cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Аватар
phristov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юни 2020, 00:03
Получена благодарност: 15 пъти

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от phristov » 17 Юни 2020, 01:05

Здравейте на всички,
Тъй като вече от доста време не се занимавам с това, предоставям напълно безплатно пълната версия на контролния панел който разработвах много дълъг период от време а именно cstrikeCP. Няма зловреден код (malware), нито реклами или скрити миньори :) Целия код е отворен. Всъщност на много места ще видите стрингове от смсхостинг и дори такива от novahost.bg

Качил съм и съм описал всичко нужно в github като функционалност, помощ при инсталация и допълнителни инструкции за работа с целия проект. От тогава знанията и уменията ми са доста различни и ако трябваше да го пиша днес, кода щеше да е много по-различен, но все пак смятам, че панела служеше много добре на всичките клиенти на смсхостинг.

https://github.com/pmhristov/cstrikeCP

Както е описано и там, при правилна инсталация, всичко би трябвало да работи чудесно, но е възможно някои от вас да се затруднят според уменията и знанията които имат при работа с уеб системи и базова работа с linux.
Панела има интеграция с PayPal/ePay.BG (за партньори на ePay) което включва и кредитни карти и B-Pay. Всъщност имаше интеграция дори и с Mobio.BG СМС микроразплащания.

Насреща съм, ако имате въпроси и до колкото разполагам с времето за решаването им :)

Аватар
phristov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юни 2020, 00:03
Получена благодарност: 15 пъти

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от phristov » 21 Юни 2020, 22:10

Реших, че част от кода беше доста стар и го обнових из основи. Обнових и библиотеките както и промених част от принципа на действие на кода така, че самата конфигурация да става доста по-лесно. Обнових и документацията заедно с няколко скрийншота какво точно представлява панела.

Аватар
TheScale
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Фев 2020, 15:09
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от TheScale » 22 Юни 2020, 00:44

Супер яко! Панела ви винаги е бил супер як, само че на моменти имаше лаг в CS сървърите.. Колко пари съм изкарал благодарение на smshosting. Децата пращаха супер много СМС-и и ми подновяваха сървърите занапред. Помня, че по едно време имаше ъпдейт и стана още по-добър. Винаги на ниво!

Аватар
phristov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юни 2020, 00:03
Получена благодарност: 15 пъти

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от phristov » 22 Юни 2020, 21:39

Радвам се, че си имал полза. Много труд и безсънни нощи съм изкарал върху тези гейм сървъри :)

Имаш и сървърната част включена в панела. Сървъра е готов, нагласен за работа с нужните фиксове и защити, изграждани с години. Евентуално трябва да се ъпгрейдне тук там някой плъгин или модул, но и без това всичко си работи.
"Качваш се и караш".

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от V.A.L.V.E » 27 Юни 2020, 11:19

Здравей, има ли някъде документация кое къде се инсталира и т.н имам желание да го тествам. Радвам ме факта, че сподели панела с нас.

Поздрави.

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от d3ath2435 » 27 Юни 2020, 12:18

V.A.L.V.E написа: 27 Юни 2020, 11:19 Здравей, има ли някъде документация кое къде се инсталира и т.н имам желание да го тествам. Радвам ме факта, че сподели панела с нас.

Поздрави.
Точно линка който е посочен за сваляне има цялата информация нужна да подкара системата!!!
https://github.com/pmhristov/cstrikeCP

Аватар
WWUghRght
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Май 2021, 02:50

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от WWUghRght » 21 Май 2021, 02:58

Здравей!
Извинявам се, за въпроса който е на тема от 1г, но търся дедени плъгини, които ми е казано че са били само в смс-хоста и бих искал да разгледам само плъгините които са в панела. Порових из git hub-а но или съм пропуснал или нямаше папка с тях. Не съм на "ти" с системи и прочие, ако някой може, би ли ме насочил на къде да гледам или да ми изпрати плъгините (специално гледам към Base Builder 6.5 Tirant плъгини) Благодаря предварително и пак се извинявам, че бъмпвам стара тема. :worried:


Edit: намерих ги, може да изтриете коментара, извинете ме

Аватар
KyMyHuCT
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Дек 2016, 11:47
Обратна връзка:

cstrikeCP контролния панел на SMSHosting.BG

Мнение от KyMyHuCT » 31 Май 2021, 12:39

phristov написа: 17 Юни 2020, 01:05 Здравейте на всички,
Тъй като вече от доста време не се занимавам с това, предоставям напълно безплатно пълната версия на контролния панел който разработвах много дълъг период от време а именно cstrikeCP. Няма зловреден код (malware), нито реклами или скрити миньори :) Целия код е отворен. Всъщност на много места ще видите стрингове от смсхостинг и дори такива от novahost.bg

Качил съм и съм описал всичко нужно в github като функционалност, помощ при инсталация и допълнителни инструкции за работа с целия проект. От тогава знанията и уменията ми са доста различни и ако трябваше да го пиша днес, кода щеше да е много по-различен, но все пак смятам, че панела служеше много добре на всичките клиенти на смсхостинг.

https://github.com/pmhristov/cstrikeCP

Както е описано и там, при правилна инсталация, всичко би трябвало да работи чудесно, но е възможно някои от вас да се затруднят според уменията и знанията които имат при работа с уеб системи и базова работа с linux.
Панела има интеграция с PayPal/ePay.BG (за партньори на ePay) което включва и кредитни карти и B-Pay. Всъщност имаше интеграция дори и с Mobio.BG СМС микроразплащания.

Насреща съм, ако имате въпроси и до колкото разполагам с времето за решаването им :)
системата за хостинг давате ли я на смсхостинг която беше с смс плащанията

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Готови системи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта