Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
bavkamuTOCHKAcom
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 17 Ное 2021, 18:14
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Мнение от bavkamuTOCHKAcom » 18 Ное 2021, 16:24

Здравейте на Всички ! Имам Форум - http://bavkamu.com:8080 който е phpbb3 и там където СА СТРЕЛКИТЕ Демек BAVKAMU > BAVKAMU Forum и след това трябва да има стрелка > името на форума не работят! Също така имам проблем не ми изпраща съобщения за регистрация на потребителите като ми се регисстрират в форума с smtp сървър на abv.bg пробвах и на abv на мой домейн всички настройки Не и Не ниаккво писмо не идва ... някой имали phpbb3 форум който да ползва smtp сървъра на abv.bg и да може да ми даде инструкции как го е наприал ? :headbang: :dance: :dance: :coolface:
CS.BAVKAMU.COM:27015 - Dust2 Only
CS.BAVKAMU.COM:27016 - CS_deathMatch/DeathMatch-Final Only! :coolface:
http://cs.bavkamu.com

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Мнение от d3ath2435 » 18 Ное 2021, 18:43

Ппц само с това което си написал няма как да се разбере от къде ти идва проблема :mad: НО обичам да гадая.
bavkamuTOCHKAcom написа: 18 Ное 2021, 16:24 там където СА СТРЕЛКИТЕ Демек BAVKAMU > BAVKAMU Forum и след това трябва да има стрелка > името на форума не работят!
Най-вероятно проблема идва от там, че версията на стила ти е за 3.2.x, а ти най-вероятно си с 3.3.x, но както казах това е гадаене ...
Изображение
bavkamuTOCHKAcom написа: 18 Ное 2021, 16:24 Също така имам проблем не ми изпраща съобщения за регистрация на потребителите като ми се регисстрират в форума с smtp сървър на abv.bg пробвах и на abv на мой домейн всички настройки Не и Не ниаккво писмо не идва ... някой имали phpbb3 форум който да ползва smtp сървъра на abv.bg и да може да ми даде инструкции как го е наприал ? :headbang: :dance: :dance: :coolface:
Бих ти препоръчал вместо да се тормозиш с настройки и т.н. да използваш Notify Admin on Registration
"Когато нов потребител се регистрира, кратък имейл с основна информация за потребителя ще бъде изпратен до всички администратори на форума."

Аватар
bavkamuTOCHKAcom
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 17 Ное 2021, 18:14
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Мнение от bavkamuTOCHKAcom » 18 Ное 2021, 20:05

Много благодаря за помоща обаче smtp сървъра се използва не само за регистрация а и за лост пасслорд ДАЖЕ моляви колеги другари някой дори настройка на gmail самоче НЕ БИЗНЕС АКАУНТ ако може да ми прати снимка на настройките!

а относно стрелките това е така защото линковете се обработват от един друг сайТ schema.org и от там са бъганясва нещо затуй някой про да помогне плс ! :bg: .... и от там се генерирват ама не бацат :coolface:
CS.BAVKAMU.COM:27015 - Dust2 Only
CS.BAVKAMU.COM:27016 - CS_deathMatch/DeathMatch-Final Only! :coolface:
http://cs.bavkamu.com

Аватар
Scorpions95
На линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Мнение от Scorpions95 » 19 Ное 2021, 23:27

bavkamuTOCHKAcom написа: 18 Ное 2021, 20:05 Много благодаря за помоща обаче smtp сървъра се използва не само за регистрация а и за лост пасслорд ДАЖЕ моляви колеги другари някой дори настройка на gmail самоче НЕ БИЗНЕС АКАУНТ ако може да ми прати снимка на настройките!

а относно стрелките това е така защото линковете се обработват от един друг сайТ schema.org и от там са бъганясва нещо затуй някой про да помогне плс ! :bg: .... и от там се генерирват ама не бацат :coolface:
Мисля, че ще трябва да питаш хостинга ти за smtp настройките
поне,аз винаги като съм писал на съпорта за това и са ми го фиксвали.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
bavkamuTOCHKAcom
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 17 Ное 2021, 18:14
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Мнение от bavkamuTOCHKAcom » 20 Ное 2021, 09:55

аз сам съм си хостинг пич :) за смтп настройките питах абв ама не става с техните ... нито с никой ..
CS.BAVKAMU.COM:27015 - Dust2 Only
CS.BAVKAMU.COM:27016 - CS_deathMatch/DeathMatch-Final Only! :coolface:
http://cs.bavkamu.com

Аватар
Scorpions95
На линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Не ми Работят линковете на форума и немога да изпращам емейл

Мнение от Scorpions95 » 20 Ное 2021, 20:09

Пробвай с тези на gmail
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта