Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Плъгини за Metamod.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от iv69 » 03 Апр 2021, 20:35

tom1k написа: 03 Апр 2021, 17:23 Как да направя така че преди 5 играча в сървъра, да има примерно 7-8 бота а след като влязат 5 играча или повече да се махнат всички ботове?

Също така ползвам различни мапове от тези които са предоставени, как мога да ги добавя за да работят ботовете там?
de_dust_igz
de_winterdust2
de_dust_assault
c21_lime
c21_kitty
de_dust2002
de_dust2_2006
de_abaddon
hns_floppytown
Няма такъв квар за тези ботове! Мисля, че при PODBot имаше нещо от този род, но при тия досега не съм срещал такава настройка .

Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от bustA » 03 Апр 2021, 22:02

Списък с всички карти
https://www3.zippyshare.com/v/ESIU2b0K/file.html
Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Аватар
tom1k
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 202
Регистриран на: 29 Сеп 2020, 23:50
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от tom1k » 03 Апр 2021, 22:28

iv69 написа: 03 Апр 2021, 20:35
tom1k написа: 03 Апр 2021, 17:23 Как да направя така че преди 5 играча в сървъра, да има примерно 7-8 бота а след като влязат 5 играча или повече да се махнат всички ботове?

Също така ползвам различни мапове от тези които са предоставени, как мога да ги добавя за да работят ботовете там?
de_dust_igz
de_winterdust2
de_dust_assault
c21_lime
c21_kitty
de_dust2002
de_dust2_2006
de_abaddon
hns_floppytown
Няма такъв квар за тези ботове! Мисля, че при PODBot имаше нещо от този род, но при тия досега не съм срещал такава настройка .

Общо взето не ми трябват нито за стрелба нито нищо, достатъчно ми е да обикалят мапа. Да пробвам ли с PodBot? Просто ми трябва при определен брой играчи да се изключват или примерно да се махнат 2-3 от 5. А ако няма достатъчния брой играчи да са в игра ботовете.
А и виждам че си качил един Bot Control плъгин, той не е ли за това?
iG-Blockmaker # HNS 100aa
45.144.155.175:27018


Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от iv69 » 04 Апр 2021, 00:07

tom1k написа: 03 Апр 2021, 22:28
iv69 написа: 03 Апр 2021, 20:35
tom1k написа: 03 Апр 2021, 17:23 Как да направя така че преди 5 играча в сървъра, да има примерно 7-8 бота а след като влязат 5 играча или повече да се махнат всички ботове?

Също така ползвам различни мапове от тези които са предоставени, как мога да ги добавя за да работят ботовете там?
de_dust_igz
de_winterdust2
de_dust_assault
c21_lime
c21_kitty
de_dust2002
de_dust2_2006
de_abaddon
hns_floppytown
Няма такъв квар за тези ботове! Мисля, че при PODBot имаше нещо от този род, но при тия досега не съм срещал такава настройка .

Общо взето не ми трябват нито за стрелба нито нищо, достатъчно ми е да обикалят мапа. Да пробвам ли с PodBot? Просто ми трябва при определен брой играчи да се изключват или примерно да се махнат 2-3 от 5. А ако няма достатъчния брой играчи да са в игра ботовете.
А и виждам че си качил един Bot Control плъгин, той не е ли за това?
Съжалявам, но със PODBot отдавна не съм се занимавал и не зная сега какво могат и какво не! А пък и не знам за HNS-сървърите нищичко... Плъгина за който сава дума е за постоянен контрол на общия брой играещи в сървъра(ботове+играчи) и мисля, че става само за YAPBot. Дано само не съм те объркал напълно.Това което искаш точно и аз лично бих искал да мога да правя и в моя сървър - но пак казвам - с YAPB няма да се получи. За PODBot - със сигурност знам само това, че тормозят и товарят много повече сървъра сравнени с YAPB !

Аватар
tom1k
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 202
Регистриран на: 29 Сеп 2020, 23:50
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от tom1k » 04 Апр 2021, 00:37

iv69 написа: 04 Апр 2021, 00:07
tom1k написа: 03 Апр 2021, 22:28
iv69 написа: 03 Апр 2021, 20:35

Няма такъв квар за тези ботове! Мисля, че при PODBot имаше нещо от този род, но при тия досега не съм срещал такава настройка .

Общо взето не ми трябват нито за стрелба нито нищо, достатъчно ми е да обикалят мапа. Да пробвам ли с PodBot? Просто ми трябва при определен брой играчи да се изключват или примерно да се махнат 2-3 от 5. А ако няма достатъчния брой играчи да са в игра ботовете.
А и виждам че си качил един Bot Control плъгин, той не е ли за това?
Съжалявам, но със PODBot отдавна не съм се занимавал и не зная сега какво могат и какво не! А пък и не знам за HNS-сървърите нищичко... Плъгина за който сава дума е за постоянен контрол на общия брой играещи в сървъра(ботове+играчи) и мисля, че става само за YAPBot. Дано само не съм те объркал напълно.Това което искаш точно и аз лично бих искал да мога да правя и в моя сървър - но пак казвам - с YAPB няма да се получи. За PODBot - със сигурност знам само това, че тормозят и товарят много повече сървъра сравнени с YAPB !
Ами интересното е че го видях в друг сървър, може би не точно същото но съвсем подобна функция, примерно съм забелязал че ако играчите са под 5 и се активират ботовете, ако станат над 5-6 и се махат или поне не всички а остават 2-3.
iG-Blockmaker # HNS 100aa
45.144.155.175:27018


Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от Siska » 04 Апр 2021, 01:46

Това го пишем за десети път и аз съм сигурна ,че не си правите труда да четете какво е писано по-рано. Първо , ако прочетеш внимателно всички обяснения на настройките няма как да не ти стане ясно. Второ, ако беше прочел предни коментари и въобще темите за тези ботове пак щеше да ти стане ясно. Ще ти спестя това време и усилие - просто използвай опцията fill. Примерно имаш 5 бота , когато влязат 5 играча петте бота няма да ги има. При влизане на един играч , един бот излиза. А колкото до пътищата на ботовете , ако няма за дадена карта трябва да си ги направиш сам. Със заявка не става , защото няма кой да ти ги прави. Пробвай да прочетеш обясненията за това как става и , ако ти е трудно остава само един вариант. Преименувай файловете с пътищата на ботовете на подобните карти с името на съответните карти. Примерно , ако имаш път за дъст 2 и нямаш за дъст 2002 пробвай да преименуваш файла на дъст 2002 и може пътищата да съвпаднат. На подобните карти става. Освен това си извади от цефегетата на двете версии на ботовете адресите за теглене на самите файлове с пътищата. Май се казваха graph. От единия адрес се теглят едни файлове , а от другия други. Поне допреди време беше така. Не следя вече ъпдейтите на тези ботове и не се занимавам с тях. Като цяло мисля , че е голяма глупост да се пускат ботове в сървър...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
GDON
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Апр 2021, 00:24
Обратна връзка:

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от GDON » 03 Сеп 2021, 01:24

Здравейте , някой може ли да ми каже как да им спра радиото ?

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от zolfeca » 03 Сеп 2021, 01:34

В техния сайт пише.

Код за потвърждение: Избери целия код

yb_radio_mode
Specifies the way bots are talking to each other and player.

If set to 0 bots will not communicate at all.
If set to 1 bots will use only the radio.
If set to 2 bots will use chatter.
Note

Аватар
Stilex
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 138
Регистриран на: 27 Авг 2021, 23:58
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 7 пъти
Обратна връзка:

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от Stilex » 26 Сеп 2021, 11:13

Здравейте, искам да направя ботовете малко по слаби защото в момента имат aim и много трудно става за игра с ботовете.
Та как мога да ги направя малко по слаби?

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Yapb Бот Настройки / Yapb Bots settings

Мнение от Siska » 26 Сеп 2021, 11:24

Stilex написа: 26 Сеп 2021, 11:13 Здравейте, искам да направя ботовете малко по слаби защото в момента имат aim и много трудно става за игра с ботовете.
Та как мога да ги направя малко по слаби?
yapb\conf/difficulty.cfg
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Метамод плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта