Коалиция ВЗ

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 01:48

Коалиция всички заедно



Здравейте, от няколко дни ми се въртят разни мисли в главата и честно казано трудно заспивам вечер.. страх ме беше да споделя с вас тази мъка, защото си мисля, че ще бъда хейтван и недоразбран най вече,затова ще бъда максимално изчерпателен колкото и досадно да бъде това. Честно казано звучи налудничево,но би могло да има ефект. Предлагам на всички които имат "малки" и "големи" вериги, въобще всички които имат сървъри да се обеденим в едно цяло. Предлагам да направим нещо което не се е случвало в тази общност, нещо от което всички ние бихме имали полза от това и ще ви кажа защо. Повечето от нас имаме игрални форуми било то за gta,counter-strike,minecraft и т.н. нека си представим, че средно в България имаме 20 подобни сайта.. така сами направете сметка колко пари годишно даваме за тях?.. разходи по хостинги и домейни.. за мен това са много пари да не говорим, че много от нас плащат за скъпи дизайни и интеграции на форумите си (пълним гуши които е излишно). Бихме могли да вкарваме тези пари за реклама на един сайт вместо 10,15 или 20 в които информацията е копирана от другия и същевременно си мислиш, че си му конкуренция или просто да платим години напред хостинга на сървърите си.. напълно безмислено. Ако има такива които биха подтиснали ЕГОТО си и биха се присъединили ще се радвам да работим заедно. Очаквам вашите мнения с нетърпение :coolface:

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от EMOTO2.COM » 20 Апр 2021, 03:40

Лилавко, това за което говориш няма как да се получи. Факторите който влияят са изключително много. Дори да се сформира подобно нещо то ще е временно в рамките на няколко месеца (може и месец да няма дори). Аз между другото бих предоставил място под моето крило на всеки който желае да направи нещо подобно стига да има изключителна сериозност, да разбира какво прави и ЗАЩО го прави и да разполага с не малки суми пари всеки месец.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от FPS-Gam3r » 20 Апр 2021, 07:09

За мен това е доста трудна идея, сам казваш наливат се много пари. аз лично плащам повече от колкото ти плащаш за хостинг и изведнъж да метна пари на вятъра не ми е оферта. Ако ще се "Коалирам" с някой, то ще е с човек който най-малкото е запознат с поддръжката на цпанел,дебиан ,квм и центос. ако това някога стане то ще е породено от идеята за балансиране на натоварването върху машините с цел обхващане на по голям диапазон от Гейминг сървъри. Сам знаеш ,че за майнкрафт или 5М се изискват големи ресурси.Иначе като идея е добро , но става за нови вериги

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 20 Апр 2021, 07:33

Вместо да се присъединяват всички и да се правят мизерии, най-добре е да се присъединят две ПРИЯТЕЛСКИ вериги. Всичко на едно няма как да стане.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от m0ney » 20 Апр 2021, 08:32

Звучи ми като lan-servers и ucct all over again :D идеята е добра само на хартия.
Изображение
Изображение

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 13:15

@EMOTO2.COM Ти въобще прочете ли поста или само се чудиш как да изкараш някой лев? И да обоснови се защо няма как да се получи?

@FPS-Gam3r Тук нещо с тези ресурси не те разбрах какво имаш впредвид..

@Drea<M>40BG ;]] Има как да стане, просто егото Ви е по голямо.. а до колкото това как се изразяваш с думата "мизерия" може да се обосновеш защо

@m0ney Баш от теб не очаквах да ме разбереш, но да досети се за какво иде реч.. за съжаление не виждам потенциал в повечето момчета. Всички са песимисти за съжаление. Ако има ентусиазирани момчета поне малко какъвто съм и аз, идеята ще стане реалност.

Все пак интересно ми е да видя мнение и от други хора кой как мисли. Моля изказвайте се изчерпателно.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 20 Апр 2021, 13:31

Моето его ли е голямо? Аз ли до днес хулех и плюех темите на веригите във форума? Приземи се.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 14:20

Drea<M>40BG ;]] написа: 20 Апр 2021, 13:31 Моето его ли е голямо? Аз ли до днес хулех и плюех темите на веригите във форума? Приземи се.
Никого не съм плюл, и не говоря за теб. Като цяло ти си повърхностен явно като гледам какви ми ги дрънкаш. Моля не пиши повече в темата ако няма какво да кажеш по нея. :beer:

Аватар
POWER
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 17
Регистриран на: 20 Апр 2021, 14:35
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от POWER » 20 Апр 2021, 14:54

Идеята е добра, но темата е създадена от човек който едва ли знае какво прави и как да го направ! в БГ това НИКОГА няма да се случи
1-во В БГ Има само завиждащи се хора гледат да съсипят нечий сървър.
2-ро Това ако стане то ще е за не повече от 1 месец
Вчера късно вечерта ми беше предложено за отида в една верига или подобие на верига аз отказах естествено като видях сървърите Top-Quality с ботове Моят сървър го купих на шега имам свободно време и говорих с човека купих го и сега мисля че е вървежен доста за бг беше ми споменато че бил един от най известните сървъри на България.
Не знам колко е известен но като гледам игралната активност на другите сървъри и на моя излиза че е най-играният сървър в БГ
Явно за това ми предложиха да отида в BLACK-GAMING IS BACK за да се кефят малко но аз отказах естествено, Не видях с какво те ще засилят сървъра още повече след като нямат играчи и са 0-лева активност в сървърите.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 15:16

Моето предложение към теб беше единствено и само защото сървъра смени собственика си! Винаги съм играел там и ще продължавам да играя когато имам свободно време. А ако си заинтересован мога да ти покажа баланса ми в cs-** и сам ще прецениш колко пари са вкарани там, също мога да снимам и буустовете си в gtrs.. едва ли мога да стигна бройката на твоя сървър, но активността ми не е 0лв в никакъв случай. В случая се опитваш да ме поставиш в ниска позиция за теб след като съм ти направил предложение, но не бих обърнал внимание на коментара ти,защото не виждам нищо лошо в това.. след като ти предложих дори финансова помощ когато мога естествено. Също така какво мога и не мога едва ли знаеш, защото те виждам тук "сефте" освен ако не си някоя скрита лимонка,което мен въобще не ме *бе. Второто ти обоснование за времетраене от 1 месец е абсолютен булшит които можеш да направиш явно само ти, но не и някой който има амбиция. Силно се надявам да не попилееш сървъра на Just, макар и не уважаван в този бранш все пак той издигна на това ниво на което ти в момента се радваш.. тъй че в случая ти имаш 0 лв активност и 0 заслуженост за да коментираш спрямо мен. Надявам се да получа повече мнения по темата.

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта