🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от bustA » 16 Апр 2021, 10:38

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от stambeto2006 на 17 Апр 2021, 00:39, променено общо 1 път.
Причина: Излишен коментар!
Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 23 Апр 2021, 18:38

*НОВО*

Добавено към пакет защита Аnti динамично IP / steam changer. Вече паразитите са в миналото :pepo_smile:
Изображение
Изображение

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 13 Юни 2021, 20:33

Добавен отзив във 2рото мнение, услугите още са налични и се изпълняват :pepo_inlove:
Изображение
Изображение

Аватар
weedy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 13 Фев 2021, 17:44
Местоположение: софия
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от weedy » 13 Юли 2021, 19:33

моя отзив е друг към тях надявам се да ми оправят скоро форума щото се ебават с него нещо и така www.amesia-cs.info

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 13 Юли 2021, 19:40

weedy написа: 13 Юли 2021, 19:33 моя отзив е друг към тях надявам се да ми оправят скоро форума щото се ебават с него нещо и така www.amesia-cs.info
А не, моята част е направена отдавна и не съм пипал нищо от тогава, имаш пререкания с друг човек, моята част/услуга бе изпълнена коректно и НЕ отговарям за действията на други освен мен!
Изображение
Изображение

Аватар
weedy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 13 Фев 2021, 17:44
Местоположение: софия
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от weedy » 13 Юли 2021, 21:41

m0ney написа: 13 Юли 2021, 19:40
weedy написа: 13 Юли 2021, 19:33 моя отзив е друг към тях надявам се да ми оправят скоро форума щото се ебават с него нещо и така www.amesia-cs.info
А не, моята част е направена отдавна и не съм пипал нищо от тогава, имаш пререкания с друг човек, моята част/услуга бе изпълнена коректно и НЕ отговарям за действията на други освен мен!
Никаде не пише кой е авторът, аз незнам ти в коя част си. Тъй че аз скапания ви форум ще си го опрая не е проблем , тъпото е че ние където работим вие зад компютрите , зубарите дет праат уж нещо с гаранция ако стане нещо с сайта нз си кво... не цените нашия труд 100 кинта се вадят ей тъй... за нещо ползвано няколко месеца? Дрън дрън, делиш се от колектива, както си споменал че не работиш сам, и ся ми разправяш , аз мойто го напраих ? Що за одговор ??? Г-н М0ней ?

мисля че нищо не ви костваше да не правите такива изпалнения щото няма да има добри отзиви за вас, и кариерата ви!!! :surrender: :surrender: :surrender:

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 13 Юли 2021, 22:27

weedy написа: 13 Юли 2021, 21:41
m0ney написа: 13 Юли 2021, 19:40
weedy написа: 13 Юли 2021, 19:33 моя отзив е друг към тях надявам се да ми оправят скоро форума щото се ебават с него нещо и така www.amesia-cs.info
А не, моята част е направена отдавна и не съм пипал нищо от тогава, имаш пререкания с друг човек, моята част/услуга бе изпълнена коректно и НЕ отговарям за действията на други освен мен!
Никаде не пише кой е авторът, аз незнам ти в коя част си. Тъй че аз скапания ви форум ще си го опрая не е проблем , тъпото е че ние където работим вие зад компютрите , зубарите дет праат уж нещо с гаранция ако стане нещо с сайта нз си кво... не цените нашия труд 100 кинта се вадят ей тъй... за нещо ползвано няколко месеца? Дрън дрън, делиш се от колектива, както си споменал че не работиш сам, и ся ми разправяш , аз мойто го напраих ? Що за одговор ??? Г-н М0ней ?

мисля че нищо не ви костваше да не правите такива изпалнения щото няма да има добри отзиви за вас, и кариерата ви!!! :surrender: :surrender: :surrender:
Щом пишеш с него и се уговаряте ценово / какво се да се прави, значи той отговаря за услугата изцяло, независимо дали има намесен друг човек или не, с мен си се уговарял за банса и форума което е изпълнено а това, че е изтрит от него какво общо има с мен месеци по-късно? :huh:

Просто си плащаи услугите? Нека това ти е за урок.

И това е далеко от "кариера" :lol: по-скоро любителски страничен доход.
Изображение
Изображение

Аватар
weedy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 13 Фев 2021, 17:44
Местоположение: софия
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от weedy » 13 Юли 2021, 22:36

изтривайте се 1 в друг няя проблеми .. до тук с любителски доходи...

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 13 Юли 2021, 23:06

weedy написа: 13 Юли 2021, 22:36 изтривайте се 1 в друг няя проблеми .. до тук с любителски доходи...
С тези твоите заплахи и смешни изказвания само ще си навредиш още повече...

Както казах ПЛАЩАИ УСЛУГИТЕ СИ БЕ!
Изображение
Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от illusion » 14 Юли 2021, 14:18

Нека в темата да не се спами излишно, ако имате някакви проблеми един с друг - лично съобщение. Ако даден клиент има лош отзив, нека го напише, но не и да се спами излишно. Ще е хубаво и всичко това да се подкрепи с доказателство, защото на думи всеки може да е някакъв.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта