SS - PHOTOSHOP / Изпълняваме вашите заявки

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Skolefs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: 26 Яну 2019, 14:12
Местоположение: Някъде в Белгия!
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

SS - PHOTOSHOP / Изпълняваме вашите заявки

Мнение от Skolefs » 03 Окт 2021, 10:34

Изображение
Здравейте на всички!
Искаме да ви представим нашият проект, "SS - PHOTOSHOP", в нашият дискорд сървър може да намерите всичко свързано с Photoshop'а като Уроци, Градиетни, Фонтове, Програми и др.

Нуждаеш се от;
🔹 Аватар
🔹 Банер
🔹 Лого
🔹 Рангове
🔹 MOTD
🔹 WALLPAPER
Може да пускаш своята заявка в нашият дискорд сървър!

| DISCORD | ПРАВИЛА | ОБРАЗЦИ |
Последно промяна от Skolefs на 18 Ное 2022, 21:00, променено общо 8 пъти.

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от d3ath2435 » 07 Окт 2021, 23:12

Ще напиша същото нещо и тук, защото съм сигурен, че ще го видиш на 100% :D
Този проект го виждам не знам за кой път. Ту пуснат, ту спрян или със сменено име и нищо друго ново! Безплатен форум наспамен с реклами от Google (понеже е безплатен :D). Ако наистина имаш толкова голямо желение за развитие на такъв проект замисли се за платени хостинг и домейн. Нещо креативно! Лично на мен като видя BulgarianForum.Net и вече ме губиш! Форум за Photoshop с много странни раздели! На лафче, Филми, Музика и т.н.? Раздела който е "свързан" с тематиката на форума НЕ намирам!!! Виждам лого със слоган "Всичко за Photoshop", но не намирам наистина нищо нищо ... Едно голямо нищо за съжаление :( !!! Ще кажеш "има раздел "Дизайн" .." Е то го има, но в него Заявки, Лични изработки и уроци??? Това го има във всеки форум! С какво форума ти е по-различен от на останалите? Липсва просто раздела с CS сървъри :D ... Не го приемай навътре, а го приеми така, че да се постареш да направиш проекта успешен! НЕ съм сигурен до колко си сериозен! Не знам защо ще го напиша това, но ако наистина си сериозен и искаш да се развиваш и да направиш такъв проект бих финансирал домейна и хоста, та даже сигурно и всичко мога да направя само да изпълняваш завки и да го пълниш, макар че сигурно и за пълнене и развиване пак ще се задействам по-добре! Продължавам по темата! Форум окей, но за какво Дискорд? Заявки в дискорд или във форума? Така се опитваш да развиеш 2 неща за едно и също нещо, но да бъдем реалисти - Дискорда ти пълен, а форума празен? Избери едното, а не и двете! Ако ще е само заявки и да си спамите кой какво направил най-добре остави само дискорда! Няма смисъл от форум!
Дано да прочетеш това до край, да не изригнеш нападателно :D и дано да разбереш моята гледна точка и да наклониш нещата в правилната посока!
Успех!

Аватар
Skolefs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: 26 Яну 2019, 14:12
Местоположение: Някъде в Белгия!
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Skolefs » 15 Окт 2021, 20:38

Вече сме с нов форум, http://darkpscommunity.ml/index.php !

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от d3ath2435 » 15 Окт 2021, 23:19

Skolefs написа: 15 Окт 2021, 20:38 Вече сме с нов форум, http://darkpscommunity.ml/index.php !
Колко още? Да знам кой ще е последен за да се регистрирам, че ми писна всеки 2 дена нова регистрация! ...
И пак по темата и най-вече въпроса от мнението ми по-горе?

Изображение

Кой/кои раздели са свързани с тематиката на самия проект като цяло? Това което е в момента е някаква версия на WebOcean? Каква е официалната тематика на сайта ?

Виждам има раздел заявки?
Изображение

Има и тема за заявки?
Изображение

Въпроса е в темата ли да пиша или нова тема да си направя по образец? Не е уточнено как стоят нещата там?
Ако трябва да пиша в темата, за какво е цял раздел за една тема?
След като си в насока да правиш нещо от сорта на Webocean - Направи раздел Photoshop и там направи тема за заявки?

Не се заяждам! Просто не виждам логиката и смисъла? ОТ името Dark-PS Community - някакво черно общество (окей черно photoshop общество) да ама разделите говорят за черно програмиране, дизайн и развлечение? Да и тук има такъв раздел, но като отвориш форума се вижда, че изцяло повечето раздели и подредба са точно с тематика на самия форум?

Относно стила - Стила е пуснат безплатно при мен и работи окей. Интересно ми е какви са корекциите по стила? За да знам ако има дефект или т.н. да вляза и аз да ги кОригирам и след това да обновя темата и линка за сваляне за да работи при всеки?
Изображение

П.С. - Засмили се за разделите. :clap:

П.С 2 - Много ми е познат този BackGround xD xD xD Колко хора ми го искаха xD В колко сайта го ползвах xD Ей нищо не може да скрие човек от вас! :surrender: :surrender: :surrender: Най-накрая го намерихте :D Но пък признавам стои добре!!!
(Background-a НЕ Е моя разработка!!!)

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Goddness » 16 Дек 2021, 19:54

Окей, направил си си форум (макар с безплатен хост и домейн), влизам вътре и какво да видя? Все едно гледам CS верига?
Изобщо имаш ли представа как се отваря такъв проект? Защото като гледам не.. Да видим колко ще издържи :D

Аватар
Skolefs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: 26 Яну 2019, 14:12
Местоположение: Някъде в Белгия!
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Skolefs » 19 Яну 2022, 19:03

UP!

Аватар
SuperStarBG5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 33
Регистриран на: 10 Мар 2021, 21:02
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 1 път

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от SuperStarBG5 » 20 Яну 2022, 13:16

Изображение

Извинявай много ама това мисля че не е нужно защото надали някой ще чака да получи отоговор, че му е одобрен профила. Лично това което виждам до този момент и това дето чета от другите потребители мисля, че това е някакво детско копие на предишните проекти на бай Иван А.К: Invirus при който имаше голям потенциал но може би защото Invirus се занимаваше с тях и правеше всичко да е окей при тях. Моя съвет към теб да седнеш и да си вземеш платен хост и домейн също така седни и си направи стил на форума.

P.S: Сигорно няма да ми одобриш акаунта нали след това мое изказване.

Аватар
Skolefs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: 26 Яну 2019, 14:12
Местоположение: Някъде в Белгия!
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Skolefs » 04 Фев 2022, 10:32

SuperStarBG5 написа: 20 Яну 2022, 13:16 Изображение

Извинявай много ама това мисля че не е нужно защото надали някой ще чака да получи отоговор, че му е одобрен профила. Лично това което виждам до този момент и това дето чета от другите потребители мисля, че това е някакво детско копие на предишните проекти на бай Иван А.К: Invirus при който имаше голям потенциал но може би защото Invirus се занимаваше с тях и правеше всичко да е окей при тях. Моя съвет към теб да седнеш и да си вземеш платен хост и домейн също така седни и си направи стил на форума.

P.S: Сигорно няма да ми одобриш акаунта нали след това мое изказване.
Акаунтът ти е активирано!, тази опция за активиране на акаунти само от Администратор е добавено поради ботовете. И като цяло не виждам смисъл за взимане на "платен хост и домейн", защото сегашния е достатъчен. А сегашният стил е доста удобен с проекта и не виждам никакъв проблем за да го сменим. Лека вечер!

Аватар
Skolefs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: 26 Яну 2019, 14:12
Местоположение: Някъде в Белгия!
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Skolefs » 26 Фев 2022, 10:35

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 26 Фев 2022, 16:24, променено общо 1 път.
Причина: Имаш бутон "Избутай темата".

Аватар
Skolefs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: 26 Яну 2019, 14:12
Местоположение: Някъде в Белгия!
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Leyl-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Skolefs » 02 Мар 2022, 16:50

UP!
- Променено е името на проекта.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта