Проблем с клавиатурата или Windows-а

Аватар
stop cry!
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 382
Регистриран на: 07 Яну 2017, 02:18
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 1 път

Проблем с клавиатурата или Windows-а

Мнение от stop cry! » 11 Фев 2018, 19:45

ДА , Позна ...Такаче сега е друг въпроса искам някав качествен windows че ме няма никак в тези работи за windows

Аватар
User12
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: 25 Яну 2018, 22:39
Местоположение: Сливен
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 17 пъти
Обратна връзка:

Проблем с клавиатурата или Windows-а

Мнение от User12 » 11 Фев 2018, 20:24

В момента ползвам Този уиндоус компа ми работи почти 24/7 до сега са изминалки 3 дни с този уиндоус и нямам проблеми сложих му БГ език , все още не съм го активирал неми се занимава има още 27 дена тестов период , добре работи успях да подкарам 3 игри на едно без да ми зацепва както предния и да ми дава син екран като работи по дълго време , пробвай го за windows 7 x64 , ако търсиш 8 или 8.1 не мога да ти помогна вече тоя уиндоус не е за мен :)
Каналът ми в YouTube : Георги Пламенов

Изображение

Аватар
Twixter
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Окт 2016, 23:23
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Проблем с клавиатурата или Windows-а

Мнение от Twixter » 11 Фев 2018, 21:25

Ако искаш може направо да видиш този урок полезен е Клик Ето ти "Линк към Изтегляне на инструмента" Много е важно да Активираш Windows 10 ето ти линк към Loader - Активатор! След това още по важно е да актуализираш всичките си драйвери за да може машинката тоест Компютъра или лаптопа ти да е много яка за работа с него препоръчвам ти за тази цел да използваш тази програма В описанието на това видео има Клик Original Key: Давам ти го : 6BCA2-00A17-7B3E8-453B4 След това теглиш програма от официалния сайт https://www.iobit.com/en/driver-booster.php

ПП: Забравих да спомена че ако искаш да си на 64 bit трябва да имаш поне 4 гб, РАМ памет за 32 bit иска 2 гб, РАМ памет ако не искаш
Windows 10 Ето ти Линк Към Windows 7 Ultimate SP1 (x64)<< Поддържащ Български език и клавиатура :bg: , Може да я подкараш гладко с 2 гб, РАМ памет, Ако искаш Windows 7 Ето програма с която може лесно да запишеш файловете на Windows 7 Или по просто казано програма с която може да си направиш Boot Устройство,, Windows USB/DVD Download Tool.. Има много клипове качени в YouTube Прегледай някои за да ти помогнат ако не можеш да се справиш сам подобре остави нещата на програмист една инсталация или пре-инсталация струва около 20лв това..
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта