Актуални сайтове за server boost

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Актуални сайтове за server boost

Мнение от nikolaydong » 19 Дек 2022, 00:27

Преди години си спомням беше доста лесно да напълниш даден сървър с няколко пуснати реклами, но сега очевидно е доста трудно.
Кои са актуалните сайтове за бууст на сървъри, на които да се има доверие, че ще налазят вътре поне 15-20 човека?

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Re: Актуални сайтове за server boost

Мнение от EMOTO2.COM » 19 Дек 2022, 03:01

Мога да ти предложа добри оферти в зависимост с какви пари разполагаш и от кога искаш да започнат да влизат играчите.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Актуални сайтове за server boost

Мнение от nikolaydong » 19 Дек 2022, 08:29

Оферти се предлагат дори и да не е посочен бюджет. :) Къде се случва бууста?

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Актуални сайтове за server boost

Мнение от s1lata » 19 Дек 2022, 17:46

Всичко си е по старо му.. няма нищо по различно в развиването на сървъра. Бустваш го в gtrs и си го добавяш в cs-hlape.info.. както и в всички подобни фъшкии "сайтове за цс". Набиваш 500лв в gtrs и като спреш да пускаш буст спират естествено и ботовете които ти вкарват.. та за това време кой влязал,влязал. Един съвет от мен - СПРИ ТАЗИ ЕДНОДНЕВКА ДОКАТО Е ВРЕМЕ.. така вредиш на теб и на другите около теб. Какво имам предвид.. имам предвид, че заради точно такива сървъри cs 1.6 е на това дередже.. пускат спират не знаят кво правят. Нямам нищо лично към теб, бъди здрав! :bg:

Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Актуални сайтове за server boost

Мнение от nikolaydong » 20 Дек 2022, 18:15

s1lata написа: 19 Дек 2022, 17:46 Всичко си е по старо му.. няма нищо по различно в развиването на сървъра. Бустваш го в gtrs и си го добавяш в cs-hlape.info.. както и в всички подобни фъшкии "сайтове за цс". Набиваш 500лв в gtrs и като спреш да пускаш буст спират естествено и ботовете които ти вкарват.. та за това време кой влязал,влязал. Един съвет от мен - СПРИ ТАЗИ ЕДНОДНЕВКА ДОКАТО Е ВРЕМЕ.. така вредиш на теб и на другите около теб. Какво имам предвид.. имам предвид, че заради точно такива сървъри cs 1.6 е на това дередже.. пускат спират не знаят кво правят. Нямам нищо лично към теб, бъди здрав! :bg:
Факт е, че такива сървъри бъзикат състоянието на дългогодишните такива, но има хора, които имат желанието да поддържат един сървър дълго време, но липсата на помощ и съдействие от страна на хора, чийто сървъри са известни ги кара да губят всякакъв ентусиазъм. Няма значение, това, което споделяш е наистина така, но не мога единствено да потвърдя, че един рекламиран сървър в gt.rs се пълни със същото темпо, като преди над 5г.
Има ли сайтове освен този, от който да очакваме нещо?

Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Re: Актуални сайтове за server boost

Мнение от bustA » 20 Дек 2022, 19:21

Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта