ONESTRIKE.EU

Архив на сървъри.
Аватар
cs_4ever
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 332
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:08
Местоположение: България , София , Дианабад
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

ONESTRIKE.EU

Мнение от cs_4ever » 06 Фев 2020, 13:32

Доста рядко явление човек да си знае възможностите явно ти ги знаеш. Имаш 3 сървъра от които 2 активни и то наистина активни а не висят за красота посещават се и то нонстоп.
Изображение
Това е от Respawn за един месец и има таква посещаемост евала !!!
Изображение
Това е от Dust 2 отново евала !
Ти си може би единствения в този сайт които е пуснал тема в този раздел и си направил нещата да вървят добре а не да си купиш сървър и да го оставиш на произвола на съдбата без реклами, рекламираш го отделяш му време и сдредства и продължаваш да ги развиваш което е много добре.
Но имам критика за Сайта по добре го директирай към Дискорда и направи хубав дискорд сървър и там да са ти фокусирани силите не да храниш хостинг копаний и домейна излишни пари по добре продължавай да рекламираш сървърите и да развиваш Дискорд в днешно време всички го ползват ще ти от по голяма полза от колкото замрелия сайт. Много малко форуми остана като цяло вече и те замряха.
Късмет за напред и успех със сървите всичко най - добре наистина ти и още един двама човека сте направили нещо. Повече хора пускат еи така сървите защото няма какво да правят.
https://discord.gg/vrA9MHU - Турнири по LOL и всеки месец giveaway на скинове!

Аватар
mastatekilla
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Юни 2019, 15:38
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

ONESTRIKE.EU

Мнение от mastatekilla » 26 Май 2020, 02:59

НОВО: Имаме два нови сървъра и кандидатурите за сървър администратори за тях са отворени.

AWP Battle # LVL|SKINS|DM - 93.123.18.63:27016

Скиновете в AWP сървъра се отключват при определен достигнат левел.
Ето ги и тях:
► Покажи скъсения текст
Изображение Сървъра разполага с Level система. Нивата са от 1 до 101, като на последният левел получавате ранк [AWP MASTER]. За него са нужни 100 000 XP.
Изображение Сървъра разполага със специални скинове на AWP-то, които изискват определено ниво.
Изображение Ставате по-бърз от обикновеното, когато сте с нож в ръка.
Изображение Всеки ден в часовия диапазон между 10:00 и 18:00 часа получавате двойно повече XP (Това важи и за VIP).
Изображение Сървъра разполага с Fast Sniper Switch. Подобно на CS 1.5, можете да превключвате по-бързо оръжието и да отправите втори изстрел веднага без да чакате.
Изображение Когато сте на мушка на противник екранът ви присветва в червено като индикация.
Изображение Ако убиете противник без оптика, излиза съобщение в сървъра заедно със звуков ефект на присмиване.
Изображение Когато играч, който е в ТОП 5 на сървъра влезе в игра излиза съобщение в чата и се чува гръмотевица.

Пълна информация за AWP Battle

GunGame # Advanced - 93.123.18.63:27017

Какво е по-различното и защо Advanced ?

Изображение На първо място - скиновете. Променени са моделите на всички оръжия в играта, като дори на част от тях са променени и анимациите. Ако все пак предпочитате да играете с класическите модели, можете да ги включите/изключите с командата /skins в чата.
Изображение Ефектите в сървъра. Добавени са доста и различни ефекти, при убийство, смърт и дори при хитване.
Изображение Звуците в сървъра. Звуковите ефекти в сървъра са изцяло подменени спрямо класическите, които всички знаем наизуст.
Изображение Combo Kills. Добавени са ефекти при поредни убийства, като до никнейма ви горе в дясно изписва в скоби на какво комбо сте.
Изображение За всички подробности Ви препоръчваме да посетите сървъра.

Пълна информация за GunGame Advanced

Ще се радвам да споделите мнението си :beer:

Ще използвам и мнението си, за да отговоря на хората, които са писали в темата, защото мисля, че е редно да поясня, въпреки че е минало доста време.
cgozzie написа: 29 Яну 2020, 15:57 Бива ли така да се излагате жалко е.....
- Ако това те отблъсква от сървърите, просто не влизай в тях. Не мисля, че е жалко, защото не изнаглявам като някой други сървъри с по 28 бота. Всъщност ботовете са от 6 до 8 на брой, като дори в Dust2 Only са 3, които излизат от игра при повече хора в сървъра и 2 в AWP сървъра.
EMOTO2.COM написа: 07 Фев 2020, 14:21 Или си пиян или неразбираш за какво става на въпрос? Да, наистина тези сървъри се посещават нон-стоп но с ботове. Можеш да им погледнеш реалните графи в gametracker.com
- Реалните графи можеш да видиш в gametracker.rs - в .com в някой от сървърите отчита реалните играчи като ботове и ботовете като играчи (незнайно защо) понеже ползвам друга версия на YAPB и точно заради това, когато сървъра е пълен показва, че всички са ботове. Ако не вярваш можеш да провериш, като просто влезеш в сървъра и провериш, че те отчита като бот в gametracker.com
mi0 написа: 30 Яну 2020, 03:30 Попринцип гледам, да не отговарям на такива теми, ясно е, че и без това ще затворите до някой ден... Ама понеже господин собственика се слави сред децата като хакерат милионер, нека видим какво ще измисля за 10 мин в сайта :)
- Нищо не е вечно, няма и да бъде. Уви все още сме тук и нямаме намерение да затваряме. За първи път чувам, че се славя като "хакерат милионер", каквото и да означава този израз от човек за когото за първи път чувам. Изглежда имаш някаква представа за мен, но е доста грешна. Никога желанието ми не е било да имам верига сървъри, за да се правя на някакво шефче. Основната ми цел е всички да си цъкаме за кеф в сървърите. Това е и основната причина да използвам ботове в сървърите вместо да плащам за буустове, които също вкарват ботове в сървърите така или иначе. Сигурно ще се повторя в темата, но мисля че този раздел е за реклама на CS 1.6 сървъри, а не за сайтове. Отделям повече време и усилия за сървърите, а не за сайта. Сайта е просто информативно средство.
И да поясня само за всички на които това не им харесва - Просто подминете тази тема, сайта ми и сървърите като цяло. Като не ви харесват просто ги подминете :beer:

П.С. - Направени са цялостни промени по всички сървъри, като са добавени доста нови ефекти, а други бъгове са отстранени.
Person who fixed a problem you don't know you have, in a way you don't understand
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Изображение
ONESTRIKE.eu | CS 1.6 Servers
Влезте в нашият Discord сървър.

Аватар
mastatekilla
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 22
Регистриран на: 09 Юни 2019, 15:38
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

ONESTRIKE.EU

Мнение от mastatekilla » 06 Дек 2021, 11:34

UPDATE: Всички сървъри са с нови IP адреси. Обновени са в първия пост.
Person who fixed a problem you don't know you have, in a way you don't understand
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Изображение
ONESTRIKE.eu | CS 1.6 Servers
Влезте в нашият Discord сървър.

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта