Играта крашва.

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Играта крашва.

Мнение от petr0w » 13 Фев 2022, 00:28

Привет,

От както инсталирах windows 10 имам проблеми с cs 1.6. Играта просто крашва ..
Свързвам се към някой сървър, зарежда почти до края и изведнъж играта 'stop responding'.
Преди малко тествах в моя сървър, за да видя какво излиза в конзолата и ето това е резултата:
Z_GetSpace: overflow on P.Petrov
SZ_GetSpace: overflow on P.Petrov
SZ_GetSpace: overflow on P.Petrov
Dropped P.Petrov from server
Reason: Timed out


Нов съм с този унидоус и не го познавам до някаква добра степен. Пробвах да спра firewall-a, но не знам дали успях - като цяло резултат нямаше.
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Играта крашва.

Мнение от cgozzie » 13 Фев 2022, 10:38

Аз съм с 8 братле и като влизам в сървъра си нямам проблем,но доста от хората които искат да влязат им дава това.
SZ_GetSpace: overflow on ann just ann
SZ_GetSpace: overflow on ann just ann
SZ_GetSpace: overflow on ann just ann
SZ_GetSpace: overflow on ann just ann
Dropped ann just ann from server
Reason: Timed out

От доста време следя какво се случва, но така и не намерих и аз проблема.Мислех си че само при мен е това но явно доста хора са с този проблем.Някой ще кажат имаш плъгин който прави това,но и това тествах спирах всички плъгини оставях само главния мод и плъгините на оци,но и това не помогна пак си е същото.Друг ще каже и казваха че проблем е от картите и от това не е.Сложил съм правилните карти с точните спаун точки и слотове и това не помогна.Снощи друго наблюдавах в гънгейма ми и следях конзолата за всеки опитващт се играч да влезе в сървъра ми.От 20 играча само 1 успя да влезне на всички останали им дава дроп стоят в спектатори и не могат да влезнат в даден отбор.Та този ми проблем ми е вече почти 2 месеца.Извени ме че се намесвам и аз в темата ти,но явно проблема е за много като нас, и незнам дали ще се намери някой който знае за какво точно става на въпрос по този проблем. :headbang:
Изображение

Аватар
Radeon
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 143
Регистриран на: 04 Апр 2021, 11:30
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Играта крашва.

Мнение от Radeon » 13 Фев 2022, 13:18

Това се получава когато се изпратят много команди към клиента. Вече може да е от различни неща. Античийт който проверява, плъгини ...

Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Играта крашва.

Мнение от petr0w » 15 Фев 2022, 20:41

Нямам оплаквания от други играчи да имат подобен проблем. Аз казах, че след ъпдейт към уиндоус 10 се получи това ?
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта