Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Одобрените от нас плъгини. Моля, докладвайте ако забележите бъг с някой от плъгините в този раздел.
Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от OciXCrom » 07 Окт 2016, 16:24

Изображение

Simple Demo Recorder
Описание
  • Опростен плъгин за автоматично записване на демо с оцветени съобщения.
Списък с cvar-ове
  • dem_delay "15.0"> -- След колко секунди от влизане в сървъра да започне записването на демото.
  • dem_msg_delay "0.1"> -- След колко секунди от записването на демото да се изпратят съобщенията в чата.
  • dem_name "CRX Auto Demo" -- Името на демото.
  • dem_message "!g[!tDemo RecordeR!g] !nWe are now recording in your !gcstrike !nfolder: !t<name>" -- Първото съобщение.
  • dem_message2 "!g[!tDemo RecordeR!g] !nDemo recording has been started at: !t<time>" -- Второто съобщение.
  • dem_time_format "%X" -- Начин на показване на времето (повече информация тук).
Цветове и опции

  • Цветовете са същите от тази тема.
  • <name> = името на демото
  • <time> = времето когато е започнало записването


Снимки

Изображение

Допълнителна информация и линк за теглене

Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
Burton
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 01 Окт 2017, 19:04
Получена благодарност: 1 път

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от Burton » 04 Ное 2017, 13:24

А на самото демо ще се запишат ли часа и датата на демото ? Защото повечето плъгини, които съм виждала нямат тази информация и много често се случва да се гледат излишно стари демота, което е чиста загуба на време...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от OciXCrom » 04 Ное 2017, 14:45

Това се случва защото има забавяне при изпращане на съобщението и затова не се вижда на демото, понеже записването започва в същия момент. Сега го промених и ще се вижда, както и изцяло пренаписах плъгина и добавих 2 нови квара.

Аватар
LoShIaA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 20 Окт 2016, 14:44
Местоположение: Стара Загора
Се отблагодари: 120 пъти
Получена благодарност: 9 пъти

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от LoShIaA » 04 Ное 2017, 16:30

Ползвам този плъгин и сега след като сложих новата версия, кварите спряха да променят информацията. Ето така съм ги настроил:
dem_delay "10.0"
dem_msg_delay "0.1"
dem_name "[ZaraServ] Deathmatch"
dem_message "!g[!tDemo Recorder!g] We are now recording in your !tcstrike !gfolder: !t<name>"
dem_message2 "!g[!tDemo Recorder!g] Demo recording has been started at: !t<time>"
dem_time_format "%X"
сложени са в amxx.cfg, но нито името на демото нито цветът на съобщенията е такъв какъвто е задеден (не ми пречи да си ги променя в кода просто казвам да се знае). Нищо освен да сменя двата sma файла (стария с новия) и да си компилирам новия не е променяно + че добавих двата нови квара.
Прикачени файлове
20171104162319_1.jpg
20171104162319_1.jpg (395.4 KiB) Преглеждано 11434 пъти
20171104162319_1.jpg
20171104162319_1.jpg (395.4 KiB) Преглеждано 11434 пъти

Аватар
monk
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 156
Регистриран на: 22 Окт 2016, 18:08
Местоположение: /gym
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 9 пъти

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от monk » 04 Ное 2017, 16:46

Няма смисъл да ги пишеш и в амхх, напиши си ги в смато, компилирай локално и ресни сървъра от панела на хостинга.
My body is like breakfast, lunch, and dinner. I don't think about it, I just have it.
- Arnold Schwarzenegger
--
45.144.155.105:27029 -Ex0t1C-pLay # > Dust 2 Only <
--

Аватар
LoShIaA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 20 Окт 2016, 14:44
Местоположение: Стара Загора
Се отблагодари: 120 пъти
Получена благодарност: 9 пъти

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от LoShIaA » 04 Ное 2017, 16:48

Мен ми е ясно как да го оправя за себе си. Просто уведомявам автора.
Едит: споменал съм това в горното си мнение:
(не ми пречи да си ги променя в кода просто казвам да се знае)
Едит в 17:04: първо не ми е ясно защо всеки го повторя това с рестартирането още, когато съм се учил да инсталирам плъгини помня в уроците, че беше указано това за рестарта, а беше още през далечната 2007 година. Второ винаги преди да сложа плъгин на какъвто и да било сървър той минава през тестовия, което ще рече, че тестовия сървър е на моят компютър, който тестови сървър го спирам и рестартирам по 100 пъти на ден. Преди да сложа нов плъгин сървъра винаги е спрян и го стартирам едва като го сложа. След това, ако нещо не работи първата ми работа е не да сменя карата или да дам обикновен рестарт, ами да го спра и да го пусна наново.
Последно промяна от LoShIaA на 04 Ное 2017, 17:04, променено общо 2 пъти.

Аватар
monk
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 156
Регистриран на: 22 Окт 2016, 18:08
Местоположение: /gym
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 9 пъти

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от monk » 04 Ное 2017, 16:50

Не мисля, че може да направи нещо, всичко си бачка, просто трябва рес от панела. Някой плъгини го изискват, за да опреснят информацията.
П.С Всичко съм прочел, не пиша, за да си чеша клавиатурата.
My body is like breakfast, lunch, and dinner. I don't think about it, I just have it.
- Arnold Schwarzenegger
--
45.144.155.105:27029 -Ex0t1C-pLay # > Dust 2 Only <
--

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от OciXCrom » 04 Ное 2017, 17:48

monk написа: 04 Ное 2017, 16:46 Няма смисъл да ги пишеш и в амхх, напиши си ги в смато, компилирай локално и ресни сървъра от панела на хостинга.
Абсолютно неправилно. Ако в amxx.cfg има зададено други стойности, стойностите от .sma файла няма да имат никакъв ефект.

Щом си ги добавил в amxx.cfg, би трябвало веднага да се променят. Аз лично го тествах и при мен нямаше проблеми.

Аватар
DaRk_StyLe
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 264
Регистриран на: 26 Окт 2016, 12:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 33 пъти

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от DaRk_StyLe » 04 Ное 2017, 17:50

Възможно е сървърът да е забил. В такъв случай, пълен рестарт (изключване - включване) ще реши проблема.

Аватар
x7s
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Яну 2018, 11:00
Местоположение: България
Се отблагодари: 19 пъти
Обратна връзка:

Simple Demo Recorder [Colored Messages]

Мнение от x7s » 09 Фев 2018, 08:25

Здравейте
Имам въпрос относно този квар: dem_time_format "%X" -- Начин на показване на времето
Ако въпросната стойност където е %X бъде сменена на "%c" това означава ли, че времето и начина на показване на времето ще бъде изписан така: "Thu Aug 23 14:55:02 2001", и това ще бъде ли добавено, към самото име на демото при неговия старт на запис?
Т.е. какво имам предвид, стандартно повечето ауто демо рекордър плъгини, които знам, записват името на демото, така както е настроено в квар и когато погледнем в папката "cstrike/" да потърсим името на демото откриваме, точно това, което сме задали в квар стойността на самия плъгин.
Въпроса ми е дали ако сменя стойност "%X" със "%c" това ще добави в името на демо файла "[Demo RecordeR]CRX Auto Demo-Thu Aug 23 14:55:02 2001.dem" или ще си запише стойноста зададена в този квар: dem_name "CRX Auto Demo" без да добавя ден от седмицата, дата, час и година на записът на самото демо :think:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Одобрени плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта