Сървърът крашва без причина?

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS и допълненията.
Аватар
ChillX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 92
Регистриран на: 19 Дек 2022, 00:40
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Сървърът крашва без причина?

Мнение от ChillX » 09 Яну 2023, 17:27

Ако говориш за преди около 40 мин до час , нета падна за момент или поне аз това забелязах

Може би HitBox Fix и Accuracy Fix си пречат. Аз лично не забелязах смисъл от тези двата.
От Map Manager Mistrick има доста оплаквания също, а уж е стабилен , не съм го пробвал лично.
/maps функцията ти ли си я спрял?

Debug i per line debug пробва ли (вече като установиш кой е проблемния)
Последно промяна от thoughtz на 09 Яну 2023, 21:09, променено общо 6 пъти.
Причина: Спри да пишеш глупости и започни да четеш темата

Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Сървърът крашва без причина?

Мнение от nikolaydong » 09 Яну 2023, 23:05

Не, самият плъгин засега е спрян. Обмислям да си използвам фабричните плъгини за смяна на мап, не знам тези с какво превъзхождат фабричните...

Аватар
ChillX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 92
Регистриран на: 19 Дек 2022, 00:40
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Сървърът крашва без причина?

Мнение от ChillX » 10 Яну 2023, 15:01

nikolaydong написа: 09 Яну 2023, 23:05 Не, самият плъгин засега е спрян. Обмислям да си използвам фабричните плъгини за смяна на мап, не знам тези с какво превъзхождат фабричните...
Локално ли го компилира , с includes?

Почти никой от малкото останали играчи в региона не иска да играе нови или други карти, така че в този случай е излишно главоболие.
Аз ползвам Galileo , но със същия успех мога да сложа 4-5 карти просто да се въртят даже без гласуване -.-

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2351892 - има леки бъгове в min i mid players и run off voting.
https://github.com/fysiks1/amxx-galileo - привайт преработка от професионалист с добавка нещо си при избора забравих какво , нямах време да го тествам все още

От друга страна в любимия ми сървър Skunk Public , където сърбите упорито пускат и играят нови карти мап плугина на Mistrick си бачка перфе, ще питам ако го дадат, щото из нета има няколко версии, като всяка твърди , че проблема с крашове е оправен -.-

Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Сървърът крашва без причина?

Мнение от nikolaydong » 11 Яну 2023, 19:55

Запазих си само папката addons + sounds. Оттам насетне последва преинсталиране на самата платформа.
Ъпдейтнати до последна версия:
ReGameDLL
ReHLDS
Metamod
Amxmodx
(така бях направил и преди)
Едната разлика сега е, че ползвам единствено base nextmap plugin с един единствен мап. Някак си не ми се рискува да слагам друг плъгин, докато не се предложи такъв, максимално изчистен и без бъгове.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта