BoneX - Crypto exchange

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1787
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 153 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

BoneX - Crypto exchange

Мнение от Scorpions95 » 18 Юли 2022, 22:33

 ! Съобщение от: Scorpions95
Здравейте, тъй като съм част от Афилиейт програмата на Bonex, имам пълното право да предлагам и рекламирам техните услуги.
Изображение BoneX - Crypto exchange - Подкрепен от надеждни инвеститори и използван от стотици клиенти в България, BoneX е иновативен дигитален портфейл, който предлага лесен, бърз и сигурен начин за купуване и продаване на криптовалути като Bitcoin, Ethereum , Bitcoin Cash, Tether, Ravencoin, Uniswap, Chainlink, Aave, като се стараем винаги да предоставяме най-добрите условия на нашите клиенти. BoneX предлага и допълнителлно счетовдство, продажба и подръжка на майиннг техника. БЪРЗО И УЛЕСНЕНО СЪЗДАВАНЕ НА АКАУНТ

СИГУРНИ ТРАНЗАКЦИИ
( SSL И CLOUDFARE ЗАЩИТА, КРИПТИРАН SOURCE CODE И БАЗА ДАННИ )

НАЙ-КОНКУРЕНТНИТЕ ТАКСИ ЗА ТРАНЗАКЦИИТЕ

24/7 ОБСЛУЖВАНЕ
( АВТОМАТИЧНО ОБРАБОТВАНЕ НА ВСЯКА ЕДНА ТРАНЗАКЦИЯ )

ИНТЕРФЕЙС ПОДХОДЯЩ ЗА НАЧИНАЕЩИ

ОТЛИЧНА ПОТРЕБИТЕЛСКА ПОДДРЪЖКА
С BoneX всеки един потребител има възможността да навлезе по изключително лесен, бърз, достъпен и удобен начин в света на криптовалутите.
Да следи в реално време движението и тенденциите на техните цени, както и да се възползва от предлаганите от платформата инструменти за изграждането на ценните за всеки инвеститор фундаментални и технически анализи.

Създайте за броени секунди своя BoneX профил и станете част от бъдещето на блокчейн.


Създайте своята регистрация с следния Линк: https://bonex.org/signup/80a9e43c и получете ведната своето 15.00 USDT което се равнява на 28.89 лв.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта