нито са сериозни! Колко пъти затваряха и отваряха "компанията", да не говорим, че са максимално некомпетентни.

tbh.

Аватар
Toni_P
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 64
Регистриран на: 01 Юли 2022, 19:12
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Препоръчайте ми хостинг компания

Мнение от Toni_P » 15 Юли 2022, 18:12

Аз съм към www.fakaheda.eu . От близо 5 години дори и отгоре. Доволен съм. Цените си ги бива! Но качеството?! Ми човек, аз не знам какво е ддос, за какво служи Voxility и тем подобни. А и не ме интересуват тия неща докато си държа сървъра при тия! Доколкото не ме лъже паметта: сървъра за цялото това време никога не ми е "бутан" и мисля, че няма и да се получи: е ако има мераклии да се докажат, ето им и ИП: 82.208.17.105:27763 ( не е реклама- имам си поне 350 свои редовни играча та ми е се едно). Не се хваля, но знам за какво си давам парите: стабилен оптичен Нет, супер яки и модерни "машини", много екстрички и удобства и не накрая - сериозни хора отсреща!

Аватар
buimhost
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Май 2020, 18:24
Местоположение: Varna, Bulgaria
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Препоръчайте ми хостинг компания

Мнение от buimhost » 04 Сеп 2022, 19:03

Изображение
Последно промяна от buimhost на 01 Ное 2022, 10:52, променено общо 2 пъти.
Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1786
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 152 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Препоръчайте ми хостинг компания

Мнение от Scorpions95 » 04 Сеп 2022, 19:29

Може да пробваш BGHOSTROCK
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Препоръчайте ми хостинг компания

Мнение от MaPaXyuA » 04 Сеп 2022, 20:23

Toni_P написа: 15 Юли 2022, 18:12 Аз съм към www.fakaheda.eu . От близо 5 години дори и отгоре. Доволен съм. Цените си ги бива! Но качеството?! Ми човек, аз не знам какво е ддос, за какво служи Voxility и тем подобни. А и не ме интересуват тия неща докато си държа сървъра при тия! Доколкото не ме лъже паметта: сървъра за цялото това време никога не ми е "бутан" и мисля, че няма и да се получи: е ако има мераклии да се докажат, ето им и ИП: 82.208.17.105:27763 ( не е реклама- имам си поне 350 свои редовни играча та ми е се едно). Не се хваля, но знам за какво си давам парите: стабилен оптичен Нет, супер яки и модерни "машини", много екстрички и удобства и не накрая - сериозни хора отсреща!
Този коментар не е с цел "заяждане" , но като погледна сървъра ти за 1 месец статистика той е между 20-23 души от 32 максимални, а от близо 5 години си там. По мое мнение не мисля да давам 120евро за такъв хостинг..
По темата:
Аз съм към GSERVERS.EU и за момента нямам ядове, а сървъра ми е зомби. Добър съпорт (за 6месеца само 2 пъти съм ги питал за профилактика .. това е) .. не знам какво е DDOS или нещо подобно..
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта