ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Аватар
Shanhaya
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 26
Регистриран на: 20 Мар 2020, 22:48
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от Shanhaya » 31 Яну 2021, 20:21

Свалям последния ъпдейт и не мога да отвора архива. Предложения?
EDIT: оправих се

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от WaLkZ » 31 Яну 2021, 20:26

Дръпни от тук
Изображение

Аватар
bigexplosion
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 46
Регистриран на: 31 Окт 2021, 21:45
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 1 път

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от bigexplosion » 02 Ное 2021, 10:19

Имам опит с CS 1.6, но съм забравил някой неща, тъй като имах малка пауза през която не се занимавах с никакви игри. Преди знаех как да си ъпдейтна сървъра, но съм забравил. Искам да си ъпдейтна зомби сървъра си и да премина към Re-HLDS, но нещо не ми се получава и не знам как да оправя проблемите, тъй като съм забравил.

Изтеглих версия 7561 от ето тук - https://dev-cs.ru/threads/151/

Когато разархивирах файровете от архива в папката, където ми е сървъра, зомби мода се развали. Добре че направих резервно копие преди да извърша каквито и да е промени.

При първия опит, след като разархивирах файловете, като отворех hlds.exe, на името на сървъра вече не пишеше името на зомби сървъра, а просто "Counter-Strike", и това си беше най-обикновен сървър, в които дори и плъгини нямаше - беше същия вид сървър какъвто се получава като си изтеглиш CS 1.6 и пуснеш игра с ботове - просто най-обикновен сървър, в който няма нищо специално.

При втория опит, получих ето тази грешка, след като стартирах сървъра си през hlds.exe или конзолата (start.bat). Виждате ли снимката, която качих?

Тази грешка я получавам въпреки факта, че въпросния файл си е на мястото.

И, да... това е в общи линии. Искам да си оптимизирам сървъра, затова ще се радвам някой да ми обясни как да го направя.
Прикачени файлове
dzoN933njHyz.png
dzoN933njHyz.png (14.12 KiB) Преглеждано 3025 пъти
dzoN933njHyz.png
dzoN933njHyz.png (14.12 KiB) Преглеждано 3025 пъти

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от s1lata » 02 Ное 2021, 17:51

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 03 Ное 2021, 02:20, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от m0ney » 02 Ное 2021, 20:18

bigexplosion написа: 02 Ное 2021, 10:19 Имам опит с CS 1.6, но съм забравил някой неща, тъй като имах малка пауза през която не се занимавах с никакви игри. Преди знаех как да си ъпдейтна сървъра, но съм забравил. Искам да си ъпдейтна зомби сървъра си и да премина към Re-HLDS, но нещо не ми се получава и не знам как да оправя проблемите, тъй като съм забравил.

Изтеглих версия 7561 от ето тук - https://dev-cs.ru/threads/151/

Когато разархивирах файровете от архива в папката, където ми е сървъра, зомби мода се развали. Добре че направих резервно копие преди да извърша каквито и да е промени.

При първия опит, след като разархивирах файловете, като отворех hlds.exe, на името на сървъра вече не пишеше името на зомби сървъра, а просто "Counter-Strike", и това си беше най-обикновен сървър, в които дори и плъгини нямаше - беше същия вид сървър какъвто се получава като си изтеглиш CS 1.6 и пуснеш игра с ботове - просто най-обикновен сървър, в който няма нищо специално.

При втория опит, получих ето тази грешка, след като стартирах сървъра си през hlds.exe или конзолата (start.bat). Виждате ли снимката, която качих?

Тази грешка я получавам въпреки факта, че въпросния файл си е на мястото.

И, да... това е в общи линии. Искам да си оптимизирам сървъра, затова ще се радвам някой да ми обясни как да го направя.
Изображение сложи всичко последен build и ще стане.
Изображение
Изображение

Аватар
bigexplosion
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 46
Регистриран на: 31 Окт 2021, 21:45
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 1 път

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от bigexplosion » 07 Ное 2021, 13:58

m0ney написа: 02 Ное 2021, 20:18
bigexplosion написа: 02 Ное 2021, 10:19 Имам опит с CS 1.6, но съм забравил някой неща, тъй като имах малка пауза през която не се занимавах с никакви игри. Преди знаех как да си ъпдейтна сървъра, но съм забравил. Искам да си ъпдейтна зомби сървъра си и да премина към Re-HLDS, но нещо не ми се получава и не знам как да оправя проблемите, тъй като съм забравил.

Изтеглих версия 7561 от ето тук - https://dev-cs.ru/threads/151/

Когато разархивирах файровете от архива в папката, където ми е сървъра, зомби мода се развали. Добре че направих резервно копие преди да извърша каквито и да е промени.

При първия опит, след като разархивирах файловете, като отворех hlds.exe, на името на сървъра вече не пишеше името на зомби сървъра, а просто "Counter-Strike", и това си беше най-обикновен сървър, в които дори и плъгини нямаше - беше същия вид сървър какъвто се получава като си изтеглиш CS 1.6 и пуснеш игра с ботове - просто най-обикновен сървър, в който няма нищо специално.

При втория опит, получих ето тази грешка, след като стартирах сървъра си през hlds.exe или конзолата (start.bat). Виждате ли снимката, която качих?

Тази грешка я получавам въпреки факта, че въпросния файл си е на мястото.

И, да... това е в общи линии. Искам да си оптимизирам сървъра, затова ще се радвам някой да ми обясни как да го направя.
Изображение сложи всичко последен build и ще стане.
Къде мога да намеря последната версия на HLDS? Сървъра ми е non-steam, затова трябва ръчно да си го ъпдейтна, защото не може автоматично. Също така, последната версия на HLDS не е ли 7561?

Не разбирам какво значение има коя е версията. Преди време, имах сървър, който го ъпдейтнах с версия на HLDS, която не беще последна, и въпреки това сървъра си тръгна и функционираше. Сегашния ми зомби сървър се разваля и става най-обикновен, класически сървър, в който дори и плъгини няма, все едно си изтеглил CS 1.6 и си пуснал игра с ботове - просто най-обикновен сървър.

Тегля версията от ето този сайт - https://dev-cs.ru/threads/151/ който е показан като достоверен източник в тази тема - viewtopic.php?f=17&t=739

Когато изтегля версия 6153 или 7561, сървъра просто се разваля и става от зомби сървър на най-обикновен сървър. Въпреки това, когато изтегля версия 6153 от /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] ///, а не от сайта който е показан в темата за Re-HLDS, вероятно се получават нещата, но при стартиране на сървъра получавам грешка за липсващ файл, който всъщност си е на мястото. Получавам подобни грешки за липсващи файлове и при опити за стартиране на други игри, което означава че тези грешки нямат общо със сървъра или версията на HLDS, а грешките идват от Windows 10.

Въпреки това, бих искал да опитам с последната версия на HLDS. Сигурно, ОС-а няма да произведе грешки за .dll файла, тъй като въпросния файл може да го няма или да е променен и да няма грешки. Само не знам от къде да изтегля последната версия.
Прикачени файлове
dzoN933njHyz.png
dzoN933njHyz.png (14.12 KiB) Преглеждано 2923 пъти
dzoN933njHyz.png
dzoN933njHyz.png (14.12 KiB) Преглеждано 2923 пъти

Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от thoughtz » 07 Ное 2021, 15:29

Можеш да свалиш последна версия чрез steamcmd - https://developer.valvesoftware.com/wik ... MD#Windows
Свали си чиста платформа и на нея си качвай старите файлове, не презаписвай нищо, защото шанса да омажеш нещо е огромен. От този сайт, който си теглил и уж "се получават нещата", ако продължаваш да теглиш файлове от там, винаги ще имаш проблеми. Свали си чиста платформа от линка, който дадох, качи си най-новата версия на rehlds, качи си amxx 1.10 и вече си добавяй плъгини, модули и т.н.

Аватар
bigexplosion
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 46
Регистриран на: 31 Окт 2021, 21:45
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 1 път

ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от bigexplosion » 07 Ное 2021, 15:51

thoughtz написа: 07 Ное 2021, 15:29 Можеш да свалиш последна версия чрез steamcmd - https://developer.valvesoftware.com/wik ... MD#Windows
Свали си чиста платформа и на нея си качвай старите файлове, не презаписвай нищо, защото шанса да омажеш нещо е огромен. От този сайт, който си теглил и уж "се получават нещата", ако продължаваш да теглиш файлове от там, винаги ще имаш проблеми. Свали си чиста платформа от линка, който дадох, качи си най-новата версия на rehlds, качи си amxx 1.10 и вече си добавяй плъгини, модули и т.н.
Малко преди да видя отговора ти, че трябва да сваля последната версия през SteamCMD, аз вече го бях направил. Въпреки това, нещата отново не стават. Отново получавам същата грешка, въпреки че вече сървъра ми има последната версия на HLDS. Ето тук пуснах нова тема относно проблема, ако някой може да помогне, ще е добре - https://www.amxx-bg.info/forum/viewtopi ... 478#p62478

ОС-а ми е Windows 10, ако това има някакво значение. Също така, има и други случаи, когато получавам същата грешка за липсващи файлове, когато се опитам да пусна други игри, които нямат общо с CS 1.6, въпреки че въпросните .dll файлове, са си на мястото.

Възможно ли е проблема да е от самата операционна система?

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Re: ReHLDS, Reverse-engineered HLDS

Мнение от Siska » 29 Мар 2023, 22:48

del
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “ReHLDS и допълнения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта